Petycja do prezydenta Trumpa o niepodpisywanie ustawy 447

Donald Trump/ fot. twitter
11

Ustawa 447 (tzw. JUST Act) została przyjeta przez Kongres USA. Trafi teraz na biurko prezydenta Donalda Trumpa.

Podajemy LINK do petycji skierowanej do prezydenta USA o niepodpisywanie ustawy. PO PODPISANIU PETYCJI NALEŻY POTWIERDZIĆ TO KLIKNIĘCIEM W LINK PRZESŁANY NA POCZTĘ MAILOWĄ.

Oto treść petycji: „W ustawie Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act znajduje się „artykuł trzeci”, w którym zapisano: restytucja mienia bezspadkowego na wparcie dla potrzebujących ocalonych z Holokaustu. „Restytucja mienia bezspadkowego” oparta na koncepcji plemienno-etnicznej to bezprecedensowy termin w historii prawa, który doprowadzi do spustoszenia w wielu dziedzinach. Ustawa jest w szczególności wymierzona przeciw Polsce, która w przeszłości była schronieniem dla tak wielu polskich obywateli żydowskiego pochodzenia. „Organizacje Holokaustu” domagają się od Polski co najmniej 65 miliardów dolarów z tytułu mienia bezspadkowego. To bezprawne i nieuczciwe”.

Źródło: petitions.whitehouse.gov

Przeczytaj też

Żydowskie roszczenia wobec Polski to próba przestępczego wyłudzenia 65 mld dolarów. Gdzie jest prokurator?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pawel mówi

  hahhahaa no chyba zartujecie. Franciszek klania sie i caluje w dlon przedstawiciela zydow a trump ma nie podpisac ustawy serio?

  1. Lucy mówi

   @Pan Pawel. Niestety, ma Pan racje. Donald Trump jest calkowicie w rekach zydowskich globalistow i ich shabbos Goyim, no ale chrzescijanie sa za naiwni zeby sobie wyobrazic, ze te nagonki na pana Trumpa sa aranzowane przez te same sily ktorym on sluzy. Wiekszosc mediow w krajach europejskich, USA, Kanadzie i Australii sa w rekach zydowskich oligarchow. No ale bez nagonek nie bylo by przeciez „wolosci slowa” i „demokracji”.
   W Szwecji, gdzie ja od dawna mieszkam, nawet ci ktorzy nie sympatyzuja ze zdrajeckimi wladzami (media sa naturalnie w rekach Zydow) wierza w to ze Polska jest rzadzona przez patriotow. Prezydent Duda byl niedawno opisany jako wielki narodowiez w jedynej drukowanej gazecie konserwatywnej Szwecji, Nya Tider. Jak w notce zwrocilam uwage na to ze pan Duda wcale nie wyroznia sie „patriotyzmem” od swoich poprzednikow, moja notka zostala odrzucona. Jak i wiele innych na polski temat. Raz na probe wyslalam notke chwalaca polski patriotyczny rzad, i ona zostala przyjeta, i w tejze gazecie i na innych stronach ktore uchodza za opozycyjne.

 2. lokek mówi

  **ta perycja nie ma sensu. Wszysko zostało już zatwierdzone, jeżeli Trump nie podisze i tak będziemy rozkradani, w końcu przyjdzie prezydent co podpisze.
  Lepsza byłaby petycja o wymianie rządu i prezydenta na Narodowców.**

  1. Lucy mówi

   Panie Lokek! Obawiam, ze na cos takiego jak wymiana na narodowcow juz jest za pozno. W kazdym razie jak nie bedzie rewolucji. A historia chyba juz jednoglosnie mowi ze rewolucje sa zawsze infiltrowane przez przedstawicieli mafii tych „modrzejszych”. najbardziej jaskrawym przykladem jest bolszewicka rewolucja w Rosji 1917.

 3. Ania mówi

  Podpisać petycję to obowiązek obywatelski nawet jak Trump będzie działał na rzecz zydostwa. Sayanim dwoja się i troja na forach, żeby zniechęcić Polaków do podpisywania petycji.

 4. Zbulwersowany mówi

  Petycja wraz z rodziną podpisana i zatwierdzona. Wszyscy znajomi też to zrobili. Polacy ! Nie słuchać ściemniaczy i podpisywać !

