W Warszawie „obywatel Izraela” zaatakował nożem policjanta. Internauci pytają: Arab, czy Żyd?

fot. twitter
14

Około 15.30 na ulicy Ordynackiej w Warszawie policjant został zaatakowany nożem przez mężczyznę, którego policja określiła enigmatycznym mianem „obywatel Izraela”.

– W trakcie interwencji policji 24-letni obywatel Izraela zaatakował jednego z funkcjonariuszy, raniąc go w twarz. Policjanta opatrzono na miejscu, w karetce. Została mu zapewniona także opieka psychologiczna – poinformował dyżurny sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Obywatel Izraela” został zatrzymany i obecnie znajduje się w szpitalu, gdzie poddano go m.in. badaniu na obecność alkoholu we krwi. Motywy ataku nie są znane. Policja została wezwana, ponieważ mężczyzna wymachiwał nożem na ulicy.

Internauci pytają: czy ów „obywatel Izraela” był Arabem, czy Żydem?

Oto film z aresztowania napastnika.

Źródło: tvp.info, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Zaczęło się ubogacanie kulturowe 🙁 Teraz nie będzie już tylko naszych bandytów, teraz będą nasi bandyci + jeszcze afroafrykanie i „Azjaci” z Bliskiego Wschodu!

 2. Ania mówi

  Obywatel Polski uchodzi za granicą za Polaka, obywatel Norwegii za Norwega, obywatel Izraela za Żyda. To proste.

  1. Darek mówi

   to Arab , muzulmanin, mieszkajacy w Israelu – bo z Israela tez „Zyd” ? Ciekawe….. Prosze sie doedukowac. Obywatel Israela to Israelita. Moze byc pochodzenia Arabskiego albo Zydowskiego. „Zyd” prosze pani to w swoim rodzaju przynaleznosc kultorowa – a jak sie ma paszport z jakiegos kraju – bo sie jest jego obywatelem to sie jest – z Izraela – Israelita.

  1. Darek mówi

   ale ty jestes madry czlowieku. A moze bys sie tak zastanowil nad ostatnimi atakami muzulmanow na ludzi z uzyciem nozy! „Zydek” – a moze „arabik” co, Polaczku?

 3. mariusz mówi

  to byl antypolski atak terrorystyczny.policja powinna odstrzelic semicie leb na miejscu.

 4. ilko mówi

  https://www.youtube.com/watch?v=essWuRZdYs0&t=862s

  JESLI TO PRAWDA ?!!!…TO WYCHODZI NA TO ZE…SOROS POMPUJE OGROMNE MILIONY BY LANSOWAC…DONER KEBABA aka DONALDA TUSKA…A SPONSOROWANE JEGO BRUDNYMI PIENIEDZMI SA TE WSZYSTKIE AGENDY JAK NASTEPUJE…PO…NOWOCZESNA…SLD…PSL i KUKIZ 15…KOD…i POKRYJOMU…BARDZO TAJNIE…ROWNIEZ PiS…TAK…TAK PiS TEZ !!!…A CI WSZYSC NIBY „POLACY” CO POPIERAJA TE PARTIE I TUSKA TO SA ALBO PODLE JUDASZE I FOLKSDOJCZE…ALBO ZYDKI I UPAINCY TUDZIEZ OGLUPIONE TEMPE KURWY DEBILNE… SPRZEDAJNE ZA ZYDOWSKIE SREBRNIKI SZMATY BEZ CZCI…GODNOSCI I HONORU SCIERKI KLOACZNE…KTORE MY PRWDZIWI PATRIOCI SLOWIANIE POWINNISMY PRZY NAJBLIZSZE ZAISTNIALEJ KONFRONTACJI !!!… ZABIC !!!… JAK SZCZURY WSIEKLE ROZNOSZACE SMIERTELNE CHOROBY !!!…SMIERC WROGOM NARODU POLSKIEGO I POLSKIEJ RACJI STANU !!!…SMIERC !!!…SMIERC !!!…SMIERC !!!

  1. Test24 mówi

   Skoro wszyscy są Żydami sponsorowanymi przez Sorosa, to na kogo głosować? 😀 Już bez przesady!

 5. Jarek mówi

  to był test na naszą reakcję – jak odbieramy brudasa z nożem na ulicy czy reagujemy a jeśli ine to można dać ich więcej oraz info że to żyd – jak ich odbieramy – taka mała akcja przed ich masowym osadnictwem. możliwe że to żydowska prowokacja mająca w założeniu wywołać uliczne burdy i pokazać jacy Polacy źli a ci zadzwonili po policję która załatwiła sprawę – aj waj znowu nie wyszło

 6. art. mówi

  cyt: „Obywatel Izraela” został zatrzymany i obecnie znajduje się w szpitalu, gdzie poddano go m.in. badaniu na obecność krwi w alkoholu. Motywy ataku nie są znane. Policja została wezwana, ponieważ mężczyzna wymachiwał nożem na ulicy.”

  a może alkoholu we krwi,,, ?

 7. Arlen mówi

  Obecność krwi w alkoholu xD ?

 8. teresa mówi

  Jedzcie do Raszyna, Janek, Wólka Kosowskiej to nie Polskie miasteczka i wieś tylko hinduskie, wietnamskie. Rozgłaszajcie od 3000 do 4000 tysięcy miesięcznie ściąganych jest HINDUSÒW do Polski. Tu bić na alarm. W indiach jest ich bez mała półtora miliarda bo wyprzedzili Chiny. Niech do Polski przybędzie tylko malutko dwieście milionów to nas czapkami nakryją. Bogacą się na potęgę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.