P. Krzemiński: Katolicyzm i LGBT

marsz LGBT/ fot. twitter
3

Uzasadnianie akceptacji dla ideologii LGBT miłością bliźniego w imię Ewangelii jest absurdalne biorąc pod uwagę, że jedynym powodem powstania tej ideologii jest grzech. Co więcej, ciężko doszukać się w Nowym Testamencie aprobaty Pana Jezusa dla zatwardziałych grzeszników i obłudników, no ale Episkopat jest niezwykle twórczy i z pewnością coś znajdzie, byle tylko udawać, że jest postępowy i nowoczesny. W swoich oświadczeniach Episkopat jest bardzo umiarkowany i chyba zapomina, że aktywiści LGBT to nie są grzesznicy szukający poprawy, lecz wrogowie kipiący nienawiścią do tradycyjnej moralności kształtującej nasze społeczeństwo. Pan Jezus zawsze był stanowczy i surowy wobec grzeszników, którzy nie szukali przebaczenia i naprawy swoich czynów.

Obłuda liberalnych mediów i LGBT jest oczywista i opiera się na sofizmatach o tolerancji, ale tylko dla samych siebie i ludzi popierających ich postulaty. Szerzy się nienawiść do katolików i ludzi chcących normalnie wychowywać swoje dzieci. Normalnych ludzi przedstawia się jako osoby nienormalne i chorobliwie nienawidzące rzeczy rzekomo całkowicie normalnej, chociaż w rzeczywistości nienormalnej, czyli adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Odbieram to jako teatr absurdu w wykonaniu intelektualistów XXI wieku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie milkną głosy o powrocie faszyzmu, który to rzekomy faszyzm miał się objawić w Białymstoku, gdzie kibice i środowiska narodowe próbowały zatrzymać marsz LGBT. Z pewnością nikt nie powinien popierać przemocy, ale tylko ślepiec mógłby nie zauważyć, że motywacje tych zwykłych, prostych ludzi z Białegostoku – nawet jeżeli nie uzasadniają użycia siły – są całkowicie normalne i wskazane w obliczu niszczenia naszego społeczeństwa przez bardzo szkodliwą ideologię, której ideały oparte są na abstrakcyjnych frazesach nieznajdujących pokrycia w rzeczywistości. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby totalitarna ideologia LGBT przewróciła cały nasz cywilizowany świat do góry nogami. Ludzie czują to zagrożenie instynktownie. Ciekawe kiedy zrozumieją je lewicowi intelektualiści.

Zobacz też:

P. Krzemiński: „Apostołowie miłości”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Artur mówi

    Mądry artykuł młody czlowieku? Byłbym spokojny o Polskę gdyby było więcej takich jak Ty.

  2. Redus mówi

    Artykuł rewelacyjny. Wspaniały bystry osąd. Tylko się cieszyć że młodzi ludzie mają już teraz wiedzę na te nibezpieczne tematy i rozległe zrozumienie problemów. Wszystkiego najlepszego dla autora. Pisz jak najwiecej. Do tego lubie takie ostre pióro które bezlitośnie trafia w sedno sprawy i demaskuje kłamstwa.

  3. DRESp mówi

    Serce rośnie czytając tak trafne, przenikliwe analizy najmłodszego pokolenia. W samo sedno bez owijajia w bawełnę, tego nam jako Narodowi trzeba. Z Bogiem drogi autorze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.