 5. Ryszard mówi

  Ale w gruncie rzeczy chodzi o to samo. Teraz na przykład w Amerykańskim Kongresie leży projekt ustawy 447 (dotyczący wspierania przez USA żydowskich organizacji dochodzących zwrotu majątków, które w wyniku Holokaustu nie miały spadkobierców. A jak ustawę wymyślą Amerykanie Izraelowi o zwrot majątku, które siła zabrano ziemie Palestyńczykom 70 lat temu. To była kradzież przez ONZ i Wielką Brytanie zabranie Palestyńczykom ziemie i danie Żydom gdzie jest teraz Izrael, czemu nie dali swoich ziem a dysponowali i zarządzali cudzą ziemią a nie swoją. Chcieli być dobroduszni dla Żydów i dać im ziemie to jest Antarktyda i tam niech sobie rządzi Izrael, bo do niego pasuje. Izraelowi to, co pasuje to jest przedawnione tak jak morderca Izraelski był Salomon Morel. Wielu z więźniów, cywilnych mieszkańców Górnego Śląska, zmarło tam z powodu braku opieki lekarskiej i głodu, przez tortury i morderstwa. (zm: 2000 ludzi od lutego do Listopada)Komendantem obozu Zgoda był młody funkcjonariusz i kat zarazem aparatu bezpieczeństwa Salomon Morel to Izrael go nie wydał Polskim władzą, bo to jest przedawnione i nigdy Morel nie doczekał się kary a był przekonany, że jego działalność w obozie Zgoda, a także w Jaworznie, gdzie prowadził eksperymentalne Więzienie. Nienawidzę Salomona Morela. Bił, katował, mordował. Doprowadził do tego, że wszyscy straciliśmy godność i zachowywaliśmy się jak zwierzęta – mówi twardo Dorota Boreczek, która była w obozie Zgoda w Świętochłowicach i nigdy nie został skazany, bo Izrael nie wydał Polskim władzą, aby stanął przed sądem a Izrael wszystkich by winił tylko nie siebie. A czym się różni obóz Zgoda od obozu Auschwitz to najlepiej wie Izrael i niech nam powie, dlaczego nie dostał Morel kary śmierci tylko dla tego, że był Żydem. A to, co jest Polskie to dla Żydów w Izraelskich nie jest przedawnione i świat powinien się dowiedzieć, że Żyd zawsze będzie Żydem on może mordować tylko ich nie, bo od razu krzyczy, że są antysemitami a jak Żydzi Amerykańscy traktują murzynów, którzy też są Amerykanami to, co można ich nazwać, że są rasistami i uważają się za coś lepszego. W Polsce murzyn się dobrze czuje a jak by się czół w Izraelu to trzeba się było by spytać murzyna. Izrael nie ma żadnych praw do Polski minęło to już 70 lat i wszystko, co było to przedawniło się w polskim prawie i należy teraz do Polskiego rządu. A jak szukacie morderców to poszukajcie u siebie w kraju, co mordują dzieci i cywilów Palestyńskich. Trzeba mieć reng en, aby was Żydów prześwietlić, bo jesteście wrednym narodem wybranym, co was w każdym państwie nikt nienawidzi taki jest Żyd. Kto krytykuje Izrael, jest piętnowany, jako wróg Żydów tylko wolno to Izraelowi nie innemu państwu? Na razie jeszcze się odezwie i opisze dokładniej, jaki to jest naród.

 6. Ania mówi

  Na chwilę obecną do polskości przyznało się jedynie 20 tysięcy osób na całym świecie i podpisało petycję. To masakra !

 7. Jerzy S. mówi

  Z pełnym szacunkiem: w kwestii dwóch petycji do prezydenta Trumpa, w sprawie ustawy 447 I w sprawie lotu 101, to proszę mnie nie pytać czy podpisałem 447 tak długo jak nie oświadczycie że podpisaliście już 101 . Dla kogoś kto ma niemieckie nazwisko ale polski herb, sprawa honoru I prawdy jest ważniejsza niż pieniądze. Proszę podpisać najpierw to: https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

 8. Michal mówi

  Dnia 16 lipca minie bowiem 55 lat od podpisania przez rządy Stanów Zjednoczonych i Polski bardzo ważnego układu. Co to za układ?

  zydzi_nagonkaWszystkie polskie rządy w ostatnim 25-leciu borykały się z problemem roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec 2009 roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.:

  „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”

  http://pressmania.pl/umowa-indemnizacyjna-pomiedzy-usa-i-prl/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.