OMZRiK idzie w zaparte! Dulkowski jako administrator strony to „fake informacja wyssana z palca”

Konrad Dulkowski/ fot. screen
4

Na skutek awarii Facebooka ujawnione zostały dane administratorów stron. Okazało się, że stronę Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowski i Ksenofobicznych prowadzi prezes OMZRiK Konrad Dulkowski. W sądzie Dulkowski zaprzeczał, jakoby miał coś wspólnego ze stroną OMZRiK na Facebooku. W ten sposób Dulkowski bronił się w wytaczanych mu procesach przez osoby znieważone i zniesławione na tej stronie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaka jest reakcja OMZRiK na ujawnienie danych przez Facebook? Jak Dulkowski zamierza wytłumaczyć się z tego, że kłamał w sądzie? Reakcja jest następująca: OMZRiK idzie w zaparte i zaprzecza, jakoby Dulkowski był administratorem strony. Tak wynika z odpowiedzi udzielonej internaucie, który w komentarzu na stronie OMZRiK napisał, że Dulkowski kłamał.

Przedwczoraj na Facebooku pojawił się błąd, który umożliwił użytkownikom sprawdzenie kto administruje poszczególne strony. Na jaw wyszły m.in. dane osób prowadzących fanpage Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRiK). Jego prezes, Konrad Dulkowski, przed sądem zaręczał, że OMZRiK nie ma żadnych związków z profilem na Facebooku o podobnej nazwie. Niedawna usterka portalu ujawniła, że kłamał, a jednym z redaktorów jest on sam” – pisze internauta. Bzdura. Powtarzasz fake informacje wyssane z palca” – odpisuje OMZRiK

Trzeba mieć tupet, żeby w tak bezczelny sposób kłamać. Stara sztuczka wszystkich przestępców: gdy złapią cię za rękę, to krzycz, że to nie twoja ręka. Konrad Dulkowski to administrator strony OMZRiK, co potwierdziła awaria Facebooka. Czy teraz będzie dowodził w sądzie, że jakiś inny Konrad Dulkowski wrzucał posty na stronę OMZRiK? Gdzie są granice tych łgarstw? W przypadku lewackich aktywistów takich granic najwyraźniej nie ma.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Kłamali jak z nut! Facebook wsypał Dulkowskiego z OMZRiK i ojca Grety Thunberg [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  A co z rozprawani przeciw panu Jackowi?

 2. zz top mówi

  Pozbawiona moralności lewacka hołota,posunie się do każdego skur……………….a.

 3. robert mówi

  Antysemickie zatrzymanie rabina na podstawie antysemickich zarzutów. | wolna-polska.pl

 4. Kapitan Biały mówi

  Lewactwo wie, że ma parasol żydowski nad swoimi brudnymi łbami. Dlatego od platfusów do antify, lewactwo śmieje się pis-owi w twarz. Pis jest tak prożydowski, że zrobi wszystko co żydzi im każą. Kaczyński i jego cofanie się przed lewactwem to efekt prosyjonistycznej miłości JK.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.