Obłęd! Greta Thunberg „Człowiekiem roku 2019” tygodnika Time

okładka tygodnika Time z Gretą Thunberg
4

Trwa propagandowa ofensywa, której celem jest przekonanie opinii publicznej, że za chwilę planeta zginie, a my razem z nią, jeśli natychmiast nie zrezygnujemy z używania paliw kopalnych, jedzenia mięsa, jeżdżenia samochodami, latania samolotami, kupowania ubrań. Klimatyczną psychozę nakręca 16-letnia Greta Thunberg, obwożona po kolejnych szczytach ONZ niczym małpa kataryniarza. 11 grudnia ten marketingowy produkt przedsiębiorstwa „globalne ocieplenie” został wybrany „Człowiekiem roku 2019” tygodnika Time. Thunberg jest najmłodszą laureatką tego rankingu, w którym wybierana jest najbardziej wpływowa osoba w danym roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Stała się głosem milionów i symbolem rosnącego, globalnego buntu. Polityka działań na rzecz klimatu jest tak złożona jak samo zjawisko, a Greta Thunberg nie ma magicznego rozwiązania. Udało jej się jednak zmienić nastawienie, przekształcając niepokój milionów w światowy ruch wzywający do natychmiastowych zmian”- pisze Time

Jak Thunberg stała się „głosem milionów i symbolem rosnącego, globalnego buntu”? To proste: została wykreowana przez speców od PR i lobbystów szykujących się do gigantycznego skoku na kasę. Gdyby Thunberg nie była potrzebna klimatycznym hochsztaplerom, mogłaby do śmierci siedzieć pod szwedzkim parlamentem z tabliczką „Strajk dla klimatu” i pies z kulawą nogą nawet by się za nią nie obejrzał.

ZOBACZ: Thunberg w roli małpy kataryniarza. Kulisy skoku na kasę metodą „na katastrofę klimatyczną”

Mój komentarz: Przypadek Thunberg to materiał na film. Ale nie na ckliwą bajkę o dziewczynce, która ratuje świat. To materiał na film o propagandowym praniu mózgów milionów ludzi po to, żeby okraść ich na miliardy, a nawet biliony. Dotychczasowy drenaż kieszeni podatników metodą „na handel powietrzem” poprzez nałożenie na energetykę haraczu od emisji CO2 to tylko przygrywka. Teraz dopiero zacznie się prawdziwa jatka. Tzw. Europejski Zielony Ład ma kosztować 3 biliony euro. Greta Thunberg jest potrzebna do tego, żeby ogłupieni i wystraszeni podatnicy z ochotą oddali pieniądze klimatycznym cwaniakom i wspierającym ich politykom. Gdy prąd stanie się dobrem luksusowym, konsumpcja mięsa będzie zakazana, a przemysł upadnie, wtedy dopiero opinia publiczna zorientuje się, co „zawdzięcza” Grecie Thunberg.

Źródło informacji: Time

Zobacz też:

Sekta Extinction Rebellion nakręca klimatyczną psychozę w Polsce

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Niech ta gówniara powie kto ssterują nia niczym kukiełka

 2. Historyk mówi

  Hitler też był człowiekiem roku tego szmatławca. Historia ich niczego nie nauczyła .

  1. Historyk mówi

   Przepraszam. To z Hitlerem wygłupił się „Time”. Mają dobry wzór .

 3. Marek mówi

  Handel CO2 jest korzystny – to forma kar za zatruwanie planety emisjami. Powiązane z tym są również emisje substancji rakotwórczych i energii cieplnej ogrzewającej jeziora. kiedyś Polska zarabiała na sprzedaży swojej działki emisji innym krajom-trucicielom i wtedy było cicho, bo na ośmiorniczki starczało! Teraz ajwaj, bo z powodu zapóźnienia technologicznego sami zużyliśmy całkowicie swoje limity emisji… Ludzie zrozumcie, że z trucia nic dobrego dla was nie wyniknie oprócz chorób i dolegliwości. Należy być ekologicznym. Czy lubicie wdychać smog w waszych miastach, albo smród z komina sąsiedniego domu na wioskach? Powodzenia Grecie życzę!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.