Petru wzywa „przyjaciół na świecie” na obrady Sejmu RP

fot. youtube
6

Wszystko wskazuje na to, że podczas najbliższych obrad Sejmu opozycja będzie robiła zadymę. Zapewne czeka nas powtórka spektaklu z grudnia z blokowaniem mównicy włącznie. Po klapie akcji Obywateli RP i po rozpadzie KOD opozycja nie może już raczej liczyć na tłumy pod parlamentem. Na kogo zatem liczy?

Ryszard Petru wystosował dziś list do „przyjaciół na świecie”. Apeluje w nim o to, żeby przyjechali do Polski w dniach 18-20 lipca, gdy odbywa się ostatnie przed wakacjami posiedzenie Sejmu, na którym ma być głosowana ustawa o Sądzie Najwyższym. List kończy się następująco: „Zważywszy na potajemny sposób działania PiS, szczegóły muszą być ustalane na bieżąco, ale mamy nadzieję, że przyjmiecie zaproszenie”.

Kim są tajemniczy „przyjaciele na świecie”? List został wysłany do senatorów USA Johna McCaina, Richarda Durbina i Bena Cardina, przewodniczących Komisji Weneckiej, Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, Rady Europy, Trybunału Sprawiedliwości, Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, Amnesty International, Rady Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy (CCBE) oraz sekretarzy generalnych ONZ i OBWE.

Najwyraźniej Nowoczesna chce wykorzystać „przyjaciół na świecie” do sparaliżowania prac Sejmu RP. Ale czy któryś z nich będzie chciał uczestniczyć w takiej hucpie? Na wszelki wypadek posłanka Katarzyna Lubnauer zapowiedziała na twitterze  „pełną mobilizację”.

 

A my kupiliśmy już popcorn i z niecierpliwością czekamy na kolejną kompromitację opozycji totalnej.

Źródło: twitter, tvn24

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Szykuje się nam kolejny pucz tylko, że z udziałem gości z zagranicy.Tylko niech Petru nie jedzie z posłanką z Poznania na KANARY.

 2. Przebiśnieg mówi

  Kiedy w Polsce wprowadzi się karę śmierci za zdradę stanu, za bluźnierstwa przeciw Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu a także za antypolskie geszefty ?

  1. M. mówi

   Nigdy. Są jednak miejsca na świecie, gdzie stosuje się karę śmierci np. Chiny. Może czas na przeprowadzkę??

 3. test24 mówi

  A co na to Kukiz, Korwin i Grzegorz Braun?

 4. Wiesiek mówi

  Petru skarżypyta. Nie umie nic zrobić w Polsce to kabluje, a co ma robić biedaczysko.

 5. Bronisław mówi

  Czy można tak poniżać Polskę, czy nie ma paragrafu za zdradę Ojczyzny? Niemieckie pieniądze zasilają Schetynę , Petru i innych sprzedawczyków. PIS musi z nimi zrobić w końcu porządek! Jeśli nie, to…..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.