Obrończyni esbeków przegrała z kombatantką AK. „Przegrałam z kobietą popieraną przez pisoNAZISTÓW”

Danuta Leszczyńska/ fot. facebook
5

W internetowym plebiscycie „Głosu Szczecińskiego” Kobietą Roku Pomorza Zachodniego została kombatantka AK, mjr Danuta Szyksznian-Osowska, Prezes Honorowy Zarządu Okręgu Światowego Związku Żołnierzy AK. Drugie miejsce zajęła Danuta Leszczyńska nominowana za „walkę o prawa represjonowanych emerytowanych funkcjonariuszy służb mundurowych”.

Leszczyńska skomentowała wyniki plebiscytu: „Przegrałam …. ale drugie miejsce z kobietą popieraną przez pisoNAZISTÓW to i tak niezłe miejsce….. tym bardziej, że trzecie miejsce jest o tysiące niżej .. A ta Pani, która wygrała ma poparcie posłów PISONAZISTOWSKICH …..Co potwierdził niejaki jenot, czyli tarczyński”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do głosowania na Leszczyńską nawoływał Sojusz Lewicy Demokratycznej: „Szanowni Państwo, jeszcze tylko do północy można oddać głos na naszą koleżankę, przedstawicielkę represjonowanych przez obecną władze emerytów mundurowych Danutę Leszczyńską w plebiscycie Kobieta Roku Pomorza Zachodniego! Głosujemy wysyłając SMS pod nr 72355 o treści KR.186. Prosimy o mobilizację! Każdy głos się liczy!”

Na szczęście w tym plebiscycie AK wygrało z SB. Serdecznie gratulujemy mjr Szyksznian-Osowskiej, łączniczce ps. „Sarenka”, uczestniczce walk o Wilno aresztowanej w 1944 roku przez NKWD i skazanej na 10 lat łagrów, a następnie szykanowanej w PRL za przynależność do AK.

Źródło informacji: facebook, gs24.pl

Przeczytaj też:

J. Międlar: Jedwabieńskie paliwo do holokaustowego pieca. „Żydzi u Polaków szukali schronienia, a znaleźli śmierć”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Polacy pokazali, że potrafią. Była to wspólna przepiękna akcja polskich patriotów trwającą do ostatnich sekund. Komuchy zostały znokautowane. Zmobilizujmy w ten sam sposób wszystkie siły przed kolejną całą serią wyborów zwłaszcza do sejmu i senatu. Wybór jest prosty. Polskimi patriotami są RN, ONR, MW. Reszta partii pokazała kim jest przy noweli ustawy o IPN.

 2. Andy mówi

  Pierwszy Krok AK odbija Polske SB

 3. lololo mówi

  sld i te farbowane komuchy moga sie pier lić … CELA+ dla skór synów

 4. Stefan mówi

  DOKAD BEDZIEMY ZYWIC BANDYTOW,MORDERCOW itd.ODEBRAC WSZYSTKIM JAKIE KOLWIEK PIENIADZE ZA ZNIEWOLANIE POLSKI PRZEZ WSZYSTKICH OKUPANTOW JACY SA GDZIEKOLWIEK NA SWIECIE.PLOSKA MUSI BYC DLA RODOWITYCH POLAKOW……..

 5. rychu mówi

  Te qwy ubeckie i poubeckie sa bezczelne i czas nauczyc ich przyzwoitosci

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.