Pandemia? Zabójczy wirus? Na Białorusi bez lockdownu i DDM najmniejsza liczba zgonów od 29 lat! LOCKDOWN ZABIJA

antyrządowa manifestacja w Mińsku/ fot. screen
27

W czwartek (28.01.2021) minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił przedłużenie lockdownu o kolejne dwa tygodnie. W ramach tzw. walki z koronawirusem zamknięte pozostają restauracje, hotele, siłownie, stoki narciarskie, kina, teatry i szkoły dla uczniów powyżej klas I-III. Nadal obowiązuje nakaz noszenia masek, dystansowania społecznego i dezynfekcji (DDM). Nadal obowiązuje kwarantanna i izolacja. Służba zdrowia nadal koncentruje się na koronawirusie, chociaż część pustych łóżek covidowych zostanie łaskawie przeznaczona dla innych pacjentów. Nadal więc będziemy tkwili w covidowym Matrixie, który niszczy gospodarkę, życie społeczne i odcina Polaków od leczenia.

ZOBACZ: Lockdown przedłużony do 14 lutego. Wyjątek dla muzeów i sklepów w galeriach handlowych [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A co dzieje się na Białorusi, gdzie nie było i nie ma żadnego lockdownu ani DDM? W 2020 roku liczba wszystkich zgonów w tym kraju była najniższa od 29 lat! Link do danych TUTAJ.

Szok! Przecież według narracji o zabójczym wirusie powinna tam być hekatomba. Nie dość, że ludzie normalnie żyją i pracują, to dodatkowo odbywały się tam demonstracje antyrządowe, w których udział wzięły dziesiątki, a może nawet setki tysięcy osób. Bez masek, bez dystansu, bez dezynfekcji. I co? I nic! Czyżby zabójczy wirus z jakichś sobie tylko znanych powodów postanowił oszczędzić Białorusinów?

Dlaczego w Polsce mamy ponad 70 tys. nadmiarowych zgonów, a na Białorusi liczba zgonów nie wzrosła, ale spadła? W Polsce jest wirus, lockdown, DDM i covidocentryczna służba zdrowia. Na Białorusi jest wirus, nie ma lockdownu, nie ma DDM, a służba zdrowia działa normalnie. Nie trzeba być Einsteinem, żeby pojąć, iż to nie wirus jest masowym mordercą, ale właśnie lockdown ze wszystkimi jego konsekwencjami. Jedną z tych konsekwencji jest odcięcie Polaków od służby zdrowia. W ramach tzw. walki z wirusem po prostu zaprzestano leczenia.

Efektem lockdownu i paraliżu służby zdrowia w Polsce jest największa liczba zgonów od II wojny światowej. To nie są zgony na Covid, albo „ukryty Covid”. To są zgony spowodowane polityką rządu, który odebrał Polakom możliwość leczenia. Ta polityka jest kontynuowana pomimo katastrofalnych skutków, a jako uzasadnienie podaje się „troskę o zdrowie i życie Polaków”. Tymczasem Polacy umierają na potęgę, firmy stoją na skraju bankructwa, poziom edukacji drastycznie spada, a wystraszeni Polacy duszą się w szmatach na twarzy. Jak długo jeszcze?

I jeszcze jedno: nie dajcie sobie wmówić, że na Białorusi umarło więcej osób niż podano, a prezydent Aleksander Łukaszenka nakazał ukrywać trupy. Gdyby tak było, to telewizja Biełsat trąbiłaby o tym na cały świat. Tymczasem na stronie Biełsatu mamy taką oto opinię ukraińskiego epidemiologa Jurija Żyharewa: „Co do zgonów, to dobrze wiemy, że nie można ich ukryć. Można zataić 2-3 przypadki, ale nie da się ukryć setek i tysięcy zgonów w skali kraju, gdy ludzie umierają na to charakterystyczne „zapalenie płuc”, które wszyscy lekarze znają i rozumieją. To zwyczajnie niemożliwe w każdych warunkach i każdym ustroju. Co by nie mówiono o panu Łukaszence, to zwyczajnie nierealne, nawet gdyby chcieli to robić”. Link do artykułu TUTAJ.

