Obsceniczna profanacja na marszu LGBT w Gdańsku. Prezydent Dulkiewicz jest „dumna i zaszczycona”

parada LGBT w Gdańsku/ fot. twitter
11

Obsceniczna profanacja, podczas której parodiowano procesję Bożego Ciała umieszczając waginę w miejscu Najświętszego Sakramentu, to kolejny przykład „postępowej tolerancji” narzucanej Polakom przez środowiska LGBT. Oczywistym jest, że tu nie chodzi o szacunek do drugiego człowieka i o jego godność, ale o to, żeby jak najboleśniej uderzyć w uczucia religijne katolików, opluć je i sponiewierać. I taki spektakl miał miejsce podczas parady LGBT, która odbyła się w sobotę (25.05.2019) w Gdańsku.

– Jestem dumna i zaszczycona, że mogłam otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości. Gdańsk nie boi się różnorodności – napisała na Twitterze prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, która objęła swoim patronatem paradę LGBT i wzięła w niej udział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Naprawdę? Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko? Z chamskiego znieważania katolików? Z prowokacyjnego profanowania świętości? Ze wspierania gówniarstwa, którego jedynym celem jest nasrać Polakom na wycieraczkę i napluć do zupy? Bosh, ależ wy „fajnoplacy” jesteście żałośni – skomentował na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

Na deklarację „dumnej i zaszczyconej” prezydent Gdańska zareagował też Jacek Międlar. „Aleksandra Dulkiewicz, uformowana przez dominikanów, apelowała o pokój i tolerancję. Dziś maszerowała w pochodzie nienawiści, mylnie zwanym równości, kpiącym z wiary w Jezusa Chrystusa. Czas wywieźć tę kretynkę na taczkach. Razem z tymi, którzy ją uformowali. Oczywiście na gnoju!” – napisał Międlar na Twitterze.

Czy Dulkiewicz przeprosiła za to, że patronowała imprezie, podczas której doszło do profanacji oraz obrazy uczuć religijnych? A skąd! Dzień po paradzie wydała z siebie taki bełkot: „Szacunek to warunek równości. Równość oznacza równowagę – jestem szanowna/y, ale i szacunek ofiarowuję. A szacunek dla innych to szacunek dla symboli, które są dla nich ważne… Wszyscy stopniowo dorastajmy do szacunku, równości i odpowiedzialności!”

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wyznaniowe państwo sodomitów

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Niechaj narodowie wzdy postronii znaja, iz Polacy nie gesi, tez swoj jezyk maja.
  Powiedzmy profanacja i bluznierstwo, a nie jakies obrazanie uczuc. Obrazanie Boga, to owszem, nie uczuc.
  A skoro obrazanie Boga, to zagrozenie bezpieczenstwa publicznego dla nas wszystkich.
  Bo Bog, choc cierpliwy, to jednak sprawieliwy.
  Moze trzeba przystapic do krucjaty rozancowej przeciw bluzniercom i przymuszaniu dzieci i mlodziezy oraz doroslych do grzeszenia, w tym do zboczen.

 2. Dariusz mówi

  W normalnym kraju to miałaby łeb do skóry obrzezany…

 3. Jaca mówi

  Hańba tobie Gdańsku, po trzykroć hańba za taką panią prezydent i niech jej Pan Bóg da na co zasłużyła.

  1. Ann mówi

   Sodoma i Gomora to są naprawdę czasy ostateczne. Biedni ludzie nie wiedzą że kara za to zgorszenie i bluźnierstwo będzie straszna

  2. Sw wincenty mówi

   Gdyby kler mial wybor,czy nadal ukrywac swoja homoseksualnosc noszac powloczyste kiecki obwieszone krzyzami ,wciskac kit o bogach i piekle, i brac za to kase- lub ujawnic swoje homoseksualne zycie,co nie jest zadnym grzechem, co by sie wtedy stalo?? Wtedy tzw kosciol katolicki przestalby istniec,i wszystkie klechy zrzucilyby czarne kiecki i koloratki, i szybko przebraliby sie w kolorowe teczowe niczym motyle barwy parady rownosci. W ten prosty sposob,organizacja homoseksualna jaka jest kosciol,przestalaby istniec,lub tzw ksieza zyliby wedlug zasad opisanych w tzw pismie swietym,o ile to tzw pismo swiete nie jest sfabrykowane dla potrzeb wlasnie homoseksualnego kleru. Wszystkie czarne kiecki bylyby na smietniku,a ksiezulki paradowaliby w teczowej paradzie,co i tak robia-tyle ze nazywaja to procesja.

  3. Rob mówi mówi

   Jak słyszę o LGBT i to co wyprawiają żeby zaistnieć , to mnie na wymioty zbiera.
   A Pani Prezydent tak bardzo zaszczytnie popiera,bo jej orientacja sexualna zawiera się w tym obrzydliwym skrócie ,LGBT.
   Lezby , geje i trasnienormalni zróbcie islamistom profanacje z ich świąt a Pani Dulkiewicz niech to zaszczytnie popiera ,to Ratusz w Gdańsku wylatuje w powietrze.
   Za dużo wolności ,za dużo demokracji w głowach się przewraca.

 4. ff. mówi

  Obraz waginy prymitywnej więc zadowolonej i dumnej Dulkiewicz na czele pochodu! Brawo bando dewiantów polakozerców!

 5. ss mówi

  a co to za dziecko – takie ogromnie podobne do tego prezydenta Gdanska – co to go zabił ten wariat, Adamowicza – czy jak mu tam było, idzie na przodzie obok tej bidy intelektualnej, dulkiewicz??

 6. Buran mówi

  To się w głowie nie mieści że taki „ktoś” jest prezydentem w Gdańsku. Hańba gdańszczanom za takie wybory. To właśnie stamtąd wylewa się co jakiś czas polityczne szambo, nie wspominając o aferach i agentach.

 7. Dan mówi

  Spedalone społeczeństwo samo sobie dało wejść na głowę tym pederastom. Dalej promujcie tolerancję to zaczną gwałcić wasze dzieci.

 8. na pociechę mówi

  te weloniaste baby to w istocie klony „aishwarya rai”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.