„Obrończyni demokracji” nawołuje do rozlewu krwi. Policja zapowiada zdecydowane działania przeciw agresywnym prowokatorom

fot. twitter
9

Ogarniętym amokiem „obrońcom demokracji” nie wystarcza już przeskakiwanie przez barierki i kopanie w płot wokół Sejmu. Nie wystarcza im już „spontaniczne” maszerowanie środkiem jezdni i kładzenie się na drodze legalnych manifestacji. Oni chcą krwi i już tego nie kryją.

„Obawiam się, że aby wyzwolić Polskę, będzie musiała polać się krew! Oby była to krew pisowska!!” – napisała na twitterze jedna z „obrończyń demokracji”. Inny „demokrata” nawołuje do „umiejętnego wspólnego walenia w PiS”. Kolejna „demokratyczna” gwiazda, czyli Klementyna Suchanow, która obrzuciła jajkami kolumnę samochodów z Kancelarii Prezydenta, napisała na fb „Proszę mnie dobrze zrozumieć, śniły mi się dzisiaj w nocy mołotowy, jaja to naprawdę daleko idący kompromis.” „Granatami do nich rzucać, jaja to za mało” – nawołuje „demokratka” Magdalena Kijek Jackowska z Poznania, a „demokrata” Franciszek Jagielski, czyli pseudo- ochroniarz podczas zadym Obywateli RP, publicznie grozi kamerzyście z TVP, że „połamie mu łapy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do tej pory ani policja, ani prokuratura nie reagowała na „demokratyczną” mowę nienawiści. Zapewne nikt nie przypuszczał, że „demokraci” wcielą swoje słowa w czyn. Ale atak na samochody wyjeżdżające z terenu Pałacu Prezydenckiego pokazał, że „demokraci” przechodzą od fazy słów do fazy coraz bardziej agresywnych działań. Dobrze więc, że na oficjalnym koncie twitterowym Polskiej Policji pojawiła się dziś następująca informacja: „Ostatnio pojawiające się wpisy nawołujące do łamania prawa są bardzo niebezpieczne! Zapowiadamy zdecydowane działania przeciwko prowokatorom, a zabezpieczone dowody, w tym wpisy i wypowiedzi przekażemy do Prokuratury. Nie ma przyzwolenia na takie jak -pokazane poniżej- zachowania.”

Oczywiście, będzie wycie, że pisowskie ZOMO ściga i gnębi spokojnych „obrońców demokracji”. Ale mamy nadzieję, że to nie wpłynie na zmianę decyzji Polskiej Policji. Agresja i amok „demokratów” eskaluje. Brak reperkusji tylko ich rozzuchwala. Najwyższa pora zaaplikować im coś na uspokojenie.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Agresja jako akcja, musi wywołać reakcję. Sęk w tym, że wygląda to na zwyczajną prowokację. Oni, czyli intelektualnie sprawni inaczej przedstawiciele tzw. „opozycji”, mają już praktycznie wystrzelaną całą amunicję. To, że bez skutku, powoduje frustrację. Źle się stanie, jeśli uda się im sprowokować chłopaków o prawicowej orientacji… Właśnie o to im chodzi, żeby dostać po buzi i później epatować społeczność jej widokiem.

 2. goj mówi

  Bardzo się cieszę, że policja w końcu zacznie działać i karać tych bandytów, bo ileż można to znosić?

  Czy Żyd Aleksander Gleichgewicht za nawoływanie Kaczyńskiego i „kolesi” do powieszenia się też zostanie w ukarany za swój skandaliczny wpis, czy jednak Żydzi są w Polsce ponad prawem?

 3. Kierownik robot elektrycznych mówi

  A kiedy policja zacznie scigac lamanie prawa,przez,nieuczciwych iwestorow kierownikow budow i powiatowych inspektorow nadzoru budowlanego? Kiedy zacznie sie sciganie zbrodniarzy przeciwko ludzkosci?

 4. Pan Kracy mówi

  Policja mówi: zajmiemy się, przekażemy, zrobimy. Aż się chce powiedzieć: to zróbcie! Uwierzę w „dobrą zmianę” na tym odcinku, gdy będą te działania, a nie zapowiedzi działań. Osobiście uważam, że ich nie będzie, nie ma na nie politycznego przyzwolenia.

 5. Celin mówi

  Zydostwo od ponad 2000 lat stosuje ta sama metode co z Barabaszem i Panem Jezusem.Czas o opamietanie ludzkosci przed nowym totalnym okupacyjnym niewolnictwem zydowskim itp.

 6. Jarek mówi

  bądź co bądź nasz naród mimo emocji zawsze zachowuje pewien rozsądek – czego nie można powiedzieć o politykierach wiadomego pochodzenia. Nikt normalny nie pójdzie za tą bandą bić się o współczesne budzące wiele kontrowersji sądownictwo czy też z powodu bólu odbytu tych którzy potracili ciepły stołek pod zadkiem. Tak więc kodomici i spółka stanowią jedynie obwoźny kabarecik o poziomie godnym pożałowania. Ich sponsorzy wywalają jedynie kasę w błoto

 7. Mirka mówi

  Jestem za .W końcu niech policja weżmie się za tych łobuzów.Karać i jeszcze raz karać.

 8. Jarek mówi

  marzą mi się 30 stopniowe mrozy burze śnieżne -najskuteczniej i najszybciej by ich do domów wymiotło

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.