„Obrońcy demokracji” zapowiadają manifestacje w obronie deportowanej prezes Fundacji Otwarty Dialog

Ludmiła Kozłowska i Bartosz Kramek/ fot. twitter
8

Bartosz Kramek udostępnił na swojej stronie FB post, w którym jedna z „obrończyń demokracji” zapowiada manifestacje w obronie Ukrainki Ludmiły Kozłowskiej, prezes Fundacji Otwarty Dialog.

„Lyudmyla Kozlowska, Ukrainka, żona Polaka, deportowana z Belgii przez polskie władze. Nie wyrażamy zgody na deportację! W przyszły czwartek, 23.08. o godz. 18.00 zaprotestujemy w całej Polsce pod posterunkami i komendami policji” – odgraża się rencistka z Łodzi, Justyna Sobczak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wygląda na to, że „obrońcy demokracji” w końcu znaleźli swoją męczennicę za sprawę. Kozłowska już została okrzyknięta ofiarą represji „totalitarnej dyktatury”. Buduje się narrację o dzielnej aktywistce prześladowanej w związku z „obywatelską” działalnością jej bohaterskiego męża. Można spodziewać się, że protesty pod posterunkami i komendami policji zostaną nagłośnione przez antypolska media-szczujnię. Anne Applebaum już ostrzy pazurki. „Dekady po 1989 roku Polska po raz kolejny przyłącza się do rosyjskie strefy wpływów” – napisała Applebaum na Twitterze komentując deportację Kozłowskiej.

Globkurier [CPS] PL

Ludmiła Kozłowska, prezes Fundacji Otwarty Dialog, została we wtorek deportowana z terenu Unii Europejskiej na Ukrainę. To efekt wpisania jej przez polskie władze na listę Systemu Informacyjnego Schengen (SIS). Kozłowska została oznaczona najwyższym alertem.

Źródło: facebook, twitter

Przeczytaj też:

Ukraiński prowokator poucza Polaków w kwestii Powstania Warszawskiego i znaku Polski Walczącej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Obrońcy demokracji ludowej 😉

 2. Jacek NH mówi

  Gonić Ukraińców z Polski w p…u. Póki nie jest za późno

 3. Jacek NH mówi

  Rządy PO-PSl oraz PIS przyjęły do Polski ponad dwa miliony Ukraińców. Z Ukraińcami w Polsce są coraz większe kłopoty. Jeżeli rząd nie zrobi z nimi porządku, to zrobią to sami Polacy Zakaz wjazdu do Polski dla wszystkich Ukraińców i deportacja wszystkich Ukraińców przebywających w Polsce. Natychmiast!

  1. jak długo jeszcze ?! mówi

   tak , nie nalezy przymykac czu na banderowców !!

 4. Ania mówi

  Robią zadymę w swoim stylu, bo mają świadomość, że jak Polacy dojdą wreszcie do władzy to i oni wszyscy albo dostaną się za kratki albo zostaną deportowani.

 5. Norisa mówi

  Ukraincy wymordowali Polakow,a teraz maja biede na wlasne zyczenie.Zadnej POmocy ani czegokolwiek dla mordercow,bandytow.Ukraine opanowali zydzi i pod ich dyktando zasiedlaja znowu nasza Ojczyzne.Polacy obudzcie sie dokad tak bedziemy poniewierani i niszczeni przez ten swinskizydowski gatunek!!!

 6. Niko mówi

  Polacy nie ma wyjscie zydow,ukraincow i inne nacje won z Polski.Po co walczylismy za nasza i czyja wolnosc?

 7. julie mówi

  Poszla woooon z Naszej Ukochanej Ojczyzny ! Zaponiaka ty jeszcze sucz o swoich , o kodziarstwue I innej sfoliczy antypolskiej ! Wiec gnij tam gdzie usraina gnije , skoro to Nasza Polska nie w smak ty zdziczala banderowko !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.