Pereira atakuje Gadowskiego: „Ściąga największych prowokatorów do Auschwitz”

Marsz Polaków i Polonii w Oświęcimiu zorganizowany przez Witolda Gadowskiego/ fot. Twitter
22

– Witold Gadowski. Jednego dnia występuje jako autorytet w niektórych mediach, żeby następnego dnia zorganizować szopkę i ściągać największych prowokatorów do Auschwitz. Takie przedwyborcze wygibasy, żeby na świecie mieli kontent do tekstów atakujących Polskę – napisał na Twitterze szef portalu TVP Info Samuel Pereira. Swój wpis opatrzył kadrem z relacji telewizji Media Narodowe z Marszu Polaków i Polonii w Oświęcimiu. Na zdjęciu widać dziennikarza MN Michała Jelonka rozmawiającego z Marcinem Rolą z telewizji wRealu24, która również relacjonowała ten marsz. Relację wPrawo.pl możecie zobaczyć TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Pan poprzez takie wpisy nie będzie występował jako autorytet nigdzie. Najwięksi prowokatorzy wg Pana to tysiące Polaków, którzy przyjechali do Auschwitz w rocznicę zabójstwa o. Kolbe? – skomentował wpis Pereiry dziennikarz Mediów Narodowych.

Na atak Pereiry odpowiedział też Marcin Rola. – Obrzydliwy wpis! Co boli Was, że tysiące polskich patriotów modliło się za miliony wymordowanych przez Niemców? Że tysiące polskich patriotów szło pod biało-czerwonymi barwami? Ten wpis uznaje za celową dezinformację i prowokację, ale nie uda wam się podzielić Polaków! – napisał na Twitterze.

– …był Marsz. Uczestnicy wiedzą jak było, a tak nas określił pan Pereira z TVP – skomentował wpis Pereiry Witold Gadowski.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Co wydarzyło się na marszu w Oświęcimiu? Co cieszy, a co skłania do smutnej refleksji? Kto redukuje dziedzictwo Maksymiliana Kolbego? [WIDEO]

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Trak mówi

  Widać mainstrim boi się tego marszu co dobrze świadczy o pomyśle Gadowskiego.

 2. jacek mówi

  PISowski przydupas, niejaki Pereira, kompletne zero które myśli że jest dziennikarzem….

 3. michu mówi

  Fronda znowu blokuje wpisy. Pod artykułem o niewolnictwie w islamie taki tekst jest dla nich nie do strawienia:
  A może demon wspiera islam, okultyści są sługami demona, okultyści mają wpływ na wiele europejskich narodów ;)? Jest jeszcze paru użytecznych co myślą, że jak islam przyjdzie to będą kalifami (hehe), tak samo jak myśleli, że jak przyjdzie socjalizm to będą żyć na koszt innych a nie zapieprzać na innych hehhhe. Takie petycje to trza słać do takich jak Sobieski czy Karol Młot, bo wspólczesne instytucje w tym temacie bardzie z papieru toaletowego korzystają niż z takich petycji ;). wprawo.pl to chyba ostatni wolny portal.

  1. marju73 mówi

   Ndie znowu ruszyło. Tam też nie cenzurują. Choć tam głównie tematy o islamizacji.

  2. marek mówi

   tak ma byc….. oglupianie narodu..

 4. Anna Maria mówi

  Nie tylko Pereira się popisał, dziennikarze Gazety Polskiej przed marszem też histeryzowali i byli przeciwni! Wstyd ! Czy to są Polacy? Na pewno nie!

 5. Flex mówi

  https://www.youtube.com/watch?v=fzXU1pbeB5Y z dedykacją dla tego „dziennikarza”! PIS kupił wyborców za 500+. Schetyna kupi posłów ZP za 5000+ (nie swoje tylko budżetowe). PO nie musi wygrać wyborów by rządzić. Wystarczy odpowiednia ilość chciwych posłów! Szkoda by było społeczeństwa bo to oszuści. Ale PISu z jego żałosnymi propagandzistami nie będę żałował ani chwili.

 6. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Przed chwilą dowiedziałem się o przerwaniu procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego Chestertona.Jak podano z powodu”antysemickich sentymentów pisarza”.Wiadomość tę przyjąłem ze smutkiem i ździwieniem.Wygląda na to,że obecnie kanonizacja innego „antysemity”świętego Maksymiliana Kolbe byłaby niemożliwa.

