Ofensywa gender: BBC nakłania do wychowywania dzieci w modelu neutralności płciowej [WIDEO]

fot. screen BBC
2

Telewizja BBC przygotowała film instruktażowy na temat wychowania dzieci w tzw. modelu neutralności płciowej. Film opatrzono hasztagiem „Nigdy Więcej Chłopców i Dziewczynek” oraz pytaniem „Czy jesteś pewien, że nie stosujesz genderowych stereotypów wobec dzieci?”.

„Weź kilka dziewczynek i chłopców. Zamień im ubrania. Marnie zostaje Oliwerem. Edward zostaje Sophie. Daj im różne zabawki i osobę dorosłą, żeby się  z nimi bawiła. I zobacz, co się stanie” – zalecają twórcy filmu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Osoby dorosłe uczestniczące w eksperymencie podają dzieciom zabawki sugerując się ich ubiorem. Chłopcu przebranemu za dziewczynkę podają lalki i puszyste maskotki, a dziewczynce przebranej za chłopca – robota, klocki, bączka i samochód. Gdy dowiadują się, że dzieci były innej płci niż sądziły, stwierdzają, że nie zdawały sobie sprawy, iż posługują się stereotypami. „Następnym razem, gdy będę bawiła się z dzieckiem, moją siostrzenicą lub siostrzeńcem, upewnię się, że traktuję ich sprawiedliwie i jednakowo.”

Tak wygląda postęp! Rodzicom wmawia się, że powinni odrzucić „stereotypy”, bo przecież nie ma już dziewczynek, ani chłopców. Do czego doprowadzi wariactwo gender? „Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Z jednej strony chcą akceptacji szerokorozumianej odmienności, a z drugiej nie akceptują tego że chłopcy i dziewczynki sie różnią. Ktoś coś z tego rozumie? Potem płacz że nie ma prawdziwych mężczyzn i brakuje kobiet z klasą. Dokąd zmierzamy?” – pisze jeden z internautów. Trudno nie zgodzić się z tą oceną.

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

Oto efekty gender-propagandy. Był mężczyzną, potem kobietą, a potem znów zmienił zdanie, bo „bycie kobietą jest za drogie”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. ktos mówi

    D@#ile, dzieci z ciekawości bawią się różnymi rzeczami.

  2. Jacek mówi

    Jakiej k..wa neutralności płciowej? Kompletny lewacki idiotyzm a w szczególności obraza Boga.
    Co się z tym światem robi ? Co chwilę słyszy się o podobnych szatańskich pomysłach.
    Są to znaki czasu….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.