Źródło informacji: knoema.com, bielsat.eu

Zobacz też:

Katarzyna TS: Lockdown zabija

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jan Kowalski mówi

  Bardzo ciekawe informacje. Dla mnie oczywiste. Ma rację Korwin nazywając ich mordercami. Jest gorzej. To jest zaplanowane i realizowane ludobójstwo w ramach chorej ideologii, wiadomego pochodzenia . Nie pierwszej zresztą. Z przecieków Gatesa wynika, że im się to spodobało i zamierzają to nie tylko kontynuować, ale i rozwijać. Komunizm w Polsce trwał oficjalnie 45 lat, a co będzie teraz?

 2. Rebih mówi

  Dlatego należy spodziewać się kolejnych działań zmierzających do obalenia Łukaszenki.

 3. Matka mówi

  Głuptasek piszący ten artykuł, gdyby trochę wysiłku podjął i poczytał o przyczynach tego faktu, to by takich bzdur nie pisał.

  Po pierwsze, Białoruś ma bardzo dobrą sieć szpitali, więcej łóżek na 1000 obywateli niż mają nawet Niemcy – można szybko izolować chorych i leczyć.

  Po drugie, Białoruś stosuje masowe testowanie, a więc szybko wykrywa i to kolejna przyczyną, że szybko izoluje chorych.

  Po trzecie, niemal brak różnego rodzaju domów opieki dla starszych osób, tacy ludzie żyją osobno, co mocno wpływa na niską śmiertelność.

  Po czwarte – formalne nakazy to jedno, zachowanie społeczeństwa to drugie. Wystarczy sprawdzić, ile środków ochrony osobistej kupiono na Białorusi, by wiedzieć, że ludność, mimo braku formalnych nakazów, przestrzega pewnych zasad ostrożności.

  Można zawsze sprawdzić, zanim napisze się kolejny raz głupotę, że lockdown zabija.

  1. Zeg mówi

   Co proponujesz zatem sierżancie(chyba macie tam stopnie) ? Żeby iść droga zachodnia czy robić podobie jak na Białorusi bo już sam nie wiem jak to rozumieć taki komentarz.

  2. Matka mówi

   Tam, to znaczy gdzie, bo nie wiem, wyznawcą której zabawnej teorii spiskowej jesteś – jak pytasz o Mossad, to owszem, jak o masonerię, to nie, jak o reptilian to nie wiem:).

   A co do pytania, to chyba trudno zrozumieć ten komentarz jako nawoływanie do robienia tego co na Białorusi, skoro piszę właśnie, że uwarunkowania tam są całkiem inne?

  3. ners mówi

   W globalnej wiosce trollu uwarunkowania są wszędzie podobne. Poza jednym. Tamtejszy kierownik kołchozu nie wziął w łapę za plandemię.

  4. Matka mówi

   W dupie byłeś, gówno widziałeś, a nie globalną wioskę.

  5. Stefa mówi

   Ile płacą za takiego posta? Czy wynagrodzenie jest na tyle wysokie że możesz potem normalnie patrzeć w lustro?

  6. Matka mówi

   Rozczaruję cię – nikt na edukowanie kretynów nie chce złamanego grosza zapłacić. Poniżej pewnego poziomu nikomu się inwestować nie opłaca.

