Obywatele RP wzywają prezydenta Warszawy do rozwiązania marszu ku czci Żołnierzy Wyklętych

zaproszenie na marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych/ fot. Facebook
7

W niedzielę (1.03.2020) Roty Niepodległości organizują w Warszawie marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych. Przed marszem odbędzie się wspólne śpiewanie ballad ku pamięci żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Uroczystość rozpocznie się o godz. 17.00 na ul. Rakowickiej 37 pod byłym aresztem śledczym na Mokotowie, gdzie komuniści zamordowali m.in. rtm. Witolda Pileckiego, mjra Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”, gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” oraz członków Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” z płk. Łukaszem Cieplińskim ps. Pług.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak należało się tego spodziewać Obywatele RP szykują kontrakcję, żeby zakłócić patriotyczne uroczystości.  W filmie zamieszczonym na Facebooku zaapelowali do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, aby rozwiązał marsz. Nazwali też Żołnierzy Wyklętych „mordercami”. To typowa komunistyczna propaganda, która nie zmieniła się od czasów stalinowskich, okraszona retoryką o ksenofobii i nietolerancji wobec tzw. osób nieheteronormatywnych.

Było też o symbolach neofaszystowskich, do których Obywatele RP zaliczyli falangę i krzyż celtycki oraz zarzuty stosowania tzw. mowy nienawiści. Obywatele RP pochwalili też prezydenta Wrocławia, Jacka Sutryka, który nakazał rozwiązanie patriotycznego marszu, co doprowadziło do brutalnej pacyfikacji jego uczestników. Jak widać, Obywatelom RP podoba się agresja policji oraz pałowanie Polaków i chcieliby tego samego w Warszawie.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Poseł Lewicy o Dniu Żołnierzy Wyklętych: „To święto morderców”. Mentzen: „Mordercy byli w PZPR i UB” [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał xxx mówi

  A może zamiast tego zbadać korzenie tych co taki wniosek złożyli??? jeśli, któryś z nich ma pochodzenie inne niż polskie, albo jest potomkiem komucha, a co gorsza jakiegoś bandyty co zaszkodził w jakikolwiek sposób obywatelom Polski, którzy walczyli o wolność naszego kraju, to natychmiast won z Polski. Wiem, że to nie realne, ale można im prześwietlić majątki, i krok po kroku dowiedzieć się co to są za gagatki i ich rodzice, albo dziadkowie. Jak to przesiąkli tym bagnem.

  1. Edek mówi

   Niestety wyłącznie ci co mają UBeckie czy PZPRpwskie korzenie zostali wybrani do parlamentu europejskiego na posłów z Koalicji Obywatelskiej . Niestety na szambo płynące z TVN które ogląda 80% bezmózgów nie ma lekarstwa.

  2. Krzysztof mówi

   Świetna propozycja – tak powinno się stać.

 2. anonim mówi

  ,,Obywatele RP” czyli Obywatele Republiki Parchów stare UB-cy i ich pomioty i pozyteczni idioci

 3. Tomasz mówi

  Ci Obywatele to jednak hołota i banda bezmózgowców

 4. Jurek mówi

  Po twarzach można poznać kogo reprezentują ci Obywatele Republiki Parchów! To, że „gorszy sort” tak sobie poczyna jest winą żyda Mazowieckiego i jego „grubej kreski” !!! Trzeba dokończyć dekomunizację i pozbawić praw wyborczych czynnych i biernych wszystkich bez wyjątku, którzy byli w PZPR, ZSL, SD, UB, SB, WRON i innych komunistycznych organizacjach zbrodniczych. Dotyczyć to musi tych, którzy należeli do tych organizacji, ich dzieci i wnuków. Zakaz powinien być dożywotni.

  1. Krzysztof mówi

   Tak właśnie powinno się stać !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.