Paranoja! Obywatele RP i Agnieszka Holland ogłaszają, że WYGRALI z miesięcznicami smoleńskimi [WIDEO]

Agnieszka Holland/ fot. twitter
11

10 kwietnia br. odbędzie się 96 miesięcznica smoleńska. Jarosław Kaczyński już dawno temu zapowiedział, że miesięcznic będzie tyle, ile było ofiar. Pomimo zadym urządzanych przez Obywateli RP (kosztujących podatników ponad 5 milionów złotych wydanych na zabezpieczenie) miesięcznice odbywały się regularnie wbrew buńczucznym zapowiedziom Pawła Kasprzaka, że zostaną przerwane.

Kasprzak i jego akolici miotali się z białymi różami, zagłuszali modlitwy, kładli się na bruku. Nie udało im się zablokować uroczystości. Jednak dobre samopoczucie nie opuszcza zadymiarzy. Właśnie ogłosili, że WYGRALI, ponieważ 96 miesięcznica ma być ostatnią! Paranoja!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„To nasz sukces. Obywateli RP i wszystkich innych, którzy wsparli nas w tym proteście” – pisze Kasprzak na stronie obywatele.org. A Agnieszka Holland występuje w filmiku z kartką z hasztagiem #WYGRALIŚMY.

Jak widzicie, szajba „obrońców demokracji” trwa i nic nie wskazuje na to, że minie. Rzeczywistość im nie przeszkadza. Oni żyją w swoim świecie urojeń i kartek z hasztagami. Powodzenia.

Źródło: twitter, obywatele.org

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Idzie słoń z mrówką przez most i mrówka mówi: “Ale tupiemy!”.

 2. julie mówi

  Tylko niech nie opowiadaja przynajmniej , ze sa rdzennymi Polakami , bo wychlostac karze i tyle !

 3. yago mówi

  żydzi a szczególnie żydówki mają irracjonalne podejście do logiki myślenia,ta pseudo reżyserka jest tego przykładem.Głupota lansowanych na siłę takich jak ona i jej jest przerażająca i powalająca na ziemię…..ale czego tu oczekiwać po takich…..

  1. Paweł mówi

   Pseudo reżyserka? Coś ci się misiu pomyliło. Pseudo reżyserka nie wygrałaby europejskich festiwali filmowych, jak chociażby Srebrnego Niedźwiedzia. To kto w takim razie jest według ciebie dobry?Patryk Vega? On nigdy żadnej nagrody nie dostanie. I wcale nie dlatego, że nie jest Żydem.

  2. Włościanka mówi

   To nie zauważyłeś, że filmy żydowskie lub o żydach zawsze zbierają nagrody? W przypadku filmów z Polski lub o Polsce tylko takie są dostrzegane i cenione w wielkim świecie.

  3. sten mówi

   panie Pawle prosze… jest jeden geniusz filmu nadzwyczaj odznaczany Woody Alen . za sam geniusz

  4. yeah mówi

   Oczywiście Holland jest profesjonalnym reżyserem i kiedyś nawet wybitnym, bo już się wypaliła. Paweł kieruje się w tej wypowiedzi emocjami, być może niewiedzą, więc pomija fakt dorobku Holland. Jednak jej dorobek artystyczny, nie czyni ją kompetentną w zakresie polityki. Co więcej jej perspektyw patrzenia na świat i na Polskę, to punkt widzenia niespolonizowanej, lub bardzo powierzchownie spolonizowanej Żydówki (przykład dogłębnej polonizacji to choćby Marian Hemar), która wyznaje poglądy lewicowe jak jej przodkowie wyznawali judaizm. Jej słowa to słowa internacjonalistki o sprawach narodowych. To zawsze jest mieszanina ignorancji i fałszu. Pani Holland niczego nie rozumie i nie chce zrozumieć. Zamiast próby zrozumienia jest złość i pogarda.

 4. Robert B. mówi

  Zastanawiające jest, że żydostwu pamięć o katastrofie smoleńskiej tak wadzi… Gdybym miał możliwości, to bym poszedł TYM tropem przy jej badaniu.

 5. F. mówi

  przebrzydka zydówka, fujj! polakożerczyni obmierzła! zajęłaby się swoją córką – którą zaniedbała i skutek jest opłakany, a nie Polakami! PASOŻYTKA! Świat ich nienawidzi za ich pasożytnictwo, kłamstwa cyniczne a oni zamiast się zastanowić i bezpiecznie wycofac ze swojej cynicznej pazernosci, wywoływania wojen i kłamstw oraz manipulacji, brną w to grzęzawisko jak samobójcy! wymyslili sobie religię i biblię zwaną talmudem, która ich tumani i wystrasza oraz uczy od urodzenia nienawiści do Człowieka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.