  7. Rebih mówi

   Co za kupę kłamstw narobiłaś „Matko”. Niezwykłą umieralność w Polsce jest faktem, jeżeli wierzyć rządowym statystykom, są tutaj: https://dane.gov.pl/pl/dataset/1953. Oprawcy niespecjalnie kryją się ze swoją zbrodnią, licząc na przygłupów, takich jak ty, którzy do dwóch nie umieją zliczyć. W ciągu ostatnich 6 miesięcy umieralność była wyższa o 75 tys. w stosunku do średniej z poprzednich 3 lat. W niektórych tygodniach listopada była wyższa nawet o 115%. Takiej umieralności nie było nawet wiosną w Hiszpanii i Anglii (sięgnęłą tam w szczycie 40% i to tylko przez 1-2 tygodnie)
   Co mają szpitale do rzeczy? Sugerujesz, że w Polsce krytycznie chorzy na koronawirusa, są masowo pozbawieni dostępu do opieki zdrowotnej? A może brakuje respiratorów?
   Lżej chorym szpital nie jest potrzebny. Lekarstw na koronawirusa nie ma, a jeżeli są (amantadyna) to nie są stosowane (chyba, że na Białorusi).
   Białoruś przeprowadziła znacznie mniejszą liczbę testów w stosunku do ilości mieszkańców niż Włochy, Francja, Litwa, Portugalia, Czechy, Rosja, USA i wiele innych, a niemal równą liczbie testów w Niemczech, Austrii czy w Szwecji.do wykonanej co kraje zachodnie, ale mniej niż np. Włochy. Na liście worldometer.com jest pod tym względem na 48 miejscu. Liczba testów na milion mieszkańców jest dwa razy wyższa niż Polsce.
   Nie ma więc żadnej mowy o testowaniu bardzie „masowym” niż gdzie indziej.

   W czasie protestów w Mińsku widać było, że BIałorusini nispecjalnie przejmowali się koronawirusem.
   Twoje twierdzenia są po prostu gołosłowne.

   Z teorii spiskowych najbardziej szalone są te głoszone przez koronistów:
   – że umieralność nie zależy od dostępu do opieki zdrowotnej, poziomu tej opieki w szpitalach, ani od stanu psychicznego pacjentów,
   – że nieprzebadane środki lecznicze są nieszkodliwe i należy je stosować na masową skalę, a badania skuteczności niepotrzebne, bo szczepionki są „markowe”,
   – że amantadyna nie leczy i nie ma tego co badać, bo Kaczyńskiemu Moskal tak we śnie powiedział.
   Ale do ciebie i tak to nie trafi.

  8. Matka mówi

   Aleś się rozpisał… Żeby chociaż mądrze…

   1. 75 tys. to nie jest w perspektywie 6 m-cy, tylko 2-ów. A więc z perspektywy II fali. I to już nawet ułomni redaktorzy tego portalu krzyczący, że „lockdown” zabija, zakumali, że obciążenie służby zdrowia i to, że ludziom odmawia się hospitalizacji (nie tylko na Covid, ale i na inne choroby) ma wpływ na śmiertelność. A ty się dziwisz, co ma do czynienia ilość łóżek ze śmiertelnością. Porównaj sobie inny dobry przykład z Zachodu (gdzie łóżek mniej niż na Białorusi, ale zdecydowanie więcej niż gdzieś indziej w UE) – Niemcy. Jaka tam śmiertelność?

   2. Testy – nie zakumałeś tego, co napisałam. Zobacz sobie, po pierwsze, w jakim okresie kto przeprowadzał testy. Po drugie, porównaj sobie ilość testów per ilość zakażonych. Kraje, które wymieniłeś mają kilka razy więcej przypadków koronawirusa per liczba mieszkańców, ilość testów wynika więc z działań post factum, a więc testowania osób które miały styczność z zakażonymi. Białoruś testowała w znacznie większych ilościach swoją populację bez powiązania z liczbą zachorowań i to jest większa masowość testowania.

   3. Amantadyną nie leczono na Białorusi. I bzdurą jest, że jej się nie bada. Od wielu miesięcy są choćby w Polsce badania w tym zakresie.

  9. ners mówi

   Zadaniowany trollu jesteś spalony. Podobnie jak te gówniane testy

  10. Matka mówi

   Weź, dzieciaku, ludzi nie rozśmieszaj.

