Obłęd! Nie przeprowadził zamachu, na który dostał pieniądze. Niemiecki sąd skazał go za oszustwo na szkodę ISIS

4

Sąd Krajowy w Saarbrücken skazał mężczyznę na dwa lata pozbawienia wolności, za to że dopuścił się oszustwa na szkodę Państwa Islamskiego. Biorąc pod uwagę wypowiedzi światowych polityków chociażby z USA, którzy otwarcie przyznają się do finansowania islamskiego tworu, takie stanowisko niemieckiego sądu nie powinno nas dziwić. Co zrobił i kim jest przestępca?

To podający się za „uchodźcę” przybysz z Syrii, który na czacie internetowym nawiązał kontakt z terrorystami z ISIS. Po dłuższych rozmowach, a ostatecznie po złożeniu propozycji przeprowadzenia ataku terrorystycznego na terenie Niemiec, Syryjczyk otrzymał od bojowników ISIS 180 tysięcy euro. Miał je przeznaczyć na samochód, w którym według planu miał się wysadzić, ładunki wybuchowe i inne potrzebne materiały do wysadzenia naszych zachodnich sąsiadów.

W taki oto prosty sposób Syryjczyk przytulił duże pieniądze, co ostatecznie zaprowadziło go przed niemiecki sąd. Sąd Krajowy w Saarbrücken uznał, że mężczyzna wyłudził pieniądze, oszukał terrorystów z ISIS, do czego nie miał prawa i nie zamierzał wywiązać się ze złożonej obietnicy, czyli wysadzenia Niemców w powietrze. Wyrok? Dwa lata pozbawienia wolności.

Wyrok już się uprawomocnił, a mężczyzna poszedł siedzieć. Oznacza to, że za oszukanie finansowanych przez Stany Zjednoczone zbrodniarzy z ISIS (por. np. wypowiedź senatora McCaina – klik) i nie wywiązanie się ze złożonych im zobowiązań, można pójść za kratki.

Źródło: wnet.fm

Posłuchaj o wojnie w Syrii, w tym wypowiedź senatora Johna McCaina na temat finansowania ISIS przez Stany Zjednoczone:

Przeczytaj także:

ISIS bierze odpowiedzialność za masakrę w Las Vegas. Strzelec miał przejść na islam kilka miesięcy temu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Joanna mówi

  To brzmi jak jaks farsa. Przecieram oczy i uszy , bo takiego absurdu nie mozna ogarnac zdrowym umyslem. Koniec Swiata juz bliski ?

  1. organ mówi

   To samo pomyślałem… Tak bezczelnego idiotyzmu i potwierdzenia, że to wszystko jest planowane jeszcze nie było… Coraz bardziej dosłownie i wyraźnie widać, że za tym stoi Unia i pozostali ‘włatcy”.

 2. Krzysiek mówi

  Jakie USA sponsoruje isis? Chyba wam się coś w głowie poprzewracało . Ten artykuł pisany po to żeby przy okazji ocenić USA. A Rosją i Niemcy qrwa święte?

  1. Jacek Międlar mówi

   Wypowiedź Hilary Clinton i Johna McCaina. Nie wyssaliśmy sobie tego z palca.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.