Obłęd! Naklejka „Bycie białym jest OK” to neonazizm i mowa nienawiści. Sprawą zajęła się policja

nalepka w Perth/ fot. The Courier
4

W obłędzie poprawności politycznej cywilizacja zachodnia zaszczuwa samą siebie. Przykładem tego obłędu jest reakcja na naklejki „Bycie białym jest OK”, które w ubiegły weekend rozlepiono w szkockim mieście Perth. Gazeta „The Courier” określiła je jako neonazistowskie, a wicepremier Szkocji John Swinney stwierdził, że są „okropne i nieakceptowalne”.

To okropne i nie ma na to miejsca w Perth, ani nigdzie w naszym kraju. Musimy wspólnie dać odpór takim nieakceptowalnym materiałom – napisał Swinney na Twitterze. Sprawą zajęła się policja. Część naklejek usunięto, a funkcjonariusze prowadzą dochodzenie pod kątem tzw. mowy nienawiści.

Radny miasta Perth, Peter Barrett, oświadczył: „To nikczemna mowa nienawiści. To ukryty rasizm i poglądy białej supremacji. Ludzie nie powinni mieć wątpliwości – to nie jest niewinny żart. Jest to klin, którym rasiści próbują otworzyć drzwi. Nie chcę, by biała kampania rasistowska była importowana z USA na ulice Perth. To podła próba siania podziału i wywoływania strachu w naszym mieście. Perth dokonało prawdziwego postępu pokazując, że ludzie wszystkich kolorów, narodowości i pochodzenia etnicznego są tu mile widziani.”

Członkowie organizacji „Perth przeciw rasizmowi” ogłosili, że rozmawiali z mieszkańcami, którzy poczuli się „zniesmaczeni” i „zagrożeni” z powodu „przerażających postaw” wyrażonych w czasach podwyższonego napięcia rasowego . – Uważamy to za niepokojące i skontaktowaliśmy się z policją – poinformował rzecznik organizacji.

Akcja rozlepiania naklejek „Bycie białym jest OK” została zapoczątkowana w USA w 2017 roku. Jej celem było sprawdzenie reakcji liberałów na hasło, które nie jest dla nikogo obraźliwe i wypowiada się pozytywnie o białych. W większość przypadków reakcja była taka jak w Perth. Polit-poprawny terror zbiera żniwo. Okazuje się, że bycie białym już nie jest OK. Co dalej? Obozy koncentracyjne dla białych, którzy nie biją się w piersi za to, że są biali?

Źródło informacji: The Courier, Twitter

Zobacz też:

Międlar u Roli o akcji ABW, zarzutach prokuratury, zastraszaniu społeczeństwa i wolności słowa [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Historyk mówi

    Proponuję zwolnić wszystkich białych z władz tego miasta . Zwolnieni powinni też napisać samokrytykę .

  2. Sybilla mówi

    jak czarnuchy zjedza nas na drugie śniadanie to już nie będziemy zniesmaczeni

  3. Buran mówi

    Jedyne wyjście to solarium i opalanie do upadłego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.