Ofensywa gender: BBC nakłania do wychowywania dzieci w modelu neutralności płciowej [WIDEO]

fot. screen BBC
2

Telewizja BBC przygotowała film instruktażowy na temat wychowania dzieci w tzw. modelu neutralności płciowej. Film opatrzono hasztagiem „Nigdy Więcej Chłopców i Dziewczynek” oraz pytaniem „Czy jesteś pewien, że nie stosujesz genderowych stereotypów wobec dzieci?”.

„Weź kilka dziewczynek i chłopców. Zamień im ubrania. Marnie zostaje Oliwerem. Edward zostaje Sophie. Daj im różne zabawki i osobę dorosłą, żeby się  z nimi bawiła. I zobacz, co się stanie” – zalecają twórcy filmu.

Osoby dorosłe uczestniczące w eksperymencie podają dzieciom zabawki sugerując się ich ubiorem. Chłopcu przebranemu za dziewczynkę podają lalki i puszyste maskotki, a dziewczynce przebranej za chłopca – robota, klocki, bączka i samochód. Gdy dowiadują się, że dzieci były innej płci niż sądziły, stwierdzają, że nie zdawały sobie sprawy, iż posługują się stereotypami. „Następnym razem, gdy będę bawiła się z dzieckiem, moją siostrzenicą lub siostrzeńcem, upewnię się, że traktuję ich sprawiedliwie i jednakowo.”

Tak wygląda postęp! Rodzicom wmawia się, że powinni odrzucić „stereotypy”, bo przecież nie ma już dziewczynek, ani chłopców. Do czego doprowadzi wariactwo gender? „Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Z jednej strony chcą akceptacji szerokorozumianej odmienności, a z drugiej nie akceptują tego że chłopcy i dziewczynki sie różnią. Ktoś coś z tego rozumie? Potem płacz że nie ma prawdziwych mężczyzn i brakuje kobiet z klasą. Dokąd zmierzamy?” – pisze jeden z internautów. Trudno nie zgodzić się z tą oceną.

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

Oto efekty gender-propagandy. Był mężczyzną, potem kobietą, a potem znów zmienił zdanie, bo „bycie kobietą jest za drogie”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. ktos mówi

    D@#ile, dzieci z ciekawości bawią się różnymi rzeczami.

  2. Jacek mówi

    Jakiej k..wa neutralności płciowej? Kompletny lewacki idiotyzm a w szczególności obraza Boga.
    Co się z tym światem robi ? Co chwilę słyszy się o podobnych szatańskich pomysłach.
    Są to znaki czasu….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern