Organizacje żydowskie mają już skany WSZYSTKICH akt dotyczących nieruchomości żydowskich w Polsce

ruiny getta warszawskiego/fot. arch.
21

Witold Gadowski zamieścił wczoraj na Facebooku następujacą informację:

„Taka sytuacja od naszego h.c.: Stanisław Michalkiewicz, Witold Gadowski. Słuchałem dziś w radio Wnet rozmowy Panów. Usłyszałem, że żydowskie organizacje przemysłu holokaustu przeprowadzą inwentaryzację nieruchomości w Polsce. Chciałem Panom przekazać jak przeprowadzą inwentaryzację nieruchomości: Już nic nie muszą nowego robić. Bo w obecnej sytuacji by się spotkali z oporem polskich archiwów i urzędów. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oni zbierali te informacje przynajmniej od ostatnich 15 lat. Zaczęło się to za czasów gdy szefem warszawskiego biura Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie był Jerzy Halbersztadt (współtwórca Muzeum Historii Żydów Polskich, członek B’nai B’rith). Podpisał umowy z wszystkimi Archiwami Państwowymi w Polsce na kwerendy i skanowanie WSZYSTKICH akt archiwalnych dotyczących historii i zagłady Żydów. WSZYSTKICH. Także tych związanych ze spisami nieruchomości żydowskich tzw. opuszczonych po II wojnie, które robiły na swoje potrzeby wszystkie miasta i gminy na polecenie starostw powiatowych. Polskie Archiwa Państwowe już same tę robotę wykonały. Nic już nie musimy udostępniać. Oni już wszystko mają w Waszyngtonie. Teraz tylko usiąść i podliczyć domy i parcele.

Weryfikacja tego co napisałem?

 1. Zadzwońcie do jakiegokolwiek dużego archiwum w Polsce. Polecam Kraków, Warszawa, Łódź, Lublin… i zapytajcie czy warszawskie biuro Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie mikrofilmowało akta dotyczące Żydów (w tym nieruchomości opuszczonych, akt niemieckich urzędów powierniczych) w ostatnich 15 latach?
 2. Zadzwońcie do warszawskiego biura USHMM i zapytajcie czy mikrofilmowali takie akta?

Pozdrawiam, Wasz honorable correspondent”

Pod wpisem pojawił się ciekawy komentarz internauty Jarosława Brzosta:

„Myślę że dużo wcześniej, ponad 20 lat temu oprowadzałem po archiwach miasta, w którym obecnie mieszkam, starsze rodzeństwo Żydów, którzy przyjechali do Siedlec z Hajfy. Sprawdzali czy jest w archiwach udokumentowana sprzedaż kamienicy, której pozbyli się ich rodzice przed wyjazdem z Polski w latach 20-tych. Jak to się teraz wszystko układa w całość.”

Nasz komentarz: To faktycznie układa się w całość. Wieloletnia nagonka na Polskę i robienie z nas współsprawców Holokaustu. Zbieranie dokumentacji. Ustawa 447 wprowadzająca prawo plemienne i sprzeczna z umowami indemnizacyjnymi. Ignorowanie faktu, że żydowskie mienie zostało zagrabione przez Niemców. Ignorowanie faktu, że żydowskie nieruchomości zostały zniszczone przez Niemców, a Polacy łożyli na ich odbudowę. Ignorowanie faktu, że żydowskie nieruchomości były obciążone długami hipotecznymi, a nawet sprzedane przez właścicieli. Mamy płacić! A prezydent Duda bajdurzy o „Rzeczpospolitej Przyjaciół” i „poszukiwaniu tkanki łączącej”.

Dla jasności – Platforma Obywatelska chciała sprzedać Lasy Państwowe, żeby zrealizować żydowskie roszczenia. Nie miejmy złudzeń, żaden rząd RP do tej pory nie postawił się Żydom.

