Obowiązkowe szczepienia na Covid-19 dla medyków, farmaceutów i studentów medycyny. Niedzielski podpisał rozporządzenie i szczuje na niezaszczepionych lekarzy

minister Adam Niedzielski/ fot. screen
7

W środę (22.12.2021) minister zdrowia Adam Niedzielski podpisał rozporządzenie nakładające obowiązek szczepienia przeciw Covid-19 na lekarzy, pielęgniarki i pozostałych pracowników placówek medycznych oraz na farmaceutów i studentów uczelni medycznych. Wymienione w rozporządzeniu osoby mają zaszczepić się do 1 marca 2023 roku. Obowiązek dotyczy także ozdrowieńców, którzy mają zaszczepić się 6 miesięcy od pozytywnego wyniku testu diagnostycznego na SARS-CoV-2. W rozporządzeniu nie wymieniono sankcji w przypadku odmowy przyjęcia preparatu.

W uzasadnieniu wskazano, że „konieczne jest  podejmowanie jak najszerszych i najskuteczniejszych działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19” oraz, że „nie ma możliwości podjęcia alternatywnych w stosunku do projektowanego rozporządzenia środków umożliwiających osiągnięcie zamierzonego celu”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 – Z uwagi na kolejne fale epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla zdrowia publicznego i systemu ochrony zdrowia, proponowana interwencja jest konieczna. W czasie stanu epidemii Covid-19 zasadne jest wdrożenie działań profilaktycznych w odniesieniu do powyższych grup osób, które mają bezpośredni kontakt z pacjentami przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych – napisano w uzasadnieniu.

Globkurier [CPS] PL

W rozmowie na antenie RMF FM minister Niedzielski stwierdził, że „nie życzy pacjentom kontaktu z niezaszczepionym lekarzem”.

Niedzielski najpierw stworzył śmiercionośny system nieleczenia, a teraz szczuje na lekarzy, którzy nie szczepili się, są ozdrowieńcami i normalnie przyjmują pacjentów, których boją się przyjąć zaszczepieni lekarze udzielający teleporad. To nie ma nic wspólnego z troską o zdrowie! Zaszczepieni transmitują wirusa tak samo jak niezaszczepieni. Ozdrowieńcy mają odporność trwająca ponad rok, a najprawdopodobniej dożywotnio. Jeśli Niedzielski tego nie wie, to powinien natychmiast stracić stanowisko ministra zdrowia. A jeśli wie i mimo to podejmuje takie decyzje, to tym bardziej powinien pożegnać się z pełnioną funkcją.  Im szybciej, tym lepiej.

Źródło informacji: gov.pl, Twitter/Rozmowa RMF

Zobacz też:

„Ta książka jest bronią”. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych o „Kowidowych gettach” i ohydnym spocie szczepionkowym promowanym przez Kancelarię Premiera [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Z tego, czego mnie kiedyś uczono, Konstytucja ma najwyższą moc prawną.
  Skoro tak, to czymże jest “rozporządzenie” wobec niej?
  Art. 38.
  Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.
  Art. 30.
  Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.
  Art. 31.
  Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
  Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje
  Art. 39.
  Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
  Art. 40.
  Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się stosowania kar cielesnych.

  Skoro prawo w świetle Konstytucji nie może nakazywać udziału w eksperymentach naukowych i pseudonaukowych, skoro każdy ma obowiązek szanowania wolności i praw innych ludzi, to ukaz pana ministra jest jej skandalicznym pogwałceniem!
  Więcej! Zmuszanie kogokolwiek do zabiegu zwanego “szczepieniem” jest równoznaczne z poddawaniem go torturom psychicznym, w świetle nieokreślonych nigdzie, nieskatalogowanych i często pomijanych działań ubocznych.
  Dziwię się “medykom”, że jako wykształcona grupa społeczna ulega czarowi obietnic i czczych zapewnień producentów preparatów za które owi “dobrodzieje” nie biorą żadnej odpowiedzialności, zwalniani z niej niekorzystnymi z punktu widzenia dobra społecznego umowami handlowymi.

 2. BP mówi

  Podły seryjny morderco! Kto dał ci prawo decydować kto ma prawo żyć, a kto ma umrzeć? Ludzie medycyny to też ludzie, którzy chcą założyć rodziny. Kto dał ci prawo decydować kto może zostać rodzicem , a kto nie?

 3. Cezary mówi

  To nie chodzi tylko o odejście z pełnionej funkcji. Ten człowiek jest odpowiedzialny za setki tysięcy zgonów 😈😈😈😈😈😈

 4. Misiek13 mówi

  Obowiazkowo mosimy zaszczepic Niedzielskiego,bo jego obiawy sa niepokojace

 5. zgred malkontent mówi

  Niedzielskiego i wiekszosci lekarzy nikt nie zaszczepi. Wiekszosc z nich juz ma ,a reszta po tym dekrecie powypisuje sobie nawzajem certyfikaty szczepien i paszporty covidowe. Biada natomiast innym grupom zawodowym i reszcie Polakow. Poniedzielskiego i cala te Rade pseudo>medyczna, musimy jak najszybciej aresztowac i postawic przed plutonem egzekucyjnym. Im sie to nalezy za tych 200 000 Polakow, ktorych oni zamordowali. Ziobro rusz tylek i rob co do ciebie nalezy jak nie chcesz stanac razem z nimi.

 6. Tomasz mówi

  Oj PIS sam sobie szykuje gwóźdź do trumny!

 7. Shadow mówi

  I co z tego, że sobie szykuje gwóźdź do trumny,jak według ich mniemania, będą nami rządzić do końca świata .Wybory można sfałszować, albo pod byle pretekstem ich nie zorganizować. W ostateczności liczą na to, że ewentualna władza zewnętrzna powoła wszystkie pookrągłostołowe prostytutki polityczne na kapo do obozu zwanego Polin.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.