Pandemiczny terror narasta! We Włoszech praca tylko dla posiadaczy paszportu kowidowego

kontrola paszportu covidowego/ fot. Twitter/Komisja Europejska
4

W środę (15.09.2021) minister spraw regionalnych Mariastella Gelmini zapowiedziała, że od połowy października włoski rząd zamierza wprowadzić przepisy pozwalające na wstęp do miejsca pracy wyłącznie osobom posiadającym paszport kowidowy, czyli dowód szczepienia, negatywny wynik testu lub zaświadczenie o przebyciu infekcji.

– Zmierzamy w kierunku obowiązkowej zielonej przepustki nie tylko dla pracowników sektora publicznego, ale także sektora prywatnego – powiedziała w radiu RAI. – Szczepionka jest jedyną bronią, jaką mamy przeciwko COVID i możemy powstrzymać infekcję tylko poprzez szczepienie większości populacji – dodała.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Brak paszportu kowidowego ma skutkować zawieszeniem pracownika i utratą wynagrodzenia. Nie będzie to jednak podstawa do zwolnienia.

Włochy należą do ​​grupy krajów, które wprowadziły wymóg okazania paszportu kowidowego przy wejściu do muzeów, obiektów sportowych, kawiarni, barów i restauracji, a także w pociągach, samolotach oraz na promach i statkach. Paszport jest też obowiązkowy dla nauczycieli i personelu szkolnego.

Źródło informacji: reuters.com

Zobacz też:

Segregacja sanitarna w Filharmonii Narodowej. Praca tylko dla zaszczepionych lub przetestowanych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. MAREK mówi

    COVIDIOTYZM w przyłbicy i masce oraz z GMO w organizmie.

  2. Krzysztof mówi

    Nasuwa się pytanie , kto zapłaci rachunki za tych ludzi , z czego będą żyli ? Jak to będzie wyglądało jeśli ktoś kategorycznie odmówi tzw. szczepienia tym płynem , w którym nie wiadomo co się znajduje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.