Źródło: facebook

Przeczytaj też

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin mówi

  Panoe Jacku kiedy partia polityczna?

 2. Zbulwersowany mówi

  Wszystko przez to, że prawie nikt nie podnosi faktu ile to Żydzi są winni Polsce i Polakom z bardzo wielu tytułów, a M.in. Z tytułu odszkodowań i rekompesat za masowe mordy na Polakach, za straty terytorialne i materialne Polski i Polaków, za wielowiekową gościnę na terenach Polski, za pomoc w budowaniu państwa Izrael, z tytułu strat spowodowanych falszowaniem waluty przez Żydów, za rządy po dzień dzisiejszy zydokomuny, za tzw transformację Buchholza – Balcerowicza i przejęcia prawie za darmo prawie wszystkich branż rolnych, przemysłowych, bankowych, medialnych itd, za handel polskimi niewolnikami przez żydowskie lachudry itd itp. Dlaczego nikt się tym nie zajmuje i jest zmowa milczenia ? A chodzi o dziesiątki bilionów USD !

  1. Ada mówi

   Przecież my wszyscy wiemy, dlaczego jest zmowa milczenia, dlatego powinniśmy już dawno zdać sobie sprawę, że w tej karygodnej i wręcz obrzydliwej sytuacji dawno powinniśmy się wziąć za te sprawy sami, wspólnie jako SUWEREN! Z inicjatywy społeczeństwa polskiego!
   Symptomów tego, co mamy dzisiaj było wiele, ale jeżeli się nie mylę, to jednym z pierwszych była sytuacja tuż po wyborach… Nie pamiętam czy to w Warszawie, czy raczej gdzieś pod W-wą znaleziono jakieś ważne archiwum z aktami i….oprócz takich szeregowych, oddanych pisowców alarmujących, nie było się tym komu zająć…
   Dziwiło mnie również, że niebawem tak szybko poszły w ruch zmiany, obostrzenia i egzekwowanie w zakresie prawa finansowego, a prawo karne jakby zasnęło wraz z obietnicami przedwyborczymi wobec poprzedniej ekipy…
   Ten stan rzeczy przypomina rozmowę słoneczka z rolnikiem:
   Rano, słoneczko:
   – Witam cię serdecznie gospodarzu, dobrego dnia życzę!
   gospodarz:
   – dziękuję i z wzajemnością.
   Pod koniec dnia:
   gospodarz:
   -do widzenia słoneczko, do jutra!
   cisza…
   -słoneczko, dlaczego nic nie odpowiadasz; przecież jeszcze rano tak miło mnie witałeś?
   Na to słoneczko:
   – to było rano, a teraz to mam cię w ….., nie muszę, bo już jestem NA ZACHODZIE!

 3. paulina mówi

  Sytuacja jest krytyczna. Trzeba odsunąć PiS od władzy.

  1. julie mówi

   Paulinko ? A w to miejsce wdadzic pelo ? Coz za rozkoszny wybor !

  2. Spostrzegawczy mówi

   W to miejsce wybrać Polaków – Ruch Narodowy, ONR, MW . Polacy niech pójdą wreszcie po rozum do głowy i wybiorą Polaków. Koniec z tsunami !

 4. aalfa.oomega mówi

  Już niedługo Pan ukaże ‚żmijowe plemię’! Wojna zapewne wybuchnie w 2021 roku – 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! Rosja skończy pierwszy etap modernizacji armii, a USA – jeszcze NIE! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – przeczytasz w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 5. Ania mówi

  A ciemny lud śpi. Historia lubi się powtarzać. Wywózki, obozy, mordy, grabieże, walka z golymi rękoma przeciw czolgom, dronom, innym nowoczesnym rodzajom broni. A ciemny lud śpi.