  11. Rebih mówi

   „Matko”. Rozpisałem się, bo tak to jest z bezczelnymi kłamstwami, że ich wyjaśnianie zawsze zajmuje więcej czasu niż kłamczuchowi ich tworzenie.
   1. Zablokowanie dostępu do służby zdrowia zwiększyło śmiertelność. Dodatkowo szpitale pozapychano ludźmi, którzy mogliby chorować w domu. Kłopot w tym, że liczba ofiar nie-covidowych jest znacznie wyższa niż „covidowych”, a podejrzenie, że lekarz u umierającego na covidowe zapalenie płuc wpisał raka jako przyczynę śmierci to absurd, który mógł powstać tylko w tępym umyśle propagandy PiS-owskiej. PiS-owca. Dlaczego rząd, widząc wzrost śmiertelności nie odblokował służby zdrowia lecz z premedytacją dalej prowadził swoją eksterminacyjną politykę nazywając ją „solidarnością” i „ochroną życia”? To nie jest tak, że to stało się jednego dnia. Przynajmniej część tych ludzi była do uratowania. Brakło dobrych chęci i ludzkiego sumienia.
   2. Jeżeli testy na Białorusi wg ciebie były wykonywane masowo, a w krajach, gdzie wykonano ich (per capu ita) dwa razy więcej testowanie nie było masowe, to znaczy, że po prostu ignorujesz fakty, sens wyrażeń i logikę. A tak w ogóle to skąd nagle Białoruś znalazła właściwą drogę walki z koronawirusem, a nasi eksperci z Szumowskim, Gutem, Morawieckim, Horbanem i Niedzielskim na czele nie potrafił jej znaleźć? A jeżeli nie potrafili, to dlaczego tkwią na stanowiskach, zamiast sprzątać kible w więzieniu? Ani nieudolność, ani zła wola nie znoszą odpowiedzialności.
   3. Badania amantadyny zostały dopiero zapowiedziane przez rząd i to niedawno.
   Ignorujesz fakty, ignorujesz zasady wnioskowania. Jedyne, co dla ciebie ważne, to żeby na koniec byle co napisać.

  12. Jack mówi

   Jeżeli chodzi o mnie to w dość nieoczekiwany przez twoich mocodawców sposób wypełniłeś swoje zadanie. Po prostu robi mi się niedobrze gdy widzę wpis takiego podłego, sprzedajnego szubrawca jak ty i z coraz większą niechęcią zaglądam na jakiekolwiek fora.

  13. Boguslaw mówi

   JEBANA MANIPULANTKA!

 4. Kris mówi

  Matka na covida weź „nie pierdol”

  1. Matka mówi

   Spoko, wystarczy się zaszczepić. Ale niektórym ten środek może na coś innego pomoże.

  2. Zeg mówi

   Nie spodziewałem się prawdę mówiąc innej rekomendacji z Twojej strony, sierżancie.

  3. Matka mówi

   Illuminaci nie stosują stopni wojskowych.

  4. Rebih mówi

   Zaszczep się fenolem w mózg, bo proces gnilny się tam rozwija.

  5. Matka mówi

   Gdyby istniała szczepionka na głupotę to, bez wątpienia, byłbyś w grupie 0.

  6. Boguslaw mówi

   CO ZA KURWA!!!

 5. Bill mówi

  Oczywiście z Bialorusia jest jak z Irakiem gdzie była broń masowego rażenia.
  Z Libia gdzie wariat Kadaffi chciał zabić pół świata można tak wyliczać Assad, My barak, Erdogan, Kim, Łukaszenka. Łańcuszek jest zawsze ten sam. Jak Jarosław albo kto kolwiek inny w świecie zacznie prowadzić swoją własną politykę oparta o dobro narodu wyląduje w tej samej sytuacji. Bylem na Białorusi i nie widziałem biedy itp itd. Oczywiście ludzie będą protestować w każdym państwie. Liczy się przekaz jak to przedstawi zachodnia propaganda. Pamiętajcie my wyssalismy antysemityzm z mlekiem matki XD

 6. Robert mówi

  O Matko ! To nawet tutaj żymianie zaglądają?

 7. piotr78 mówi

  KGB-owiec Lukaszenka winien zostac powolany na prezydenta Polski. On ze swoja prosta madroscia i prawdziwa troska o swoj wlasny narod bije na leb wszystkich Dudow, Merkely, Johnsony czy zabojady.

 8. piotr78 mówi

  Caly ten „folwark zwierzecy” z Warszawy odwolac w trybie NATYCHMIASOWYM i pod sad.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.