Ohydny wpis dziennikarza Deutsche Welle: „Polacy mordowali Żydów jak żaden inny kraj w Europie”

Martin Gak/ fot. screen
20

– Polska stworzyła kolaborantów jak żaden inny kraj w Europie, a jej obywatele mordowali Żydów jak żaden inny kraj w Europie. Tu nadal trwa średniowieczny antysemityzm jak nigdzie w Europie – taki wpis na Twitterze zamieścił dziennikarz „Deutsche Welle” Martin Gak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Kolejny niemiecki kłamca. Potomek narodu morderców zarzuca Polakom winy własnego narodu – skomentował wpis Witold Gadowski.

Mój komentarz: Bezczelność dziennikarza „Deutsche Welle” nie jest jakimś jednorazowym wyskokiem. To element niemiecko-żydowskiego porozumienia na rzecz wybielania Niemców i oczerniania Polaków. Niemcy wypłaciły Izraelowi gigantyczne pieniądze tytułem odszkodowania za Holokaust. Dlaczego pieniądze dostał Izrael? Dlatego, że Niemcy uznały to państwo za spadkobiercę pomordowanych przez nich Żydów, chociaż ci Żydzi byli obywatelami innych państw. W zamian za kasę Żydzi zgodzili się „wybaczyć” Niemcom ich zbrodnie.

Ale przecież Niemcy nie będą płacić w nieskończoność. Koniec wypłat od Niemców to byłby koniec żydowskiego biznesu robionego na ofiarach Holokaustu. Dlatego potrzebny jest sprawca zastępczy, czyli Polska, od której Żydzi chcą wyłudzić haracz w kwocie ponad 300 miliardów dolarów. Niemcy wybieleni, Polacy oczernieni, a holokaustowy biznes kręci się dalej. Dlatego Niemcy i Żydzi rączka w rączkę glanują dziś Polaków. Temu właśnie służy wpis dziennikarza „Deutsche Welle”.

Źródło cytatów: twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  internet – Bezprecedensowy gest papieża Franciszka. Ucałował stopy skonfliktowanych przywódców.

 2. piotr mówi

  wolna-polska.pl Brawura żołnierzy izraelskich w szkole podstawowej.

 3. piotr mówi

  salon24.pl „Banda antysemitów i nieudaczników”. Daniels o protestach Polonii przeciw ustawie 447.

 4. Janusz I mówi

  Co za szwabska morda zakazana!!! Mam pretensję do aliantów, że pozostałych przy życiu szwabów nie relokowali po wojnie za Ural. Stalin byłby wdzięczny a cała Europa miałaby spokój na wieki. Jeśli szwaby będą się dalej tak zachowywać, Sybir mają pewny.

 5. sulka mówi

  biorąc pod uwagę historię to Niemcy warci żydów i odwrotnie i to tyle i aż tyle. Jeśli chodzi o antysemityzm to nic nie poradzimy żydom i możemy im tylko współczuć z powodu ciężkiej przypadłości chorobowej.

  1. Qlistron mówi

   Żydki się pokumały z niemiaszkami, ale nie widzę powodu, żeby żydostwu współczuć! To swołocz, która nienawidzi Polaków, nawet nie wiadomo, za co!

 6. Ja_Antysemita mówi

  Teraz sobie przypomniałem, jak we wrześniu 1939 roku latałem Stukasem nad Warszawą i zrzucałem bomby na żydowskie mienie! A jak mi się skończyły bomby i paliwo, to pojechałem do Oświęcimia budować polskie obozy koncentracyjne. Chyba pojadę do izraela pokajać się za swoje winy! A wy, kochani internauci przyznajcie się, ilu żydków wymordowaliście do września 1939 roku! ;-P

  1. VolMin mówi

   I po coś ty tych biednych żydków tak mordował? Teraz będziesz musiał im zwrócić mienie bezspadkowe! 🙂
   Ja wymordowałem do września 1939 roku kilkaset miliardów żydków, ale siedzę cicho i się do tego nie przyznaję! 😛

  2. FeldGrau mówi

   To może byś chociaż wystąpił do naszego Ukochanego Wodza tow.Dudy, żeby dał Wielkiemu Historykowi T. Grossowi kolejny order Orła Białego. 😛

 7. kris mówi

  A czego oczekiwac od zyda? Ten smiec przeznal sie do zydowskich korzeni pod jednym z twitow. Mam juz serdecznio dosc tych zydowskich klamstw!

 8. z-k mówi

  Tak pisze bo jest Niemcem i taka jest niemiecka racja stanu z żydami uzgodniona. Nikt nawet go nie może zaskarżyć bo się wybroni z łatwością wskazując na 'polskie źródła naukowe” tj opracowania „polskiej akademii nauk”, „polskich” uczelni i „polskich” instytutów. Rządzą nami zaprzańcy, którzy te ośrodki finansują i którzy oddali naszym wrogom najcenniejsze dokumenty z najnowszej historii Polski. Polski już nie ma.

 9. zyzio mówi

  To żyd! Kłamie tak – jak wszyscy żydzi wobec goyów!

 10. Jan mówi

  Kłamstwo powtarzane sto tysięcy razy,staja się prawdą.

 11. Parys mówi

  Czegóż spodziewać się po przedstawicielu najpodlejszego – obok wybranego – narodu na Ziemi?

 12. Jakub mówi

  A gdzie reakcja Polskich władz?

  1. wers mówi

   Polskie władze jeszcze wchodzą w doopę tym żydowskim s…synom!

 13. MIchale mówi

  ty hitlerowski wypierdku ,gorszych i głupszych morderców w dziejach ziemi jak niemcy nie było.

  1. RiV mówi

   Żydzi byli jeszcze gorsi!

  1. Stefan mówi

   Przyjdzie i na to czas. Zasmakujemy w ich krwi… Dostana to o co nas oskarzaja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.