Pełnomocnik wojewody spoliczkowała KOD-zadymiarę “Rudą” [WIDEO]

Fot. youtube
10

– Polacy są bardzo wdzięczni za wasze bohaterstwo, za waszą wielką odwagę, za waszą niezłomność – mówił prezydent Andrzej Duda do kombatantów podczas obchodów Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP na Placu Piłsudskiego w Warszawie 1 września 2018r.

Przemówienie prezydenta zagłuszała grupka KOD-zadymiarzy krzycząc „Konstytucja!”. Wśród nich była znana z agresywnych zachowań „Ruda”, czyli Magdalena Klim. Na liście jej wyczynów znajduje się m.in. profanacja krzyża poprzez zawieszenie na nim koszulki z napisem „Konstytucja” oraz fizyczny atak na starszego mężczyznę podczas spotkania z Patrykiem Jakim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dotychczas Klim była absolutnie bezkarna i wszystkie wyczyny uchodziły jej na sucho. Tym razem było inaczej. Do grupki Obywateli RP wrzeszczących na Placu Piłsudskiego podeszła pełnomocnik wojewody dolnośląskiego Dominika Arendt-Wittchen, powiedziała „Zamknij się głupia babo” i spoliczkowała „Rudą”. Następnie Arendt-Wittchen podała się do dymisji. „Ruda” zapowiedziała, że złoży pozew za naruszenie nietykalności cielesnej.

Film z tego zajścia został opatrzony tytułem „Pisowska bojówka bije za Konstytucję”. Ale ani nie była to bojówka, ani „Ruda” nie dostała z liścia za „Konstytucję”. Zachowanie Arendt-Wittchen to po prostu reakcja na patologiczną agresję bezkarnych zadymiarzy. Skoro ani policja, ani sądy nie potrafią ukrócić tej patologii, ktoś w końcu zareagował w zdecydowany sposób.

A w Internecie już krąży tekst nowej ballady podwórkowej (na melodię “W Saskim Ogrodzie”) : “Na Starym Mieście, przy wodotrysku, Ubeczka z KODu dostała po pysku. Czy fest dostała, czy nie dostała, ale na nogach potem się chwiała. Czy było mocno, czy było słabo, zamknij się teraz, ty głupia babo”.

Źródło informacji: twitter, youtube

Przeczytaj też:

Profanacja! Defilada z krzyżami ubranymi w koszulki z napisem „Konstytucja” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Śmieszek mówi

  Aresztować to powinni całe to zgromadzenie za zakłócanie porządku publicznego, profanacje i wielokrotne znieważenie funkcjonariuszy Policji.

 2. tomek mówi

  no wreszcie ktos daj im w ryja

 3. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Brawo pani pełnomocnik Dominiko!Łotry nie mogą Polski bezkarnie atakować i obrażać!Panią pełnomocnik należy awansować i nagrodzić.

 4. Spostzegawczy mówi

  Pani Dominika pokazała, że ma honor. A co na to ekipa posiadająca ster rządów. Tylko na kolanach i tylko opluwana – chorzy ze strachu, kompromitujący się masochiści.

 5. Jacek NH mówi

  I gitara, jak mówi Ferdek Kiepski

 6. Hammurabi mówi

  Mało!!!! Mało! To za mało! Bezkarność rozzuchwala. Faktycznie reakcja właściwych organów noszących na rękach zadymiarzy jest – delikatnie określając – lekko śmieszna i tragiczna zarazem. Rozzuchwalone świątynne małpy, znane ze swojej złośliwości (zupełnie jak te z Galty) coraz śmielej sięgają po żarcie.
  Czy ktoż ma wątpliwości, że powinny dostać po “łapkach”?

 7. mars mówi

  no i z całego tego Pisu i policji baba musiała pokazać że ma jaja. Dla mnie jest bohaterko.

 8. Grand Admiral Thrawn mówi

  Za czasów mojego ojca i dziada tacy ludzie zostaliby przez MO i ZOMO rozwaleni! I nikt by się nie pierdolił tylko lał pałą szturmową ile wlezie!

  1. Hammurabi mówi

   Za czasów Twojego ojca społeczeństwo było bardziej świadome pomimo braku internetu i innych dzisiejszych możliwości informacyjnych. Wróg był jeden. Wróg siedział w komitetach a ludziska w kościołach (Kościołach w których posługiwali kapłani, nie biznesmeni). Dziś wróg jest wszędzie a ludziska błądzą po galeriach, często do niego należących, łykają medialną papkę i głupieją na potęgę.

 9. Dark mówi

  Mieszkam za granicą i z przykrością muszę stwierdzić że:
  POLSKA TO CHUJ,DUPA I KAMIENI KUPA! Nigdzie na świecie nie spotkałem takiego żałosnego CYRKU

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.