„Obrońcy demokracji” i ich prawdziwe oblicze: agresja i rynsztokowe bluzgi pod adresem dziennikarki [WIDEO]

fot. twitter
5

„Obrońcy demokracji” mówią o sobie, ze są kulturalni, uśmiechnięci, zatroskani o dobro Ojczyzny i szanują innych ludzi. A jak jest naprawdę? Pokazuje to poniższy film, na którym zarejestrowana została „rozmowa” dziennikarki TVP z tymi „kulturalnymi” ludźmi.

„Więcej szacunku mam dla k***y spod latarni, jak dla ciebie” – wykrzyczał pod adresem dziennikarki jeden z czołowych „obrońców demokracji” uczestniczący w każdym proteście w charakterze pseudo-ochroniarza. „Tak jest” – przytaknęli „kulturalni” ludzie. Padły też słowa: „Odpuść, do g***a się nie przemawia”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na prośbę dziennikarki, żeby wzajemnie się szanować, jeden z „kulturalnych” ludzi powiedział: „Szoruj stąd. Paszła!”. Natomiast towarzyszący jej kamerzysta usłyszał: „Nie dotykaj nikogo, k***o, bo ci łapy połamiemy, zobaczysz”.

Świadkiem tej agresji i rynsztokowych bluzgów kierowanych pod adresem kobiety był Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog. Jaka była jego reakcja? Czy wystąpił w obronie poniżanej kobiety? Oczywiście, nie wystąpił. Widocznie takie chamstwo, agresja i słownictwo prymitywnej żulii odpowiada „demokracie” Kramkowi.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kosma mówi

  Panie Jacku niech PAN uderzy w dzwon niech ruszy machina niech wszyscy co wierzą w Boga i Wielka Polskę wyjdą i zgniota tych odmiencow tych wrogów tych kodowców i innych im podobnym !!!Duma duma narodowa Duma!!!Bóg Honor Ojczyzna!!!

 2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Tyle nienawiści skumulowanej na tek małej powierzchni. Ciekawe Zawsze słyszę o nienawiści t.z.w. PISowców do POwców. Tym czasem to POwcy zieją jadem nienawiści i jest to nagrane. Czy POwcy mają analogiczne nagrania na udowodnienie tez swojego guru Schetyny?

 3. Hammurabi mówi

  Ten troglodyta z kozią bródką „walczył”? Zapewne z kobietami… Ciekaw jestem, jaki by był ważny i odważny, stojąc sam na sam z mężczyzną? Chętnie bym takiemu „zgasił światło”… Ale cóż, nie wolno… Prawo twarde ale prawo!

 4. Robert B. mówi

  Proszę zwrócić uwagę, że na tym filmie widać tego Kramka, który wsławił się tym, że nawoływał do obalenia rządu. Widać, że jest bezkarny. W poważnym państwie już by się nim zajęto. Znaczy się, nie wolno go polskim służbom tknąć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.