 7. Hammurabi mówi

  Do wpisu pana Roli, dodałbym od siebie, że Nie tylko nie uda się takim manipulantom podzielić Polaków ale przeciwnie, marsz oświęcimski może być przysłowiowym kamieniem który wywoła lawinę. I oby tak było!
  Teraz czas na coś co być może stanie się w tym roku bezprecedensowym wydarzeniem pełnym konsekwencji niczym cud nad Wisłą. Myślę o połączeniu się w jeden solidny bat na wrogów ojczyzny luźnych obecnie nitek i rzemyków na które składają się dziś organizacje patriotyczne.
  Jeden cud na sto lat… Jednak żeby nastąpił, trzeba dać Panu Bogu szansę.

 8. Janusz I mówi

  Pereira, skąd on się wziął? Mógłby Gadowskiemu co najwyżej kawę nalewać.

  1. Zbigniew mówi

   Tak sie robi kariery – w PiSie takze.

   Wystarczy byc antypolski.

   Ale za glupote, za jawna demonstracjie zzydowienia powinien ta kariere zakonczyc.

 9. Dorota mówi

  Właśnie dlatego uważam, że niepotrzebnie krytykanctwo chłopaków, z którymi rozmawiał JM zostało odebrane z potakiwaniem i zrozumieniem. Pomysł Gadowskiego był świetny, powiedzmy sobie szczerze – mimo rejestracji, przestrzegania dziwnego regulaminu, i niesienia flag na plastikach i tak znaleźli się tacy, którzy szukają dziury w całym, a nie mają do czego się doczepić. Było nas tam dużo – tysiące i pokazaliśmy, że czcimy naszego katolickiego świętego. To malutki kroczek, ale został zrobiony. Skoro Polacy przez wiele lat pozwalali aby deptać nasze dobre imię, to prawdopodobnie nie da się tego odwrócić w ciągu jednej chwili. Potrzebny jest proces i właśnie WG go zapoczątkował..

  1. michu mówi

   Warto przy tym (o czym mówi Jacek Międlar) zwracać uwagę na całość działalności św. Maksymiliana. Ma w niebie dwie korony męczennika, ale też wyznawcy. Całe życie walczył z grzechem i jego promotorami.

 10. Marcin mówi

  Samuel Pereira. Hmmm, to mi jakoś rdzennie Polsko nie brzmi. Przypominają mi się czasy millera, hibner, hausner galdahur itp. Kolejny wysłannik pejsatych usadzony w miejscu takim, by dogodnie robić to, o co posądza Pana Gadowskiego? Zastanawiające.

  1. Gerwazy mówi

   Samuel Pereira to źyd z Portugalii, junior Wildsztajn, jego kumpel to z kolei żyd z emigracji francuskiej. Takie miernoty odpowiadają za propagandę w tvp. Dodatkowo Kurski i mamy judeo tvp.

  2. Zbigniew mówi

   Hartman z Danii.

   Jakis zydowski zjazd jak sepow nad umrzykiem

  3. Janusz I mówi

   Powinien siedzieć cicho. Lepiej niech zainteresuje się Hiszpanią i Portugalią.

 11. Robert B. mówi

  Nie wiecie, o co chodzi żydostwu? Te ciągłe szlochy nad tych ich świętym holokitem mają z nich zrobić święte krówska, mają doprowadzić do kultu żydostwa. Ja na to SRAM I SZCZAM.

  1. George mówi

   Holokit! Brawo! Piękne określenie. Będę go używał, jeśli oczywiście można. 🙂

 12. Tomasz S. mówi

  Za rok ja tam będe na tym marszu. Ze znajomym. Co to podlizywanie sie Kurs.kiemu? To pisać jaka oglądalność była na Maryli Rodowicz albo Martyniuku. Do roboty.

 13. LucyLucenta mówi

  Brawo Witek Gadowski, żałuję, że nie udało mi się dojechać !!! Będziemy w przyszłym roku na mur

 14. George mówi

  Pereira to przecież funkcjonariusz PiS-owskiego aparatu propagandy i dezinformacji. A że pisowskie szabesgoje leżą plackiem przed żydami, więc zwalczają wszelki przejaw polskości mogący nie spodobać się żydom. Ot i cała prawda o „dziennikarzach” spod znaku PiS.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.