Paranoja! Płonący toi-toi to zamach na rodzinę posła Brejzy

Krzysztof Brejza/ fot. youtube
3

Poseł PO Krzysztof Brejza zawiadomił w niedzielę policję o usiłowaniu zabójstwa jego rodziny.  – Mieliśmy dwa zgłoszenia, które ze sobą wiążemy. Jedno dotyczyło pożaru toi-toia na szkodę firmy budowlanej w Inowrocławiu przy remontowanej kamienicy. Drugie dotyczy złożonego dzisiaj zawiadomienia przez posła Brejzę odnośnie usiłowania zabójstwa jego rodziny poprzez wywołanie pożaru przy kamienicy, w której mieszka on z rodziną. Pożar miał miejsce w nocy z piątku na sobotę  – wyjaśniła rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.

Rzecznik policji nie posiada w tej chwili szczegółowych informacji odnośnie pożaru i tego, w jaki sposób zagrażał on bezpieczeństwu mieszkańców kamienicy, która była remontowana. Sprawę prowadziła będzie Prokuratura Rejonowa Inowrocław.

Nasz komentarz: Mamy nadzieję, że prokuratura z należytą powagą podejdzie do tej sprawy i wyjaśni wszystkie okoliczności zajscia, w tym: czy poseł Brejza posiada niebieskie kalesony w białe pasy, czy czytuje powieści podróżniczo-awanturnicze oraz czy odróżnia kurę od osła. Szczegółowy instruktaż przesłuchania posła Brejzy na okoliczność zamachu przy pomocy płonącego toi-toia znajduje się w poniższym fragmencie filmu „CK Dezerterzy”. Warto z niego skorzystać.

Źródło: niezalezna.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. d. mówi

    w TVNie gdzie prezesem jest zyd Zewłow z USA, mówili, że to: „podpalenie obok mieszkania posła brejzy……”!!! oto jak polskojęzyczni pasożyci z polakożerczych meNdiów manipulują i ogłupiają tępych polaczków, którzy jeszcze oglądają ich UBcką telAwiwzję! amatorzy tvn to są ci sami co jeszcze czytają GWnianą! to jest ten sam segment społeczny, zawzięcie w otępieniu i własnym bezpodstawnie rozdętym ego, (nadymanym regularnie przez ww meNdia), trwający przy tych polakożerczych mendiach! to są tacy świadomi i nieświadomi wspólcześni volksdeutsche!

  2. nacjonal. mówi

    Diziwić się nadpobudliwości von Nogaya,jak Berejzie płonący toj,toj wydawał się być jego mieszkaniem

  3. Bolo mówi

    Patologia zydowska siega zenitu,Rodacy dokad bedziemy tak traktowani przez pejsow?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.