Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP i szczuje: „Nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie” [WIDEO]

Jerzy Owsiak/ fot. screen
5

Jerzy Owsiak ogłosił, że rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP. Swoje oświadczenie w tej sprawie wykorzystał do ponownego szczucia na Barbarę Pielę, autorkę plastusiowego programu satyrycznego. „Nie poddajemy się. Fundacja się nie podda. Ale jeżeli mnie nie będzie, to może wszystkim tym szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie… Pani Barbara Piela, uraziła mnie Pan bardzo, poczułem się jak w Auschwitz i Pani to zrobiła” – powiedział Owsiak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak widzicie Jerzy Owsiak nie opamiętał się nawet w obliczu tragedii. Czemu ma służyć ta kolejna porcja szczucia i porównywanie satyrycznego program do niemieckiego obozu koncentracyjnego oraz zarzucanie Barbarze Pieli, że ma „nazistowskie pomysły”? Ma to służyć jednemu: fani Owsiaka po raz kolejny zostali wezwani do hejtowania Pieli. To, co robi Owsiak, przechodzi wszelkie pojęcie. Jego fani grożący śmiercią Barbarze Pieli powinni zostać natychmiast namierzeni przez policję i postawieni w stan oskarżenia. Tymczasem nie ma żadnej reakcji. Wyzwiska i pogróżki płyną strumieniem, a Owsiak podgrzewa atmosferę.

Jak informuje „Wyborcza”, o wycofanie rezygnacji zaapelowała do Owsiaka Janina Ochojska oraz abp Stanisław Gądecki.Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim Dziełem. Naszym, wspólnym Polaków Dziełem. Tragedia śmierci Prezydenta Gdańska nie ma nic wspólnego z finałem, świętem dobra. Jurek, jesteś nam potrzebny! –  oświadczyła Ochojska. Wydaje mi się, że rezygnowanie pod wpływem impulsu z czynienia dobra jest nieroztropne – powiedział abp Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

A mnie wydaje się, że nazywanie „czynieniem dobra” tego, co robi Jerzy Owsiak, jest – delikatnie mówiąc – poważnym nadużyciem. Dobrze byłoby, gdyby abp Gądecki poczytał komentarze zwolenników Owsiaka wyzywających Barbarę Pielę i grożących jej śmiercią. Takie oszalałe z nienawiści potwory wychował „czyniący dobro” Owsiak. I bezkarnie szczuje nadal.

Przeczytaj też:

J. Międlar: Do czerwoności rozpalony piec nienawiści

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Ty Stary Budz Się!Budz się,bier siekiera,przywieźli wyngiel,wyngiel,wyngiel je we wiosce.Wojna będzie,przed Wojną tyz był,przez głupiego Franka Dolarsa

 2. Robert mówi

  Miliard euro krainie Uuusa pożyczyli,a polskich szpitali przez wieki dzięki Jurkowi nie wyposażyli,jak po rozmowie pana Dudy 15 grudnia 15 roku w Kijowie.Jurek,ty lepiej już rób co możesz,bo rubta co chceta to globalna,usraelska rakieta

 3. George mówi

  Brawo Pani Piela! Przy okazji tej „afery” z plastusiami, wiele prawd się objawiło. A najważniejsza to ta, że faktycznie jesteśmy pod żydowskim zarządem. Każdy dziennikarzyna czy oficjel robi w gacie, żeby go nie posądzili o antysemityzm.

 4. Jakub mówi

  Jeśli ktoś się źle poczuł, powinien odwiedzić lekarza.

 5. Roman mówi

  Artykuł ma tyle wspólnego z rzeczywistością co zeszłoroczny śnieg. Owsiak pomaga i to widać w szpitalach „czyni dobro”. Pani zdanie jest tylko subiektywnym odczuciem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.