Nowe szaty liturgiczne papieża z pogańską potrójną spiralą celtycką

szaty liturgiczne papieża Franciszka/ fot. twitter
13

– Podczas Światowego Spotkania Rodzin w Dublinie papież Franciszek będzie nosił szaty liturgiczne z Polski. Zaprojektowała je i uszyła rodzinna firma z Piotrkowa Trybunalskiego. Na ornatach, które założą także biskupi koncelebrujący z papieżem Mszę św. w dublińskim Phoenix Park 26 sierpnia, znajduje się celtycki symbol w postaci potrójnej spirali, spotykanej na staroirlandzkich manuskryptach – informuje katolicki portal informacyjny Kai.

Czym jest potrójna spirala celtycka? To tzw. Triskelion, pogański symbol używany w Irlandii jeszcze przed przybyciem Celtów. Symbolika celtyckiego Triskelionu odnosi się do triady bogiń – Morrigan, Machy i Badb, a także do potrójnego aspektu Bogini (dziewica, matka i starucha). Triskelion ma też symbolizować ruch słońca (wschód, zenit, zachód), fazy rozwoju człowieka (dziecko, osoba dorosła, starość) oraz trzy żywioły (wodę, powietrze, ziemię). Obecnie Triskelion używany jest przez środowiska neopogańskie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło cytatu: ekai.pl

Przeczytaj też:

Papież twierdzi, że cała Europa ma przyjmować imigrantów! Franciszek niczym Anioł Śmierci

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Szaty charakteryzują człowieka. Żydzi wnikneli prawie całkowicie do hierarchii kościelnej A i wśród księży znani są jako deprawatorzy nie tylko wiary katolickiej ale i moralności. A czyż nie zostało to przepowiedziane w Apokalipsie Świętego Jana ? Nie chciałbym znaleźć się razem z nimi po Sądzie szczegółowym.

 2. Ania mówi

  Nikt nie zwraca uwagi na nazwisko papieża Bergolio. Kryje się w nim słowo Berg tj góra, a jest to typowe dla nazwisk żydowskich.

  1. Mbl mówi

   Aniu co ty masz z tymi żydami:)))) Jezus też był żydem i przez ”swoich”-żydów został wydany-masakra!.
   Są żydki i żydziąteczki:))))) nie wrzucajmy wszystkich żydów do jednego wora.

 3. Waldo mówi

  Pamiętajcie nikogo się nie słuchajcie .myslcie i rubcie tak jak wam serce i dusza dyktuje.polska jest znowu w otoczeniu zdrajcow , bandytów i takich ludzi jak z po, ale najgorsi jak zawsze są Niemcy.to oni wszystko knuja podjudzaja , podplacaja, maca.obserwujcie trochę TV niemiecki ..jestem tu juz odv kilku ładnych lat..ale jak razcna rok cos powiedzą o pl…(dobrego ) to gora…tylko zło ,nienawiść.a oni jacy wspaniali jak kłamią o sobie jakich autka są wspaniale ()zasmradzacze ulic i otoczenia.nikt tego nie chce juz kupować to magazynują je w halach na lotniskach w USA na pustyni itd ale państwo niemieckie opowiada ty!m barana juz przez terror islamski zastaszony jak to wspaniale im idzie a to tera z innej beczki:
  Dzien dobry Państwu,

