Partia Razem staje w obronie Antify i zapisuje do niej rtm. Pileckiego oraz Powstańców Warszawskich

grafika udostępniona przez Lewica Razem/ fot. screen
11

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że Antifa zostaje uznana za organizację terrorystyczną. Kandydat Konfederacji na prezydenta, Krzysztof Bosak, zaapelował o delegalizację tej organizacji w Polsce. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. W obronie lewicowych bojówkarzy urządzających uliczne burdy stanęła Partia Razem. W środę (3.06.2020) opublikowali na Facebooku następujący wpis: „Antifa oznacza antyfaszyzm. Nie mniej, nie więcej. Szkalując antyfaszyzm, niektórzy sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie zbrodniczych, totalitarnych ideologii”.

Do wpisu załączono grafikę z napisem „To jest Antifa” i zdjęciami Ireny Sendler, rtm. Witolda Pileckiego, oddziału Wojska Polskiego, Powstańców Warszawskich z batalionu „Zośka” oraz Danuty Seń uderzającej torebką uczestnika neonazistowskiej manifestacji w Szwecji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Partia Razem to twór wyhodowany za pieniądze Fundacji im. Róży Luksemburg afiliowanej przy niemieckiej partii komunistycznej Die Linke. Bez względu na stosowane przez nich propagandowe sztuczki o „innej polityce”, Razem to komuniści i wielbiciele Karola Marksa, czyli ojca wszystkich totalitaryzmów. W swoim przekazie propagandowym stosują metody stalinowskie, czyli ordynarne kłamstwa połączone z podmianą pojęć i zawłaszczaniem symboli. Zamieszczona przez nich grafika jest typowym przykładem takiej propagandy.

Broniąc bandytów spod znaku Antify komuniści z Partii Razem zapisują do niej powstańców, których Stalin najpierw skazał na zagładę zostawiając sam na sam z Niemcami, i których potem komuniści mordowali w ubeckich kazamatach. Zapisują do Antify rtm. Pileckiego, który został zamordowany przez ideowych przodków lewackich bojówkarzy. Warto wiedzieć, że kilka lat temu „Krytyka Polityczna” nazwała książkę o Pileckim „hemoroidami nacjonalizmu”. Dziś robią  z Pileckiego tzw. swojego człowieka, żeby uderzyć w tych, którzy domagają się delegalizacji lewackiej bojówki stanowiącej zagrożenie dla demokracji i porządku publicznego.

O bezczelnych, propagandowych sztuczkach i prowokacjach lewactwa zawłaszczającego polskich bohaterów i polskie symbole narodowe obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Partia Razem to antypolski gad wyhodowany za pieniądze niemieckich komunistów. Przestańmy karmić tego gada!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  No to wiemy czym jest ta razem.

  1. Rolo mówi

   Zandberg żyd z Dani ,który pewno jeździ Porshe i chce żeby wszystkim było „dobrze”. Brawo Trump brawo Bosak zdelegalizować ta cholote….

 2. piotr mówi

  ANTIFA oklaskuje cytaty z Hitlera. | Antifa – najlepsze znaleziska o #antifa w Wykop.pl – od…

  1. Michał Woźniak mówi

   Dziwne. Muszą mieć więc coś wspólnego z panem Jackiem, który też próbuje Hitlera małpować, wydając swoje „Mein Kampf” i pisząc o „ostatecznym rozwiązaniu” w stosunku do Żydów.

 3. Jolanta mówi

  Zdelegalizowac całe lewactwo i wytepic bandytów, zwanych antifa

 4. Teresa Maria mówi

  Partia Razem- bezczelne, zakłamane, komunistyczne łajzy. Kto wam pozwolił powoływać się na rtm. Pileckiego czy powstańców warszawskich? Niech was razem z tą antifą szlag trafi.

 5. szalom mówi

  To prusko – trockistowska antypolska czerezwyczajka. Szczytem bezczelności jest pokazywanie Pileckiego zamordowanego przez dziadziusiów czy Sendlerowej, którą tak przesłuchiwali na UB, że aż poroniła. Jeszcze o nich będzie głośno bo to organizacja rozwojowa a kiedyś dostaną broń.

 6. Sebastian mówi

  To jest zwyczajne naruszenie dobrego imienia bohaterów, tą sprawą powinna zająć się prokuratura, ot co, moim skromnym zdaniem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.