Paranoja! Paweł Kukiz odcina się od własnego kandydata na prezydenta Warszawy [WIDEO]

Paweł Kukiz/ fot. facebook
6
SKLEP-WPRAWO.PL

„Wiem, że nasz kandydat raczej większych szans nie ma. Po drugie, moja sympatia jest niekoniecznie mocno nakierowana na naszego kandydata. Mam również inne osoby, którym mocno kibicuję dla dobra Warszawy. (…) Nie chcę dawać przykładów, ale na zupełnie innym biegunie niż pan Jakubiak” – powiedział Paweł Kukiz podczas spotkania w Kielcach.

– Nie zamierzam komentować wypowiedzi Pawła Kukiza, w której stwierdził m.in., że w wyborach na prezydenta Warszawy jego sympatia nakierowana jest niekoniecznie mocno na moją kandydaturę – powiedział PAP w sobotę poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak.

Dziś Paweł Kukiz próbował wyjaśnić swoją dziwna wypowiedź na temat kandydatury Jakubiaka.

„Jeśli ktoś nie rozumie to wyjaśniam: obojętnie kto, byle nie PO. Oczywiście, że będę wspierał Jakubiaka w kampanii. KAŻDEGO, kto chce przerwać mafijny klimat rządów PO w Warszawie będę wspierał. Niestety głupota marketingowców PiS, która polega m.in. na totalnej blokadzie Jakubiaka w TVPiS powoduje, że Trzaskowski ma szanse wygrać w drugiej turze a wynik Marka, który mógłby wspomóc konkurenta kontynuatora „linii” Gronkiewiczowej pozostawia wiele do życzenia. Ubolewam, że PiS-owcy tego nie rozumieją. Na dziś najważniejsze odsunąć układ w Ratuszu. Dla dobra mieszkańców Stolicy. Kto tego nie rozumie i gra tylko na siebie ten albo głupi albo wróg” – napisał Kukiz na facebooku.

Nasz komentarz: Wygląda na to, że Paweł Kukiz nie popiera kandydata własnego ugrupowania, ale jednak go popiera, czego nie rozumieją PiS-owcy i blokują Jakubiaka w TVP, co jest błędem, bo przecież nie można grać tylko na siebie. To jest jakaś paranoja wyższego rzędu, za którą trudno nadążyć. Jeśli Kukizowi jest obojętne, kto będzie prezydentem Warszawy, a jedynym warunkiem jest „byle nie z PO”, to po co wystawił Jakubiaka jako kandydata? A jeśli już wystawił, to po co wyskakuje jak diabeł z pudełka i oświadcza: „moja sympatia jest niekoniecznie mocno nakierowana na naszego kandydata”? Czy ugrupowanie z takim liderem w ogóle można traktować poważnie?

Przeczytaj też:

Działacze Kukiz’15 złożyli wniosek do IPN o wznowienie śledztwa w sprawie pogromu w Kielcach

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  To nie są jaja , to są JOWY.Jonniego Wybrał lub odwrotnie jak to u matrioszki.,,Spragniony,nieledwie do picia się zbliżam,zwiedziony reklamą z udziałem Kukiza,,jak śpiewał Kazik gdy lider w Piersi lał słodkie Pepsi,a po reklamie wino w bramie o swojskie nazwie Arizona

 2. MSW mówi

  Paweł Mądraliński nie docenia wyborców i uważa się za mądrzejszego, ot próżna megalomania. Wyborcy znają reguły gry. Powinien raczej zachęcić do pójścia na wybory, bo wielu kładzie laskę i nie pójdzie. W Belgii za niestawienie się na wyborach płaci się grzywnę.

 3. ikss mówi

  Kurcze. Wcześniej było PiS PO jedno zło, a teraz Pan Kukiz usmiecha się w kierunku PiSu, który wiadomo jest na pasku finansjery, dodatkowo polanej żydowskim sosem. Kurcze, na kogo głosować skoro Pan Kukiz z wiekiem staje się zgryźliwy jak stary dziad. Nie szanuje tego co ma w swoim ruchu i gryzie się z każdym jak kundelek. Chciałem głosować na Kukiza, ale musze się zastanowić na ile jest w tym ruchu agentury a ile ludzi z powołania Polaków z krwi i kości. Należy baczniej zwrócić uwage na ruch narodowy. Jeśli Kukiz sflaczał, to jedyna nadzieja w ruchach narodowych, nacjonalistycznych, miłujących swoją ojczyznę nad kłótnie.

 4. z-k mówi

  Nigdy ów wyjec mądry nie był. Apelował do Stocha by ten nie przyjął zdobytych medali w Soczi i poparł tym samym żydobanderowski „majdan”. Potem walczył z Patriotami, dzięki którym dostał się do sejmu. Teraz bzdury plecie o najważniejszej postaci. może nawet jedynej postaci, w swojej partyjce……ot takie badziewie

 5. Krzysztof Zieliński mówi

  Wygląda to tak jakby Kukiz chciał przegranej i rozpadu swojego ugrupowania. Czas żeby odszedł z polityki.

 6. ktos mówi

  Dziwne, że ludzie czytają bez zrozumienia. P. Kukiz mówi, że obojętnie kto byleby odsunąć władzę PO z Warszawy. Patrzy realnie. P. Jaki ma największe szansę i nic tego nie zmieni. Media pokazują tylko po i pis. Jakie szanse ma P. Jakubiak ? Jedyne co można zarzucić Kukizowi to brak cwaniactwa politycznego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.