  .śledze polityka i mam porównanie jaka jest rocznica tutaj i tam…i wiem co w „D” mòwia o polsce i wy nie macie pojecia o ich myśleniu.. ..dla niemcòw to P to dalej jak by nie bylo , czy innym kraju to zawsze bedzie to 2, 3kategoria bo ich rzad i media tylko klamia i rozpowszechniaja zla propagandę, dopierao jak zeczywiścia nie maja wyjscia tak ja np.Stoch wygral skoki to powiedz. aaa P wygral udalo mu sie(ale niemiecki trener ale polski skoczek i u niemieckiego trenera ale na plecach stoi Polska i lepiej zarabia w pl…bo Niemcy mu malo placili ) ale niemiec byl drugia jak by byl Stoch trzeci (albo jakiś polak)TO by nawet nie wspomiali tylko….no pierwszy jest Norweg drugi  niemic ….i nikt wiecej…
  A kto chciał zruinowac kopalni w pl …a kto chcial LOT zruinowac, stocznie albo ten rurociag z ruskòw do niemiec ( są sankcje przeciw Rosji a Niemcy za plecami robią interesy z bandytami bo są sami nimi)
  to jest …niemiecka taktyka i polityka …gdzie maja swych kupionych sprzedawczyków polski i z innych kraji polityków EU-parlamentu i chca by te nowe EU Kraje jak PL, Czech ,Wegry byly jak pacholki…zeby te Kraje zruinowac i znowy by polacy i inni za bezcen pracowali w niemczech albo francji ( CI tez nie sa lepsi)…ale tak nie wyszlo bo przyszedl inny rząd co nie lize d..y niemca i EU nawet nie chce rozmawiac i dobrze (bo pani M to stara komunistka,gówno umie, tylko czekac) dlatego nie ma narazie rządu w niemczech bo tez taktycznie…. ona tylko czeka i czeka… Tak ze Trump dobrze zrobil ze tam nie polecia oficjalnie do niemiec…oni żeruja od 70lat na innych kraja jak Ameryka… ich dawniej bronila i pomagala oni sie wzbogacili a teraz wypinaja D..é na USA, UK i innych..OK ……tak że PiS nie jast aż tak zly dla polski…żadna partia nie robi odrazu super ale CI ….to powiem oni daja powoli światło dla Polaków…ale to tez wszystko wymaga czasu…a juz nie mowie o emigrantach albo o (Niemcy wywołali dwie wojny) miliardy ton oleju ,amunicji ,gazów i innych środków trujących…ile statków zatopionych ile ropy plywa w oceanch robili doświadczenia chemiczne i atomowe itd ale teraz oni udają że będą świat ratować i naprawiać inni teraz nie mogą robić doświadczeń itd….oni są winni za zniszczenie środowiska pamiętajcie najgorsi bandyci to tylko pokazują na innych palcami a na siebie nie a w Niemczech czy we Francji demokracja…ha ha h a. Koń by się uśmiał…korupcja tam teraz nazywa się lobiizmus…i jest wszystko ok…a pranie czarnych pieniędzy to teraz jest Stiftungen) to wszystko jest tylko….polityka gospodarcza wojna polityczna wojna gospodarcza… A uciekinierzy z Afganistanu przeciez tylok kilka km…za granicami ich kraii jest spokój a w arabi saudyjskiej ,Dubaj i inne kraje czemu do EU? i innych….bo D i F chcieli tak : ci co przyjdą by teroryzowaly te kraje jak PL, H CZ itd i wtedy by powiedzieli ze sobie Pl, CZ, H nie daje rady i wkroczyły by wojska niby najemne z Francji i Niemiec by nas niby chronić i by pomagać a to była okupacja tych kraji i stan wojenny itd …i by polske zruinować i doprowadzić do następnych rozbiorów…Tak zwany:.umwelt: zamykanie  kopalni i elektrowni a kupujcie od Niemiec prąd i ropę…ok sorry ale pomysł logicznie …

  .Ja jestem dumny ze jestem polakiem i dużo niekiedy za to płacę…ale taki to los emigranta .ja jakoś sobie poradzię…a wy w polsce powininiście być dumni ze wszystkiego co polskie nawet ( sorry) z gó..a polskiego i trzeba mówić bo to jest najlepsze na świeci g…o bo Polskie..!
  Dzień dobry Państwu,

  Milo mi jest stwierdzic ze ta partia od momenu dojścia do wladz troche zrobila dla polski i spoleczeństwa polskiego wlasnie w kraju i zagarnica.ale musicie uwazac bo (sorry mieszkam w niemczech od 88) ale jestem i czuje sie polakiem mimomze mam dwa obywatelstwa i wlasnie musicie uwarzac na  niemiecki rzad bo oni zawsze beda cos knuc przeciwko polsce i kraja ktore im sie sprzeciwiaja.

  Wiem że w polsce jest duzo ludzi co a szczegolnie polskich politykow co donosza na polske i na PiS..tez troche walczylem z tz.komuna ale po czasie stwierdzilem ze jest niebezpiecznie i udalo mi sie wyjechac.chcialem do Australi, Nowej Zelandi albo USA ale hmmm trafilem do niemiec..ten kraj jest tak już popsuty ze by trzeba było właśnie do EU komisji go zaskarzyc o zanik demokracji i brak praw dla  obywateli Niemiec i z Uni Europejskiej.

