Obłęd! Senat żąda odebrania akredytacji ekipie TVP za nieumyślne uderzenie kamerą dyrektor gabinetu marszałka Grodzkiego [WIDEO]

ekipa TVP "atakuje" dyrektor gabinetu marszałka Grodzkiego/ fot. screen
5

Skandaliczne zachowanie ekipy TVP wobec dyrektor gabinetu Marszałka Senatu! Małgorzata Daszczyk została uderzona w głowę kamerą. Obecnie przebywa w szpitalu. Złożyliśmy wniosek o odebranie akredytacji prasowych dla ekipy, biorącej udział w zdarzeniu – informuje na Twitterze Senat RP i załącza film z przebiegu zdarzenia. Widać na nim, jak kamerzysta niechcący uderzył kamerą idącą kobietę.

A tak wyglądał ów „zamach” z bliska. Kamerzysta usiłował nadążyć za dziennikarzem zadającym pytania marszałkowi Grodzkiemu.

A teraz analiza „zamachu”: Marszałek Grodzki szybko wychodzi z Senatu aby uniknąć odpowiadania na pytania dziennikarzy TVP, kobieta idąca przy dziennikarzach obserwuje ich i w pewnym momencie (standardowo) chce uniemożliwić kamerzyście nagranie ,nie skręca do auta żeby wsiąść,a tylko zablokować kamerzystę.

Gdy w 2016 roku Kancelaria Sejmu chciała wprowadzić ograniczenia dla dziennikarzy w Sejmie ze względu na to, że biegają za parlamentarzystami i tłuką ich kamerami po głowach, opozycja totalna zrobiła Ciamajdan. Posłowie PO i Nowoczesnej zablokowali mównicę, a przed Sejmem zebrała się grupa osób blokująca wyjazd z budynku. To wtedy „umierał” słynny Diduszko.

ZOBACZ: Wspomnień czar! Diduszko umarł, Diduszko ożył. Dziś pierwsza rocznica. Pamiętamy! [WIDEO]

Czy dziś dziennikarze TVP stracą akredytację na wniosek opozycji totalnej, bo kamerzysta niechcący uderzył kamerą w głowę dyrektor gabinetu marszałka Grodzkiego? Czy hasło Wolne Media dziś już nie obowiązuje?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Wspomnień czar! Joanna Scheuring-Wielgus i horror w okupowanym Sejmie

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomasz mówi

  Z filmu wyrażnie wynika, że to był zamach kamerzysty na panią dyrektor. Dzięki jej niebywałemu refleksowi i znajomości sztuk walki, wyszła z tego względnie cało, nie licząc rozpłatanej na pół czaszki, wypadniętego mózgu i kilku drobnych potłuczeń. Nie dziwcie się zatem, że krystaliczny marszałek zgłosił tę nieudaną próbę zamachu do odpowiednich władz(tudzież służb – w końcu służby są niezawisłym i niezależnym organem godnym zaufania, z którymi marszałek współpracuje od dawna) … Gdyby chociaż kopertą ją zasłonił, to obrażenia byłyby lżejsze

 2. Zbigniew mówi

  „Zmienila pas ruchu” i wg przepisow ruchu drogowego jest winna bezwzglednie a tym bardziej na miejscu dla inwalidow – Grodzki jest inwalida?

  Operator powinien podac ich do „aparatu sprawiedliwosci” za falszywe oskarzenia z prowokacja.

 3. Zbigniew mówi

  Moze teraz dla rownowagi, w ramach tej niby reformy (walki o stolki na szczycie) wreszcie ten Diduszko stanie przed sadem – aparatem.

 4. Buran mówi

  Głowa jest bezcenna więc odszkodowanie na pewno będzie duże.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.