  1. Ada mówi

   Jak dobrze nakręcono Bolka na wodza Polaków, to 10 milionów Polaków się skrzyknęło w mig! Taki to on był…wiarygodny. A w Gdańsku jakie same mądre chłopy z nieba spadły do zarządu!
   A kwiat naszej inteligencji, co w dołach Katyńskich leży…nawet dzisiaj, za wodą jest jeszcze poniewierany.
   Część naszego luda ciężko pracuje za te parę groszy, część ma zbytki w głowie, część nie ma świadomości, bo to i w kościele jest pod inną modłę, część idzie nie w tę stronę…i jeszcze tam inne przyczyny…
   A kij w mrowisku grzebie i kręci i podrzuca straszne wieści i polewa gorącą smołą, aby większy i większy był rozgardiasz, aby dymy z głów wychodziły w różne strony, a nawet uszami. Ma od dawna swoje poukładane plany.

 6. TVI mówi

  Nic nie dzieje się przypadkiem.

 7. OZ mówi

  W Polsce nie ma i nie było polskich rządów, a elektorat skołowany przez RM kupi wszystko co mu podadzą.

  Niezaprzeczalne są zasługi RM, ale dlaczego promują Weissa, Danielsa a nigdy nie zaproszą np. Grzegorza Brauna, Krajskiego, a P. Ewa Kurek, Winnicki, Leszek Żebrowski byli może jeden raz ? – Ci Najwięksi Polscy Patrioci /wymieniłam tylko kilku/ powinni być obecni w mediach katolickich NA CO DZIEŃ.

  1. Zbulwersowany mówi

   RM robi tyle samo dobrego co i złego w głowach zarówno Polaków jak i katolików. Wystarczy kropla trucizny w szklance wody, a tu jest wiele tych kropel. Ok. 10 lat temu zauważyłem, że obsługę techniczną sprawują młodzi osobnicy o fizjonomiach typowo żydowskich. Teraz też jak się posłucha niektórych lektorów – specjalistów od wiadomości, to kładą oni kuriozalnie akcent na ostatnią sylabę, a niektórzy korespondenci wymawiają w sposób specyficzny nawet swoje nazwiska i imiona. Ojciec Rydzyk wprawdzie od czasu do czasu – dla fasonu, skrytykuje nieraz pewne działania żydowskich politykierów, ale przed wyborami zawsze ich, a nie Polaków, stręczy słuchaczom czy widzom. Coraz mniej akcentów polskich i patriotycznym w RM i TT. Wymowne było bezpardonowe usunięcie przed kilku laty z mediów toruńskich prof. J.R. Nowaka i prof. B. Wolniewicza. A jak są przez widzów czy słuchaczy poruszane tematy dot. naszych okupantów – Żydów , to cicho sza, tematy prawie zawsze tabu, a zawsze w sposób politycznie-poprawny wyciszane. No i ci Żydzi, co się ostatnio ostentacyjnie pojawili wokół Ojca Rydzyka. O tematyce religijnej wspomnę tylko, że w tym modernistycznym ośrodku judeochrześcijańskiej propagandy panuje prawie całkowity zakaz głoszenia nauk Świętego Kościoła zgodnych z Tradycją katolicką. Czy kiedykolwiek do RM został zaproszony jakikolwiek kapłan – reprezentant prawdziwego nurtu Kościoła Rzymskokatolickiego z Bractwa Piusa X ? On by dopiero pokazał jak daleko modernistyczny sprotestantyzowany i zjudaizowany Kościół posoborowy odszedł od wiary nie tylko katolickiej, ale nawet od szeroko pojętego chrześcijaństwa. A media toruńskie niestety są krzewicielem posoborowych herezji. Temat rzeka. Więc uważam jak i moi znajomi i znajome – Polacy i katolicy, zwłaszcza tradycjonaliści, że nie są to media ani czysto polskie, ani czysto katolickie. Takie niestety są nasze odczucia, a trend jeśli chodzi o misję tych toruńskich mediów jest sukcesywnie – do dołu. Gdyby wrogowie Polski i Świętego Kościoła mieli sobie wybrać idealnego dywersanta zarówno wśród Polaków i katolików, to media toruńskie spełniają te role perfekcyjnie – emitują dla niepoznaki i prawdę i truciznę.

