„Odtajnić aneks do raportu WSI.” Petycja do prezydenta Andrzeja Dudy

13

W sprawie aneksu WSI prezydent Andrzej Duda na razie podtrzymuje decyzję śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nie zdecydował się na ujawnienie aneksu – 11 października poinformował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Była to odpowiedź na wniosek szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotra Bączka, który w czerwcu zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy o przekazanie aneksu.

Polacy z oburzeniem przyjęli decyzję prezydenta RP, dlatego postanowili zaprotestopwać. W tej sprawie przygotowano petycję, która zostanie prekazana Andrzejowi Dudzie.

Z woli narodu stał się Pan depozytariuszem osławionego aneksu do raportu o likwidacji WSI. Dwaj Pańscy poprzednicy uznali za stosowne taić treść tego dokumentu przed Polakami aż do końca swego urzędowania. Proszę nie powtarzać ich zaniechania! – piszą autorzy petycji.

W dalszej części autorzy proszą by prezydent nie bral na siebie roli „stróża tajemnic służby”, która była kontynuacją antypolskiego okupanta, który na różne sposoby walczył z naszą suwerennością i patriotzmem, a która oficjalnie została zlikwidowana dopiero w 2007 roku.

Z opublikowanego przed dziesięciu laty raportu o likwidacji WSI wiemy, jak jednoznacznie destrukcyjna i groźna była rola, jaka służby te odgrywały w polskim życiu publicznym. Ujawnienie tych faktów nawet w tak skromnym, jak dotychczas, zakresie z pewnością wpłynęło oczyszczająco na nasze życie publiczne – napisano.

SKLEP-WPRAWO.PL

Wraz z autorami petycji, prosimy o podpisanie się pod petycją, która miejmy nadzieję, skłoni prezydenta do odtajnienia aneksu do raportu WSI, co się przyczyni do umocnienia państwa polskiego, wciąż będącego na celowniku post-sowieckiej agentury.

PETYCJA (KLIK)

Źródło: anekswsi.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Podpisane ale to walenie grochem o ścianę – co innego gdyby domagał sie tego jakiś rabin czy grupa weteranów upa a tak głos Polaków to dla pana dudy nic nie znaczy. Zresztą jest on nielegalny bo konstytucja na straży której stoi jest nielegalna. Naszym prawdziwym przywódcą jest pan Prezydent Jan hrabia Potocki

  1. Przebiśnieg mówi

   Zdecydowanie wolę jako prawdziwego przywódcę i Prezydenta RP – Jacka Międlara. Nie ma sobie równych !

 2. Pan Kracy mówi

  Nie ma aneksu i nie będzie, choćby było milion petycji. Jak pisze Stanisław Michalkiewicz:

  „z agenta zdemaskowanego nie ma już żadnego pożytku, podczas gdy agenta nie zdemaskowanego można eksploatować aż do śmierci.”
  „jeśli nawet będą dokazywać [stare kiejkuty], ale nie przekroczą cienkiej, czerwonej linii, jaką pan prezes Kaczyński nakreślił w głębi swego gorejącego serca, to i on nie posunie się do ostateczności.”
  „Jak pamiętamy, korzystając z informacji tam zawartych [w Aneksie] pan prezydent Lech Kaczyński zwrócił się do pani red. Olejnik jej resortowym pseudonimem „Stokrotka”. Pani redaktor takiego noża się nie spodziewała, więc dostała spazmów, a w tej sytuacji pan prezydent posłał jej bukiecik kwiatków na zatarcie niemiłego wrażenia. Nic zatem dziwnego, że na wieść, iż złowrogi „Aneks” nie zostanie opublikowany, pani redaktor się rozluźniła…”

  A więc rozgrywka polityczna i szantaż. Trzeba coś więcej?

 3. Jarek mówi

  rozgrywki szantaże kombinacje – to wszystko można ukrócić i zakończyć otwierając archiwa IPN oraz publikując aneks o raportu – trudno trochę główek poleci. żeby do tego doszło władzę muszą sprawować w tym kraju Polacy a nie osobnicy z systemu pomagdalenkowego podpierający się nielegalną konstytucją kwaśniewskiego vel stolcmana

 4. Waldemar mówi

  W tej kadencji prezydenta aneks nie będzie ujawniony.
  Ujawnienie aneksu zdemolowało by scenę polityczną w Polsce, a Jarosław Kaczyński za sprawą brata wie co się w nim znajduje w tej sprawie milczy.

  Petycja podpisana

 5. Robert mówi

  Pełzający zamach stanu,modne i wiarygodne.Tym własnie oni są,władza ponad władców,szczury w noże na których najlepszy król szczurów nie pomoże,pan rezyser,nawet jeśli co drugi w kraju to ser czy sir,w ich rekach domowy mir,pełzający żmija_wąż,odchodzą prezydenci,rzady,ustroje,a oni są byli i są,reszta to goje,te gnoje to UBecja,czy jak tam ta kurwa bedzie sie nazywać

 6. Ayax mówi

  I znów uznano, ze naród jest za głupi na poznanie tego dokumentu. Choć z drugiej strony niektórzy dalej myślą ze Wałęsa w totolotka wygrywał. A serio Duda to kolejna postać na której się przejechałem. Tak jak w 89 Wałęsa. Ciekawe co powie przyszłość o tym prezydencie. Nic dobrego raczej

 7. Zdzisław mówi

  Był taki film ” Nie jedzcie stokrotek ” Wielu z tej listy agentów mogło się nawrócić odpokutować i zrehabilitować. Najbardziej odporna grupą są biskupi, bo zamiast służyć Bogu służą tylko innej władzy

 8. Spostrzegawczy mówi

  Intuicja podpowiada mi taką fabułę : Duda przeczytał aneks. Wie, kto na nim jest i za co jest. Dlatego trzyma prezesa w szachu i pozwala sobie na bardzo wiele wobec niego, bo w normalnych warunkach tak by nie podskakiwał. Stąd prezes ostatnio regularnie na dywaniku u Dudy. Ale u nas – w Judeopolonii – interesiki pojedynczych „person z namaszczenia” są ważniejsze niż vox populi. Zamiast się przyznać do grzechów z młodości, nawet obrzydliwych, i za nie przeprosić, to temat będzie bezowocnie wałkowany, wsi-owcy będą nadal żerować na Polakach, Duda ma zapewnioną kolejną kadencję, a prezes będzie musiał iść na jeszcze wiele ustępstw. Podobnie zachowywał się Wałęsa, bo Wachowski też miał na niego haki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.