Obywatele RP przemyceni na teren Sejmu w bagażniku posłanki Schmidt. Co dalej? Podkop?

Obywatele RP przed Sejmem/ fot. twitter
1

Sejmowy tercet egzotyczny w składzie Petru & Girls zaprezentował wczoraj nowatorski sposób realizacji hasła „Sejm jest nasz”. W związku z nieudaną próbą wprowadzenia na teren Sejmu zadymiarzy objętych zakazem wstępu, zastosowali metodę „na Konia Trojańskiego”.

Najpierw na teren Sejmu próbował wjechać samochód, w którym siedzieli Ryszard Petru, Joanna Scheuring-Wielgus oraz Paweł Kasprzak i Wojciech Kinasiewicz, czyli działacze Obywateli RP. Jednak Straż Marszałkowska zachowała czujność i Obywatele RP musieli opuścić pojazd przed szlabanem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po krótkim czasie na teren Sejmu wjechała Joanna Schmidt. Gdy zatrzymała auto z bagażnika wyszli Kasprzak i Kinasiewicz i wsiedli na miejsca dla pasażerów. W tym samym momencie dosiedli się Petru i Scheuring-Wielgus, a potem wspólnie poszli na konferencję prasową.

Urzędnicy Kancelarii byli w szoku. „Na takiej zasadzie do Sejmu można wwieźć wszystko. Nawet materiały wybuchowe” – mówili.

Jaki jest efekt wczorajszej hucpy? Straż Marszałkowska sprawdza teraz zawartość bagażników wszystkich samochodów wjeżdżających na teren Sejmu. Natomiast Joanna Scheuring-Wielgus, Ryszard Petru i Joanna Schmidt nie mogą wjeżdżać do parlamentu do końca 67. posiedzenia.

Jak odpowiedzą na to wezwanie Petru & Girls? Czy następnym razem przemycą Kasprzaka przebranego za białego misia, a Kinasiewicza za małpę kataryniarza? Na wszelki wypadek dobrze byłoby sprawdzić, czy Petru, Scheuring-Wielgus i Schmidt nie zaczęli drążyć podkopu.

Źródło informacji: tvp.info

Przeczytaj też:

IPN stwierdza: podpisy Wałęsy nie zostały sfałszowane przez SB. Co na to „Sok z Buraka”?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. julie mówi

    Ale debileeeeeeeee ! Boze zabierz ich naturalnie , ba sama zrobie odstrzal ! Tyle zatrutej zwierzyny grasuje PO Polsce , ze az sie prosi aby z tym cos zrobic , az sie prosi !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.