 8. Kornel mówi

  Bardzo dobrze , ze maja scany fotografii po wojnie !!! czy to plemie odbudowywalo kraj z ruiny ?! zaległe podatki zaplacili od 1938 r. ?!!!
  poszli sie walic ! inaczej my wystawimy im rachune , ze kapcie zgubią !!!

 9. ika mówi

  Możecie mówić i narzekać .Ale wiemy że rządy po 1989 roku nie są Polskie .Jedyna szansa wyjscia z tej patologi dla nas Polaków jest, zagłosować w wyborach na drugą RP i na pana Potockiego.To jedyny Prezydent który już teraz działa i tylko w nim szansa .Konstytucja Kwasniewskiego jest nie ważna czyli ustawy III RP są do obalenia.Tylko w suwerenie siła.Rozwalić żydowski okrągły stół ,a wygramy.
  https://www.youtube.com/watch?v=9tEm_lCFXTM&t=1836s

 10. Grzegorz mówi

  Wszystko od dawna układa się w całość. Jednak kilka wątków jest zastanawiających. Którzy Żydzi będą cwańsi, czy ci amerykańscy czy europejscy. Bo amerykańscy już jeden holokaust sfinalizowali podczas II wojny światowej. Od tego czasu rozgrywają chyba mecz wszechczasów. I przyświeca im idea, albo wszystko albo nic. Oczywiście to nic nie wchodzi w grę.
  A co do przeciwstawienia się Żydom przez Rząd Polski, to dwie kwestie są istotne. Nie było i nie ma rządu w naszym kraju bez dużych wpływów żydowskich i druga kwestia, przeciwstawienie się nic nie da, bo świat jest przez nich zdominowany. Ich trzeba pokonać tę samą bronią, przechytrzyć i sprzedać im ich majątki za dużo wyžszą cenę a potem puścić w samych gablotach z rozwichrzonymi pejsami najlepiej na pustynię niech tam budują swoje państwo.

 11. julie mówi

  Przeciez to nie byly zadne skanowane foty , to pic na wide fotomontaz ! Nieprawdaz ? Niech najpierw pokarza dokumenty , ktore byly priwadzone podczas odbudowy Ojczyzny z ruin ! Nie pokarza bo takich nie maja I miec nie beda ! A te gruzowiska jednakowo wygladaly po wojnie ! A moze jyz byly aparaty cyfrofe ? ! Brednia brednie powala . Po co w ogole tytul , ze juz cos tam maja ( zydoje) ? Albo : takie rudery byly poddawane rozbiurkom na przyklad w latach szescdziesiatych , siedemdziesiatych , a nie jakies tam nieruchomosci , ktorych wlascicielami przed wijna byli Niemcy ! A nie zydoje. Przewaznie byly to kamieniczki z Jakie’s cegly oblepiane glina metoda oszczednosciowa , ale bardzo slabiutenka . wiec napierdzieli fotobadziewie , przy okazji skradzionych zdjec ze srarych magistratow , ze strychow – archiwow , obecnie urzedy miast ! Ot i caly kapital zydojski. A ha ha ha haaaaaa … Jako dzieciak pamietam , ze nie zydoje po wojnie odwiedzali moja miejscowosc a wlasnie Niemcy , ktorzy byli wlascicielami wiekszych lub malych lupinek domkow ! Co ludzie byli juz starzy i to bardzo starzy . A kase za mienie pozostawione w Polsce to juz dawno otrzymaliscie ! Precz ze szponami od Polski ! Precz !

 12. Lucjan mówi

  Obecnie w Poznaniu bardzo wielu Żydów i Niemców przesiaduje z tłumaczami w archiwum i zbiera materiały na tema polskich nieruchomości i holokaustu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.