Obłęd! Maria Skłodowska-Curie jako alibi PiS dla sprowadzania imigrantów [WIDEO]

Paweł Chorąży w Klubie Jagiellońskim/ fot. twitter
12

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Paweł Chorąży wyjaśnił podczas spotkania w Klubie Jagiellońskim, jakie są powody sprowadzania do Polski coraz większej liczby imigrantów przez rząd Mateusza Morawieckiego. Wyjaśnienie jest tak kuriozalne, że trudno wprost uwierzyć w to, co mówi urzędnik reprezentujący „dobra zmianę”.

Paweł Chorąży oświadczył, że „Polska jeśli nie chce, to powinna chcieć przyjmować imigrantów”, ponieważ „migrantami jest zbudowany dobrobyt tych państw, które osiągnęły największy sukces”. Następnie Chorąży powołał się na przykład Marii Skłodowskiej-Curie (którą z uporem nazywa Marią Curie-Skłodowską) i stwierdził, że jest ona przykładem budowy tego dobrobytu.

Czy Prawo i Sprawiedliwość ma swoich wyborców za idiotów? Maria Skłodowska-Curie ma być alibi dla sprowadzania do Polski setek tysięcy imigrantów nie tylko z Ukrainy, ale również z krajów muzułmańskich? Czy Paweł Chorąży nie słyszy tego, co mówi? A mówi też, że Polacy muszą zmienić swoją mentalność, żeby chcieć otworzyć się na imigrację!.

Nie da się chyba jaśniej powiedzieć, ze PiS chce w Polsce zaprowadzić multi-kulti jako model społeczny propagowany przez neo-marksistowską Unię Europejska. I to ma być partia prawicowa? Bez żartów. Zostaliśmy omamieni patriotycznymi hasełkami, a funduje nam się realizację lewicowej koncepcji zniszczenia cywilizacji zachodniej poprzez rozpuszczenie jej w tyglu multi-kulti.  Dobrze wiedzieć, co chce nam zgotować Prawo i Sprawiedliwość. Jest jeszcze czas, żeby zacząć się przed tym obłędem skutecznie obronić.

Przeczytaj też:

Propaganda dla naiwnych! TVP Info w obronie polityki migracyjnej rządu: „Nie będzie stref szariatu”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Roza mówi

  Zydoskiemasonskie zlodzienstwo ja wrocilem z USA i mam zabrane 26%z emerytury i musze jeszcze oddac podatek do Urzedu Skarbowego.TAKA JEST PRAWDA O KTOREJ NIKT NIC ANI SLOWEM.Jak tu zyc?

  1. Andrzej Józef mówi

   Nie narzekaj 1dolar = 4+ Złoty.
   Jeżeli jest tak źle ponoć w Maksyku jest raj na ziemi dla emerytów zUSA.

 2. goj mówi

  Zapomniał dodać, że muzułmańscy imigranci też są wybitnymi chemikami – potrafią zrobić bombę z mydła i pasty do zębów.

 3. MW mówi

  ….człowiek chyba się przytruł radem !!!!

 4. rychu mówi

  Musi byc żyd ten chorazy a takie koszałki niech opowiada w knesecie

  1. MSW mówi

   Cha cha cha. Dobrobyt tych państw został oczywiście zbudowany cudzymi rękami. Ale nie emigrantów tylko rdzennych mieszkańców KOLONII i dzięki jej surowcom, kradzionym na potęgę. Uchodzcy doją z podatków, pieniądze zamiast wracać do naszej kieszeni idą na pomnażanie jeszcze większej liczby chodzców. Chorąży chce z radością wydawać publiczne pieniądze na promocję Mahometa i Stiepana Banderę? Proszę bardzo, ale niech to robi za swoje, prywatne jeśli jest taki chojny. Czołem!

 5. Jacek NH mówi

  Rząd PiS po kryjomu sprowadza muzułmańskich imigrantów do Polski. Polska podpisała umowę dwustronną z Uzbekistanem i z innymi państwami azjatyckimi dotyczące przyjmowania pracowników do Polski. Stawki godzinowe za pracę przyznane tym zagranicznym pracownikom są znacznie wyższe niż pracowników polskich. Za to był pochwalony przez kanclerz Merkel?

 6. Jacek NH mówi

  Pomiędzy uchodźcą a migrantem jest podstawowa różnica. Uchodźca to osoba zmuszona do tego, żeby opuścić swoje miejsce zamieszkania, aby chronić swoje życie albo zachować wolność. Słowo migrant opisuje osobę, która się przemieszcza, zwykle przekracza międzynarodową granicę po to, żeby dołączyć do członków rodziny, którzy już są za granicą; żeby szukać pracy, aby uciec przed katastrofą naturalną lub też z wielu innych powodów

 7. z-k mówi

  Żydookupant liczyć potrafi i doskonale wie, że okupacja narodowo jednorodnego kraju jest ekonomicznie nieopłacalna i zanim Polskę i Ukrainę w Żydoland Wielki przepoczwarzy to musi wcześniej maksymalnie wymieszać ludność. Ukraińska młodzież w polskich szkołach policyjnych to nie przypadek – oni wkrótce będą trzymali za pyski niepokornych Lachów. Nie przypadkiem też Polacy z Syberii i Kazachstanu, jako element niezwykle patriotyczny, są w żydookrągłostołowej niepożądani i zanim dostaną zgodę na przyjazd przejdą wieloletnią drogę przez mękę

 8. marek mówi

  Marsz Niepodległości to kolejna szansa na integrację ruchów narodowych w Polsce.Trzeba się zjednoczyc i wystawić wspólna reprezentację najperw do europarlamentu a potem do sejmu.

 9. sulka mówi

  oglądamy codziennie na zachodzie tych pracowników. Dla mnie PIS = PO= SLD= PSL= NOWOCZESNA. Chcą nas uważać za idiotów którym można wszystko wcisnąć ich sprawa. Ostatnio mają same sukcesy włącznie z ustawą IPN.

 10. George mówi

  Ale przecież PiS to lewaki, jedynie udrapowane w kostium prawicowy. To udrapowanie ma służyć omamieniu i zagospodarowaniu Polaków o narodowym i patriotycznym nastawieniu, no i uniemożliwieniu powstania prawdziwej i silnej partii prawicowej. I niestety spora część ludzi daje się ogłupić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.