Odmęty szaleństwa! „Gorszy sort” szykuje się do ostatecznej rozprawy z PiS po śmierci samobójcy z Placu Defilad

fot. twitter
5

W niedzielę zmarł Piotr S., samobójca z Placu Defilad. Pozostawiony przez niego list i ulotki wskazują na to, że ten cierpiący na depresję człowiek dokonał samospalenia pod wpływem histerycznej i absurdalnej propagandy, którą o dwóch lat lud antypisowski karmiony jest przez opozycję totalną i demoliberalną szczujnię medialną. Karmienie trwa nadal i nawet tragedia, do której doprowadziło, nie wpłynęła na oszalałych z nienawiści propagandystów pokroju Tomasza Lisa. Demoliberalne „autorytety” nie tylko nie poczuwają się do winy za doprowadzenie człowieka do śmierci w męczarniach, ale wręcz domagają się kolejnych ofiar.

Setki komentarzy pod artykułami o śmierci Piotra S. wskazują jednoznacznie, że pod wpływem rozpętanej histerii „gorszy sort” szykuje się do ostatecznej walki z PiS i wyborcami PiS, aby pomścić „męczennika za sprawę”. Rozum tych ludzi już dawno poszedł spać, a sprowokowane przez media upiory obudziły się i szaleją. Jaki poziom osiągnęło to szaleństwo najlepiej pokazuje wiersz jednego z „gorszosortowców”, który zapowiada: „Śpij i poczekaj tam na nas, bo przyjdziemy, gdy z władzą oko w oko staniemy”. Do czego jeszcze doprowadzi opozycja totalna i wspierające ją media? Jednego trupa im mało?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Teresa mówi

  Trochę marna ta poezja,szału nie ma

 2. KarPa mówi

  Nie wiem czy psychiatria da radę

 3. Zdzisław mówi

  Nergal skomponuje muzykę a Janda zaśpiewa

 4. Robert mówi

  Nie taki lewak,,śpij i poczekaj tam na nas bo przyjdziemy gdy z władza oko w oko staniemy,,to człowiek głebokiej wiary i jest przekonany o Sądzie Ostatecznym.Przytulam tego grzesznika.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.