Obłęd postępuje! Rada Warszawy domaga się ogłoszenia klimatycznego stanu wyjątkowego

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny na sesji Rady Warszawy/ fot. twitter
8

W czwartek (04.07.2019) Rada m.st. Warszawy przyjęła stanowisko ws. ogłoszenia klimatycznego stanu wyjątkowego oraz przeciwdziałania kryzysowi klimatycznemu. Apeluje w nim do Rady Ministrów oraz Sejmu RP o „przyjęcie uchwał w sprawie ogłoszenia klimatycznego stanu wyjątkowego, a także natychmiastowe podjęcie zdecydowanych działań mających na celu radykalne ograniczenie emisji gazów cieplarnianych w Polsce”. Pełna teść stanowiska poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Apele o ogłoszenie klimatycznego stanu wyjątkowego wystosowali również radni Łodzi i Krakowa. Stanowisko Rady Warszawy zgłosił radny KO Marek Szolc. Debacie przysłuchiwali się przedstawicieli Młodzieżowego Strajku Klimatycznego.

„Kryzys klimatyczny to największe wyzwanie XXI w. Bardzo się cieszę, że Warszawa dołącza do miast, regionów i rządów, które traktują je poważnie. Za deklaracją pójdą konkretne działania w obszarze energii, infrastruktury, transportu, zieleni i edukacji, które pomogą nad radykalnie obniżyć emisję gazów cieplarnianych!” – napisał Szolc na Facebooku.

Mój komentarz: Obłęd postępuje. Klimatyczni szaleńcy nakręcają panikę, a korzystają na tym klimatyczni gangsterzy zarabiający na handlu powietrzem. Jeśli nie przeciwstawimy się tym oszołomom i hochsztaplerom, gospodarka upadnie, a prąd i ogrzewanie będą dobrami luksusowymi. Wprowadzony zostanie także zakaz kupowania samochodów z silnikami wysokoprężnymi lub benzynowymi, a ci, których nie będzie stać na samochód elektryczny, będą mogli poruszać się wyłącznie transportem publicznym lub rowerem. To nie jest science-fiction. Takie rozwiązanie już zapowiedział rząd Irlandii.

Kolejnym pomysłem jest zakaz hodowli zwierząt. Już lansowane są pomysły zastąpienia mięsa dietą opartą wyłącznie na roślinach i… robakach. I to wszystko pod hasłem powstrzymania zmian klimatu. A klimat ma to gdzieś i zmienia się, czy to się ludziom podoba, czy nie. Tymczasem jesteśmy dojeni z kasy metodą „na katastrofę klimatyczną”, a do szantażu emocjonalnego służą happeningi z udziałem dzieci, takie jak Wakacyjny Strajk Klimatyczny 13-letniej Ingi Zasowskiej.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Dziewczynka wraca na drzewo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rins mówi

  Jednym słowem gamonie wzięli się za klimat je he
  A tak na poważnie, niech się rzucą z mostu na…beton.

  1. szokman mówi

   Proponuję tej biednej dziewczynce oraz tym klimatycznym kretynom jak najszybsze zaprzestanie oddychania aby ocalić świat przed emisja CO2. Głupców coraz więcej i chyba czas by psychiatrzy wypowiedzieli się w temacie określenia i nazwania nowej jednostki chorobowej.

 2. piotr mówi

  Tajemnicze spotkanie polityków PiS z lobby tytoniowym.

  1. Krzyś mówi

   Niech zaczną od siebie i zaprzestaną produkcji własnych gazów…

 3. robert mówi

  forumdlazycia tradycji katolickiej Dr Modelska – Creech: ,,Należy wytoczyć proces MSZ”! O realizacji 447 w Polsce i zabytkach w RP!

 4. Sybilla mówi

  a facet na foto u góry po lewej ma to gdzieś i dłubie sobie w nosie

 5. Robert B. mówi

  „Ograniczenia emisji gazów cieplarnianych” można dokonać bardzo szybko. Szolc, zabij się!

 6. Mari mówi

  Do tych wszystkich akcji wykorzystuje się skołowaną młodzież. Trudno znaleźć idiotę nieco starszego. No, wprawdzie idiotów u nas nie brakuje, ale nie aż takich!
  Obserwuje się frontalny atak na różnych płaszczyznach. Każdy atak jest dobry, jeśli będzie skuteczny w rozwaleniu starego porządku świata.
  Trzeba odpierać wszystkie ataki pochodzące głównie z UE niezależnie od tego, czego dotyczą.
  A w perspektywie mamy jeszcze czipowanie z likwidacją pieniądza papierowego, technologia 5G ze śledzeniem przemieszczania się każdego (żeby się nie zgubić – hahaha!). Wszystko przed nami. Będzie fajnie. Czego kiedyś nie udało się terrorem, teraz się uda – dopomoże nowoczesna technika.
  Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.