  śledzenia trochę polityke i tu i w Pl.

  wracaja!c do tego tematu.. i ja mam porównanie tutaj i tam…i Wien co w „D” mòwia o polsce i ze nie macie pojecia o ich myśleniu.. ..dla niemcòw to PL dalej jak by nie bylo to inny kraju to zawsze bedzie to 2, 3kategoria bo ich rzad i media tylko klamia i rozpowszechniaja zla propagandę, dopierao jak zeczywiścia nie maja wyjscia tak ja np.K.Stoch wygral skoki to powiedz. aaa Polak wygral udalo mu sie(ale niemiecki trener ale polski skoczek i u niemieckiego trenera ale na plecach stoi Polska i lepiej zarabia w Pl..bo Niemcy mu malo placili ) ale niemiec byl drugia jak by byl Stoch trzeci (albo jakiś polak)TO by nawet nie wspomiali tylko….no pierwszy jest Norweg drugi  niemic ….i nikt  wiecej…

  A kto chciał zruinowac kopalni w pl …a kto chcial LOT zruinowac, stocznie albo ten rurociag z rosji do niemiec ( są sankcje przeciw Rosji a Niemcy za plecami robią interesy z bandyckimkrajem bo są nimi sami) 

  to co …niemiecka taktyka i polityka …gdzie maja swych kupionych sprzedawczyków z polski i z innych kraji polityków z EU-parlamentu i chca by te nowe EU Kraje jak PL, Czech ,Wegry byli jak poddani..zeby te Kraje zruinowac i znowu by polacy i inni za bezcen pracowali w niemczech albo francji ( CI tez nie sa lepsi)…ale w polsce  przyszedl inny rząd co nie lize Pani M i EU 4 liter nawet nie chce rozmawiac i dobrze (bo pani M to stara komunistka, nic nie umie, tylko czekac i podjudzać inne kraje przeciwko PL) dlatego nie było tak długo rządu w niemczech bo  tez taktycznie…. ona tylko czeka i czeka… Tak ze Trump dobrze zrobil ze tam nie polecia oficjalnie do niemiec…oni żeruja od 70lat na innych kraja jak Ameryka… ( wolność dostali na srebrnej tacy)a USA ich  jeszcze bronila i pomagala oni sie wzbogacili a teraz wypinaja się D..ą na USA, UK i innych..OK ……także PiS nie jast aż tak zly dla polski…żadna partia nie  robi odrazu super ale Wy….to powiem Wy daja powoli światło dla Polaków…ale to  wszystko wymaga czasu…

  A juz nie mowie o emigrantach o TŻ.  zmianie klimatu (Niemcy wywołali dwie wojny miliardy ton oleju ,amunicji ,gazów i innych środków trujących…tysiące zatopionych okretòw ile ropy plywa w oceanch, robili doświadczenia chemiczne i atomowe itd ale teraz oni udają że będą świat ratować inni teraz nie mogą robić doświadczeń itd….oni są winni za zniszczenie środowiska, pamiętajcie najgorsi bandyci to tylko pokazują na innych palcami a na siebie nie a w Niemczech czy we Francji demokracja…ha ha h a. Koń by się uśmiał…korupcja ,Tam teraz nazywa się lobiizmus…i jest wszystko ok…a pranie czarnych pieniędzy to teraz jest Stiftungen) to wszystko jest tylko….polityka gospodarcza  wojna polityczna wojna gospodarcza… A uciekinierzy z Afganistanu przeciez  tylok kilka km…za granicami ich kraii jest spokój a w arabi saudyjskiej ,Dubaj i inne kraje czemu do  EU? i innych….bo D i F chcieli tak ci co  przyjdą by teroryzowaly te kraje jak PL, H CZ itd i wtedy by powiedzieli ze sobie Pl, CZ, H  nie daje rady i wkroczyły z wojskami NATO albo EU….niby najemne z Francji i Niemiec by nas niby chronić i by okupowały nasz kraj ( jak zielone ludziki na krymie)i wprowadzili by stan wojenny itd … by polske zrujnowało albo zrobić następny rozbiór….ja jestem dumny ze jestem polakiem i dużo niekiedy za to płacę…ale taki to los emigranta  ( jest jak pomiędzy młotem i kowadlem)ja jakoś sobie poradzię…a Wy w polsce powininiście być dumni ze wszystkiego co polskie nawet ( sorry) z wszystkiego co polskie i trzeba mówić bo to jest najlepsze na świeci bo POLSKIE.!

