Jedni w rytmie disco polo, inni na poważnie. Spoty wyborcze Konfederacji, PiS i KO [WIDEO]

2

Wybory parlamentarne coraz bliżej, dlatego politycy prześcigają się w pomysłach na zebranie podpisów jak największego grona elektoratu. W tym celu nagrywane są spoty wyborcze. Pierwsze z nich już krążą po sieci. Krótkie filmy promocyjne wypuścili przedstawiciele największych komitetów wyborczych: Prawo i Sprawiedliwość, Koalicja Obywatelska i Konfederacja. Co o nich myślicie?

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Przeczytałem program PO. To broszura bezwstydu i hipokryzji [WIDEO]

Zaraz po tym, gdy Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała o numerach list dla konkretnych komitetów, Konfederacja opublikowała swój spot wyborczy. 13 października głosuj na listę numer 4 – zachęcają konfederaci. W spocie można zobaczyć twarze liderów Konfederacji, tysiące Polaków uczestniczących w marszach środowisk narodowych i wolnościowych. Ten spot naprawdę zachęca do zainteresowania się programem cenzurowanej w mainstreamie Konfederacji.

Na szczególną uwagę zasługuje spot wyborczy kandydata z list PiS, Marcina Duszka. Wyborczy klip polityka jest nietypowy. To teledysk z muzyką disco polo. Muzykę dla Duszka przygotowała Casandra, czyli Elwira Matysiak. W teledysku można zobaczyć, jak „PoloDuszek” walczy z opozycją, w kościele zapala świeczki i udaje się do biblioteki akademickiej. Co tu dużo mówić, Duszek wkroczył w kampanię z dużym przytupem.

W zupełnie innym stylu został przygotowany spot wyborczy posłanki PiS Barbary Mateusiak-Pieluchy. Kim jest? Zasłynęła z dosadnych wypowiedzi. W felietonie dotyczącym filmu „Wołyń” posłanka napisała słowa, które wywołały falę krytyki w polskich i zagranicznych mediach. Napisała, że osoby, które nie są katolikami, a więc prawosławni, muzułmanie czy ateiści powinni podpisywać oświadczenia, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne.

Mam zaszczyt kandydować do Sejmu RP ?? z listy PiS w okręgu sieradzkim. Sprawdźcie dlaczego ❗️

Opublikowany przez Beata Mateusiak-Pielucha Piątek, 13 września 2019

A co w obozie Grzegorza Schetyny? Tam pojawił się spot z udziałem kandydatki na premiera Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która w kompletnie nie przekonujący sposób duka o „Polsce, w której ludzie się uśmiechają”, że „razem możemy zmieniać świat” oraz zachęca wyborców, by… obudzili w sobie honor.

Szanownych Czytelników prosimy o podsyłanie adresów URL do spotów wyborczych polityków. Dziękujemy.

Przeczytaj:

Poseł Konfederacji zmiótł konkurencję! Ciekawa debata w telewizji regionalnej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.