Paranoja! „Feministyczne” schronisko dla zwierząt. Oddzieliły koguty od kur, by „nie dochodziło do gwałtów” [WIDEO]

4

Feminizm we współczesnym wydaniu to już jest chyba choroba psychiczna. Z jednej strony feministki walczą o swobodę w kwestii mordowania nienarodzonych dzieci i organizują konkurs fotograficzny „Aborcja w kadrze” (PRZECZYTAJ), a z drugiej strony kreują się na obrońców zwierząt, nierzadko jak Joanna Scheuring-Wielgus, która wiele mówi o miłości do czworonogów, a swoje psy oddała do przytuliska. Jednak to co przeczytacie teraz naprawdę powali Was z nóg.

W Hiszpanii feministki założyły farmę Almas Veganas, na której utrzymują kury i koguty „uratowane z niewoli”. Feministki deklarują, że ptakom chcą zapewnić godne życie. Postanowiły zapewnić kurom „bezpieczeństwo” oznaczające „ochronę przed gwałtami”, których – w ich mniemaniu – mogłyby się dopuścić koguty. W związku z tym zbudowano dwie zagrody.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Feministki uważają, że fakt, iż kura ucieka w momencie, gdy w jej kierunku zbliża się kogut, oznacza że ta „nie chce być ujeżdżana”. Widziałyśmy, że to dla nich bardzo traumatyczne – wyznali pracownicy farmy.

PRZECZYTAJ: Lewactwo o napaści sowieckiej na Polskę 17 września 1939: „Plusów jest cała masa”

Na tym nie koniec. Feministki opublikowały film, na którym w obecności kur rozbijają dwa jajka. Dlaczego? Ich zdaniem jajka „pochodzą od kur, dlatego są im zwracane”. Na koniec dodają, że „jedzenie zwierząt jest faszystowskie”.

Źródło informacji: 20minutos.es

Przeczytaj także:

„Wam spod znaku tęczy już dziękujemy!” Młoda patriotka rozniosła spektakl lewackich hipokrytów [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  Na przykładzie tych „feministek” świetnie widać jakie skutki w mózgu wywołuje nieodpowiedni sposób odżywiania plus indoktrynacja. To już są chyba przypadki beznadziejne.

 2. KOGUCIK mówi

  ZABIŁY MOJE DZIECI MOICH KUREK!!!!!!!!! ZA TO JEST NAPEWNO JAKIS PARAGRAF!!!

 3. Jaca mówi

  Te kobiety powinny być w szpitalu dla umysłowo chorych , chociaż nic to by nie dało, bo to przypadek beznadziejny i nieuleczalny. To że one nie chcą być „deptane” co zresztą mnie nie dziwi patrząc na te gęby, nie znaczy, że kurka pomimo, że ucieka nie chce. Jak można tak bestialsko oddzielić kurki od kogucików, na to chyba jest jakiś paragraf za taką kogutofobię 🙂 A tak na poważnie patrząc na to co się wokół dzieje to strach pomyśleć co będzie dalej z tym światem.

 4. Gostek mówi

  Ze swoich podpasek i tamponów robią sobie herbatkę jak sądzę …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.