Oficjalne stanowisko Facebooka: „Nie dopuszczamy do krytyki polityki migracyjnej”

fot. pixabay.com
4

W rozmowie z RTL Monika Bickert, dyrektor ds. Polityki treści na Facebooku, szczegółowo opisuje środki wprowadzone przez sieć społecznościową, aby zapewnić lepsze moderowanie udostępnianych treści. – Nie dopuszczamy krytyki polityki imigracyjnej ani argumentów ograniczających tę politykę – zaznacza Bickert.

Bickert przedstawia też nowy system raportowania komentarzy wprowadzony przez Facebook. Składa się on z trzech poziomów. Poziom 1 dotyczy „ataków na osobę lub grupę osób”. Do tej kategorii należą wszystkie agresywne przemówienia, dehumanizacja, porównania ze zwierzętami i mowa nienawiści. Poziom 2 uwzględnia określenia „sugerujące niższość z powodu wyglądu, stanu umysłowego i moralnego” , ale także „zwroty takie jak «nienawidzę», «nie lubię» lub „x jest gorsze niż z”. Poziom 3 dotyczy wezwań do wykluczenia osoby lub grupy osób.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bickert potwierdza też zobowiązanie Facebooka do „ograniczenia rozpowszechniania fałszywych informacji” oraz zapewnia, że priorytetem firmy jest walka z propagandą dżihadystów.

Źródło: rtl.fr

Przeczytaj też:

Facebook i youtube gotują żabę, a pożyteczni idioci podrzucają drewno pod kocioł

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Rodzi się pytanie. Czy nie można by zablokować w Polsce szkodliwe treści jakie rozprzestrzeniają opisane w artykule tzw. „portale społecznościowe”? Lub w ogóle zablokować te portale jako siejące nienawiść do chrześcijaństwa i białej rasy?

 2. Hammurabi mówi

  Kto napędza falę nielegalnej migracji? Komu zależy na zdestabilizowaniu Europy? Kto oficjalnie i nieoficjalnie instruuje i finansuje wędrówkę tłumów prymitywnych, fanatycznych i niebezpiecznych ludzi? Kto zarządza większością środków masowego przekazu i robi Europejczykom wodę z mózgów za ich pomocą? Kto zakłada fundacje i stowarzyszenia kneblujące resztki trzeźwych Europejczyków? Kto stawia się ponad prawem lokalnym i międzynarodowym? Do kogo również należy Facebook (A właściwie kto ukradł Paulowi Ceglii pomysł i oszukał pomysłodawcę)…
  Kto, gdziekolwiek się pojawi sieje zdradę, złość, pomówienia, oszczerstwa, roszczenia, fałsz, obłudę, lichwę i złodziejstwo?
  No kto??????????????????????????????????
  Kto wie?

  1. zj mówi

   Wszyscy wiedzą.Z czasem zmieni sie mentalność narodów i zło zostanie wytepione.Wierze w to.

  2. Zenon mówi

   Żyd i inni jemu podobni – SOROS

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.