Opozycja totalna atakuje dziennikarza za podanie prawdziwej informacji. Wolne media?

Michał Rachoń/ fot. twitter
7

Politycy opozycji totalnej domagają się odsunięcia Michała Rachonia od prowadzenia programu „Woronicza 17” na antenie TVP Info. Na konferencji prasowej wystąpili z tym żądaniem Jan Grabiec z PO, Jakub Stefaniak z PSL oraz Adam Szłapka z Nowoczesnej. Szłapka stwierdził, że Rachoń „nie jest, nie był i nigdy nie będzie dziennikarzem”.

Dzisiejsza nagonka na Rachonia to rezultat niedzielnego programu „Woronicza 17” z udziałem Andrzeja Halickiego (PO), Adama Struzika (PSL) oraz Piotra Misiły (N). Redaktor Rachoń poruszył w programie sprawę agencji towarzyskiej w mieszkaniu wynajmowanym przez aresztowanego posła PO Stanisława Gawłowskiego. Obecni w studio posłowie stwierdzili, że Rachoń nie miał prawa podawać tej informacji, bo Gawłowski jest aresztowany i nie może się bronić, po czym wyszli w trakcie programu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– To co się wydarzyło w ostatni weekend w programie 'Woronicza 17′ przekracza wszelkie granice już nie tylko przyzwoitości, czy rzetelności dziennikarskiej, ale po prostu zwykłej ludzkiej uczciwości. Chcemy wyraźnie przeciwko temu zaprotestować i zażądać dokonania przez telewizję publiczną zmian – powiedział Jan Grabiec podczas dzisiejszej konferencji.

Tak właśnie wygląda wolność mediów według opozycji totalnej. Nie wolno podawać prawdziwych informacji, jeśli są one niewygodne dla posłów PO, Nowoczesnej czy PSL. Tych panom nie przeszkadzają korzystne dla nich fake newsy puszczane przez TVN. Przeszkadzają im prawdziwe informacje, które są dla nich niekorzystne.

Internauci stają w obronie redaktora Rachonia.

Źródło: wp.pl, twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ayax mówi

  „Ostatni krzyk, łabędzia nuta
  I dalej nic w teatrze lalek
  Ogólnie mówiąc – life is brutal
  Poza tym wszystko doskonale”

 2. Pola kowalska mówi

  To dopiero jest poczatek Okupacji zydowskiej na razie „politycy” chwiejnego PO dolacza okupanci z PIS i beda wolne media po zydowsku.Cale media sa w rekach zydowskich co bedzie za 1rok jak bedziemy sie zblizac do wyborow.Okupacja krzywoustego z blogoslawienstwem kaczynskiego wiernego zyda az do bolu z chojna lapa

 3. Kryśka mówi

  Wolne media, wolne media, wolne media – ale nasze POwskie, które mogą i POwinny obsmarować każdego z PiSu, jak to robią w TVNie i wybiórczej!

 4. Kryśka mówi

  Kiedy to POstkomuchy kryczeli, wolne media, wolne media, wolne media? Tylko, że chodziło im o POwskie, które mogą i POwinny obsmarować każdego z PiSu, jak to robią w TVNie i wybiórczej PO dziś dzień!

 5. Stanisław mówi

  Panie Michale , jesteśmy z Panem,….Pozdrawiamy ,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.