Opublikowano listę niepożądanych gości w mediach Bąkiewicza. Na liście Jacek Międlar i Katarzyna Treter-Sierpińska

Robert Bąkiewicz/ fot. screen
12

W piątek (31.03.2023) były prezes Młodzieży Wszechpolskiej i działacz Ruchu Narodowego Ziemowit Przebitkowski opublikował na Twitterze zdjęcie listy wywieszonej w lokalu, z którego nadawała TV Media Narodowe. – Niezależne dziennikarstwo. Lista gości niepożądanych w mediach, które prowadził Bąkiewicz – napisał Przebitkowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na liście znajdują się m.in. politycy Konfederacji, członkowie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, dziennikarze telewizji wRealu24, osoby demaskujące pandemiczne kłamstwa i sprzeciwiające się segregacji sanitarnej, a także Jacek Międlar i Katarzyna Treter-Sierpińska z wPrawo.pl.

W odpowiedzi na publikację listy Piotr Barełkowski zaprzeczył, jakoby taka lista istniała i oskarżył Przebitkowskiego o rozpowszechnianie fejków. – To teraz każda małostkowość Bąkiewicza, która będzie wypływała, będzie fejkiem? – odpisał Przebitkowski.

Czy lista jest fejkiem, czy też faktycznie wisi w lokalu, z którego nadawała TVMN? Za tym, że lista jest autentyczna przemawia to, że  znalazły się na niej osoby, które od czasu prorządowego zwrotu Mediów Narodowych albo były atakowane w tej stacji, albo przestały być zapraszane, chociaż wcześniej pojawiały się na antenie MN. Są też osoby, które nigdy nie zostały zaproszone do MN. Do tego jeden z dziennikarzy TVMN, Michał Murgrabia, zarzucił Przebitkowskiemu, że publikacja listy to ujawnienie tajemnicy dziennikarskiej.

Wynika z tego, że lista jest autentyczna, bo gdyby nie była, to nie stanowiłaby owej „tajemnicy dziennikarskiej”, o której pisze Murgrabia. I po co Przebitkowski miałby preparować i publikować fejkową listę gości niepożądanych w TVMN? Żeby skompromitować TVMN? Bez żartów! Media Bąkiewicza same już skompromitowały się w takim stopniu, że mało kto ogląda ich programy. Kolejna stacja powtarzająca rządową propagandę nie jest nikomu potrzebna.

Źródło: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: „Miałeś, chamie, złoty róg”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aleksandra mówi

  Potrzebujemy Mężów Stanu pełnych Ducha i Mądrości a nie kłótliwych, rywalizujących, oskarżających ……i in. chłoptasi? Kto korzysta, komu służą wieczne kłótnie, czy nie potrafią inaczej ? Z jakiego domu takie wartości się wynosi, jakie szkoły tego uczą?????
  Może czas zmienić profesję – założyc handel obwoźny i zarabiać na życie?

 2. Dumny Polak mówi

  …COS TAK ZALOSNEGO!…
  takie sa konsenwencje zdrady, ze sie Rodacy teraz musza wzajemnie zwalczac, zamiast polaczyc swoje sily przeciwko wlasciwemu ZLU, trzymajacemu Polska za jaja!!

 3. z-k mówi

  Rozpracowały obce służby naszych narodowych chłopaków, tak że zostało żałosne pobojowisko. Tylko jeszcze Grzegorz Braun nie zrobił z siebie wała i jako ten major Hubal zapadł gdzieś w podwarszawskich lasach i zbiera siły….

 4. z-k mówi

  Lista trzeba przyznać, mocna. Podobną by ułożył Michnik z Hartmanem, Wiatrowyczem, Sakewyczem, Sierakowskim i Danielsem.

 5. Radek Wicherek mówi

  Szczere gratulacje!

  W obecnych okolicznościach znalezienie się na takiej liście to spora nobilitacja. Szczególnie – w przeważającej części – w tak zacnym gronie.

 6. Janek mówi

  Bąkiewicz odpatrzył od TVP, której dziennikarze, od czasów prezesa Kury (Jacek Kurski), też mieli wytyczne kogo mogą zapraszać. A kogo nie, bo się boją. Takiego Hartmana to boi się nawet taki harcownik jak Michał Rachoń. A Adrian Klarenbach poradziłby sobie z Donaldem Tuskiem? A Miss Ogórek z Trzaskowskim? No, chyba raczej nie, są za ciency. Takie listy wynikają raczej ze strachu przed rozmówcami. Kiedyś w TVP występowali wszyscy, i Niesioł i Ziemkiewicz i nikt się nie gryzł. Dzis po prostu jest niższy poziom dziennikarstwa, bo polityka jest ceniona wyżej od kultury i przyzwoitości.

 7. Cielusz mówi

  Jest tam ręcznie dopisana jedna osoba. Wystarczy porównać pisma i będzie wszystko jasne.

 8. Pis on mówi

  Raz sierpem , raz młotem , jebać tą całą hołotę i komuchów , troli Putina !
  Foliarzy i anyszczepów !
  Tylko bóg , chonor i ojczyzna …i chlep za smalcem…

 9. Anty mówi

  I dlatego skończą w pisdzielskim kiblu. Widzę tylko jedno niedopatrzenie. Wojtek Olszański na tej pisdzielskiej liście powinien być przesunięty z trzeciej na pierwszą pozycję jako niekwestionowany lider Ruchu Kamrackiego i pierwszy wróg Międzynarodowego Żyda w Polsce.
  Większość z tej listy to zacne osoby acz jest kilka którzy zapewne są na liście rezerwowej łże mediów jako prawicowe autorytety.

 10. Krzesimir mówi

  Bąkiewicz ale żeś upadł z tym pisem.

 11. Śmierdzi Bąkiem mówi

  Ktoś te „krużgankowe” media w ogóle jeszcze ogląda?

 12. Irmina mówi

  Ty pison naucz się polskiego.Bóg z małej litery pisze tylko ktoś z czarciego pomiotu kretynie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.