O rety! Jarosław Kaczyński będzie zabierał komputery! Zobaczcie film.

fot. youtube
6

Dzisiejszy wiec KOD i opozycji okazał się frekwencyjną klapą. Pojawiło się zaledwie 4,5 tysiąca osób. Do tej mocno geriatrycznej grupki zwiezionej autokarami do Warszawy przemawiali politycy opozycji i tzw. czynnik społeczny, m.in. nowy szef KOD, Krzysztof Łoziński. Ze sceny padały groźby pod adresem polityków PiS i buńczuczne zapowiedzi walki z „dyktaturą” oraz deklaracje o „rozliczeniu” PiS po przejęciu władzy przez opozycję. Efekt był po prostu komiczny.

Prowadząca wiec Magdalena Filikis z Zarządu KOD przedstawiła Władysława Frasyniuka jako „petardę”, po czym owa „petarda” chrypiącym głosem wykrzyczała parę gróźb i stwierdziła, że „mój głos ma się tak jak nasza demonstracja”. Po chwili zaczęły się tłumaczenia, że oczywiście chodzi o demokrację, bo demonstracja ma się świetnie, a to było tylko takie przejęzyczenie i oj tam, oj tam. Panie Frasyniuk, kiedyś mówiło się, że pierwsze słowo do dziennika, drugie słowo do śmietnika. Pasuje jak ulał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tradycyjne androny opowiadali też dwaj tzw. liderzy opozycji, czyli Grzegorz Schetyna i Ryszard Petru: „Obiecuję też jedno: że po wyborach ich rozliczymy”, „Będziemy chcieli tworzyć jeden klub parlamentarny i być na jednej liście wyborczej”, „Musimy się zjednoczyć szerzej ponad podziałami; my w Sejmie, wy na ulicach: wtedy możemy być siłą”, „Jeżeli Andrzej Duda podpisze tę haniebną ustawę, stanie pod Trybunałem Stanu”.

Panowie, litości! Wasze przemówienia to nic innego, jak ilustracja powiedzenia „Baju, baju, chłop śliwy rwie, a ino ich dwie”. O dwie za dużo.

Na scenie pojawiła się też aktywistka KOD  i organizatorka Czarnego Protestu, Marta Lempart. Pani ta oświadczyła, że w ramach walki z ustawami reformującymi sadownictwo przez najbliższe dwa tygodnie biało-czerwona flaga będzie LOGO protestujących. W związku z tym jest pytanie z twittera.

Najzabawniejsze jednak było wystąpienie Henryki Krzywonos, która oświadczyła, że Jarosław Kaczyński będzie zabierał młodym ludziom komputery i Internet. Tego po prostu nie da się skomentować. To trzeba zobaczyć, bo aż trudno uwierzyć, że takie banialuki opowiadano na opozycyjnym wiecu.

Źródło: pap, youtube, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Kaczyński miałby zabierać młodym komputery i Internet? Dobre 😀 Jak na ironię, to właśnie „internetowi” są jego największą siłą. Widziałem gdzieś ostatnio sondaż, że ma ponad 60% poparcia wśród wyborców w wieku 18-24 lat! A połączone PO i .Nowożydowska miałby razem chyba coś koło 5%. Zabranie tym ludziom komputerów i Internetu, to by było rozbrojenie własnej armii. Ba, żeby tylko! To by było rozbrojenie i wygnanie!

 2. Miś kuleczka mówi

  Haha. A to powiedziała co wiedziała…… co oni jeszcze wymyśla?

 3. Gutek mówi

  Kaczyński ma poklask u młodych bo młodzi wiedzą, że starania Pisu są dla nich zbawienne.
  Program 500+, mieszkanie +, modernizowanie armii też jest OK bo siła narodu rośnie…
  Starym nie na rękę, że tracą ubeckie emerytury, wielu z nich ma kogoś w rodzinie kto czerpał niezły zysk za czasów PO.
  Może nie uważam aby Pis robiło wszystko dobrze, ale przynajmniej 60-70% ich decyzji popieram, za to PO popierałem może w 10-15%,

 4. Mirka mówi

  A to Krzywonos głosiła te brednie.Wczoraj się zastanawiałam co to za babsko wymyśla takie ,,anegnoty”. Najbardziej bolesna dla nich zmiana to ,,bat” nad grzbietem .Do tej pory robili co chcieli a jak przyszło do rozliczeń ,,które też chce zrobić Grześ” tylko po / wygranych wyborach/ to kwiczą jak świnie.Grzesiu nie sądż bo sam będziesz sądzony chciałoby się rzec.

 5. Waldemar mówi

  Powiedziała co wiedziała, gada co jej ślina na język przyniesie.
  Kaczyński pozabiera o Tusk miał każdemu uczniowi dać laptopa i co i nic.

 6. Wiesław mówi

  jeśli mowa była o „ich demokracji” to też ten zapijaczony głos jej odpiowiadał

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.