Oszalała?! Wellman chce postawić sobie pomnik? Ma być większy od Jezusa w Rio de Janeiro

Dorota Wellman / Fot. Youtube
7
SKLEP-WPRAWO.PL

Jeszcze kilka miesięcy temu zrobiło się o niej głośno w związku z procesem, jaki wytoczyła pisarzowi Jackowi Piekarze. Poszło o słowa, które opublikował Piekara: „Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie. Do zapłodnienia potrzebny jest seks. Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja!”.

Teraz znów zrobiła wokół siebie niezły szum. A to za sprawą felietonu, jaki opublikowała na łamach „Wysokich obcasów”. Wellman zaznacza, że brakuje w Polsce jednego pomnika, „pomnika Polki”, naszym zdaniem jasno sugerując, że chodzi o pomnik przedstawiający jej osobę.

Jednego pomnika brakuje. Mówię serio! Pomnika Polki. Polki! Musi stać w ważnym miejscu i być gigantyczny, a nawet gargantuiczny. Chciałabym, by był większy od 38-metrowego posągu Chrystusa wzniesionego na szczycie granitowej góry Corcovado w Rio de Janeiro w Brazylii. Jak ma wyglądać? Postać kobiety ma otwarte ramiona, jakby miała przytulić każdego do serca. Jest piękna, choć nie przypomina nikogo konkretnego. A na pewno nie ma twarzy posłanki Pawłowicz, która nie powinna otwierać ust. Ani pani prezydentowej, która milczy, gdy trzeba mówi – pisze Dorota Wellman.

Trudno nie odnieść wrażenia, że rozpisując się o wielkich gabarytach wymarzonego pomnika, Dorota Wellman po prostu pragnie, żeby gdzieś, kiedyś, stanął pomnik przedstawiający jej osobę. Marzenia ściętej głowy, tudzież czysta megalomania. Pomnik Doroty Wellman – okropność!

Źródło: Wysokie Obcasy

Przeczytaj:

NASZ WYWIAD! „Prawda jest po naszej stronie!” Jacek Piekara o skandalicznym wyroku i reformie sądownictwa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Może sobie postawić pomnik za życia, na cmentarzu. Jest taka mozliwość rezerwacja grobu.

 2. Jacek mówi

  To prawdziwe wyzwanie dla konstruktorów budowlanych.

 3. Sybilla mówi

  „Trudno nie odnieść wrażenia, że rozpisując się o wielkich gabarytach wymarzonego pomnika, Dorota Wellman po prostu pragnie, żeby gdzieś, kiedyś, stanął pomnik przedstawiający jej osobę.” – bezczelne.
  Może niech szanowna redakcja zastanowi się, jakich gabarytów byłyby ich pomniki, doliczając ego.
  Samej Wellman nie lubię i nie trafia do mnie jej styl bycia.

 4. julie mówi

  Tak tak , cus takigo ? ! A moze jej marzy taki jedynie , co gom nie widziala , alem na wlasne usy dzusia uslysala . No wiec tak : … Jak ten penis co rymblo go w powitse ze z tych popiolow ! O ! Cy cus takigo ! Welmanowa ty taka musi byc trendy ze ho ho ho ho hooooooooooooo , jak ten ze ztych popiolow ! Taaa , ci gadam …

 5. ddd mówi

  TWARZ PANI POSEŁ PROF. KRYSTYNY PAWŁOWICZ JEST NIEZIEMSKIEJ URODY W ZESTAWIENIU Z FACJATĄ TEJ PANI D. WELLMAN – CZY JAK TO SIĘ TAM PISZE.

 6. Józef mówi

  Jeżeli ma to być pomnik Polki to nie może być to Wellman…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.