Odlot! Wałęsa wyznacza 250 tys. nagrody dla świadka „perfidnej prowokacji”

Lech Wałęsa/ fot. twitter
2

Oto najnowszy wpis Lecha Wałęsy na Facebooku: Wyznaczam 250 000zł nagrody (które zamierzam wypłacić przy pomocy moich sympatyków) dla świadka który brał udział w perfidnej prowokacji wrabiającej mnie w agenturalną działalność i dostarczy niepodważalnych dowodów wykazujących kto za tym stoi. Moim zdaniem to bracia Kaczyńscy wykorzystując panią Kiszczak i podrobione przez SB dokumenty ,przy pomocy takich ludzi jak Gwiazda, Cenckiewicz i Wyszkowski próbują na siłę zrobić ze mnie agenta i wmówić Polakom kłamstwa na mój temat. Prawdę o moich działaniach w latach 70 tych znajdziecie w książce „Wałęsa” wydanej bez mojej wiedzy i zgody przez Wydawnictwo Morskie w 1981r. zanim bracia Kaczyńscy , Wyszkowski, Gwiazda i Cenckiewicz dla swoich egoistycznych korzyści politycznych zaczęli zakłamywać fakty i niszczyć fenomen zwycięskiej walki jaką wtedy stoczyliśmy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Wydawać by się mogło, że Lech Wałęsa zupełnie już odleciał do Krainy Czarów, w której konsumuje zaczarowane ciasteczka i bawi na obłąkanej herbatce z Szalonym Kapelusznikiem, Marcowym Zającem i Susłem. Ale jest coś, co wskazuje, że Wałęsa nie do końca jeszcze utracił kontakt z rzeczywistością. Co to takiego? Oczywiście, kwestia kasy.

Zwróćcie uwagę, że TW Bolek nie zamierza płacić z własnej kieszeni. O nie! Taki szalony to on nie jest. Świadkowi „perfidnej prowokacji” mają zapłacić sympatycy Wałęsy. Z tym może jednak być problem. Po obniżeniu esbeckich emerytur sympatycy Wałęsy mogą nie uzbierać takiej kwoty. I co wtedy? A trzeba przecież liczyć się z tym, że znajdzie się mnóstwo świadków, którzy będą bić się w piersi i zapewniać, że widzieli Kaczyńskiego, Kiszczakową, Wyszkowskiego, Gwiazdę i Cenckiewicza, gdy wspólnie knuli przeciw Wałęsie w Ogrodzie Saskim schowani za krzakiem bzu. Oto niepodważalny dowód „perfidnej prowokacji”. A teraz 250 tysięcy na stół. I to migiem!

Przeczytaj też:

Przypominamy! List Anny Walentynowicz miażdżący agenta “Bolka”. PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. ikss67 mówi

    Głos rozpaczy wołający z klozetu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.