Obywatele RP kontra Platforma Obywatelska! Paweł Kasprzak kandydatem do Senatu RP

Obywatele RP i Paweł Kasprzak/ fot. Twitter Obywatele RP
2

„Właśnie złożyliśmy dokumenty w sprawie rejestracji KWW Ruchu “Obywatele RP”. Paweł Kasprzak zostanie wystawiony na kandydata do Senatu w okręgu 44 tj. tym samym gdzie startuje Kazimierz Ujazdowski” – informują Obywatele RP na Facebooku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kazimierz Ujazdowski to były poseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, od 2018 roku związany z Platformą Obywatelską, która wystawiła go jako kandydata z warszawskiej listy w do Senatu w październikowych wyborach parlamentarnych.

Bunt przeciw kandydaturze Ujazdowskiego rozpoczęła prof. Monika Płatek (autorka słynnej tezy: „W związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych”). „Idea wspólnych list opozycji jest świetna. Szkoda, że tylko do Senatu. Doceniam starania Panów Schetyny i Czarzastego, naprawdę. Przymykamy nawet oko na kolesiów, krewnych i znajomych królika na listach rozumiejąc stawkę. Tyle, że są granice. Zostają przekroczone, gdy człowiek PiSu Kazimierz Michał Ujazdowski zostaje wystawiony w Warszawie jako kandydat opozycji do Senatu” – napisała Płatek i wskazała Pawła Kasprzaka z Obywateli RP jako niezależnego kandydata do Senatu z Warszawy.

„Chcemy Obywatela RP – chcemy reprezentacji Obywateli RP w Senacie – chcemy Pawła Kasprzaka do Senatu z Warszawy! Wybór między PiSem, a PiSem, to żaden wybór” – napisała Płatek. „Wiem, że Kazimierz Michał Ujazdowski odszedł przed chwilą z PiSu. Nie odmawiam mu dobrych ocen, ale też wiem, że jesteśmy gdzie jesteśmy z rozsypką w kulturze, z odrażającą homofobią i wstrętnym seksizmem także wskutek architekta formacji PiSu jakim jest Pan Ujazdowski. Więc wystawianie go w Warszawie do Senatu z list opozycji jest okazanie nam niezrozumiałej pogardy” – dodała.

Mój komentarz: Tyle się Kasprzak narobił, nakrzyczał, tyle protestował i leżał na ulicy z białą różą w garści. Nawet dał się upchnąć do bagażnika w ramach walki o demokrację! A Grzegorz Schetyna nie potrafi tego docenić. Dobrze, że jest wielce zasłużona ekspertka od rodzenia dzieci w związkach jednopłciowych, bo gdyby nie jej zdecydowana reakcja, to Paweł Kasprzak nie miałby skąd startować do parlamentu. I zostałby z tymi nowymi zębami, jak Himilsbach z angielskim. To dopiero byłoby marnotrawstwo!

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Paweł Kasprzak to chuligan Frasyniuka. Urządzał prowokacje już w latach 80.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Bieńuczkowalski mówi

    ALE JAJAJ ALE JAJA!!!!!

  2. Hammurabi mówi

    Kolejny kretyn robiący za małpę z brzytwą. Natomiast pogarda dla tzw. “Obywateli RP” jest przecież powszechnym zjawiskiem i pani profesor tego nie zmieni nawet tupiąc nogami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.