  Pozdrowienia Waldemr 

  Gesendet von Yahoo Mail auf Android
  Dzien dobry Państwu,

  .śledze polityka ale i mam porównanie jaka jest roznica tutaj i tam…i Wien co w „D” mòwia o polsce i ze wy nie macie pojecia o ich myśleniu.. ..dla niemcòw to PL dalej jak by nie bylo Pl, czy innym kraju to zawsze bedzie to 2, 3kategoria bo ich rzad i media tylko klamia i rozpowszechniaja zla propagandę dopiero jak zeczywiścia nie maja wyjscia tak ja np.Stoch wygral skoki to powiedz. aaa Polak wygral udalo mu sie(ale niemiecki trener ale polski skoczek i u niemieckiego trenera ale na plecach stoi Polska i lepiej zarabia w pl…bo Niemcy mu malo placili ) ale niemiec byl drugia jak by byl Stoch trzeci (albo jakiś polak)TO by nawet nie wspomiali tylko….no pierwszy jest Norweg drugi  niemic ….i nikt  wiecej…

  A kto chciał zruinowac kopalni w pl …a kto chcial LOT zruinowac, stocznie albo ten rurociag z ruskòw do niemiec ( są sankcje przeciw Rosji a Niemcy za plecami robią interesy z bandytami bo są sami nimi) 

  to jest …niemiecka taktyka i polityka …gdzie maja swych kupionych sprzedawczyków polskich i z innych kraji, polityków EU-parlamentu i chca by te nowe EU Kraje jak PL, Czech ,Wegry byly jak pacholki…zeby te Kraje zruinowac i znowy by polacy i inni za bezcen pracowali w niemczech albo francji ( CI tez nie sa lepsi)…ale tak nie wyszlo bo przyszedl inny rząd co nie lize d..y niemca i EU nawet nie chce rozmawiac i dobrze (bo pani M to stara komunistka,gówno umie, tylko czekac) dlatego nie ma narazie rządu w niemczech bo  tez taktycznie…. ona tylko czeka i czeka… Tak ze Trump dobrze zrobil ze tam nie polecia oficjalnie do niemiec…oni żeruja od 70lat na innych kraja jak Ameryka… ich dawniej bronila i pomagala oni sie wzbogacili a teraz wypinaja D..é na USA, UK i innych..OK ……tak że PiS nie jast aż tak zly dla polski…żadna partia nie  robi odrazu super ale wy ….to powiem dajecie powoli światło dla Polaków…ale to tez wszystko wymaga czasu…a juz nie mowie o emigrantach albo innych…  (Niemcy wywołali dwie wojny) miliardy ton oleju ,amunicji ,gazów i innych środków trujących…ile statków zatopionych ile ropy plywa w oceanch robili doświadczenia chemiczne i atomowe itd ale teraz oni udają że będą świat ratować i naprawiać inni teraz nie mogą robić doświadczeń itd….oni są winni za zniszczenie środowiska.Pamiętajcie najgorsi bandyci to tylko pokazują na innych palcami a na siebie nie a w Niemczech czy we Francji demokracja…ha ha h a. Koń by się uśmiał…korupcja tam teraz nazywa się lobiizmus…i jest wszystko ok…a pranie czarnych pieniędzy to teraz jest Stiftungen) to wszystko jest tylko….polityka gospodarcza  wojna polityczna wojna gospodarcza… A uciekinierzy z Afganistanu przeciez  tylok kilka km…za granicami ich kraii jest spokój a w arabi saudyjskiej ,Dubaj i inne kraje czemu do  EU? i innych….bo D i F chcieli tak : ci co  przyjdą by teroryzowaly te kraje jak PL, H , CZ itd i wtedy by powiedzieli ze sobie Pl, CZ, H  nie daje rady i wkroczyły by wojska niby najemne z Francji i Niemiec by nas niby chronić i by pomagać a to była by okupacja tych kraji i stan wojenny itd …by polske zruinować i doprowadzić do następnych rozbiorów…Tak zwany:.”umwelt”: zamykanie  kopalni i elektrowni a kupujcie od Niemiec prąd i ropę…ok sorry ale pomysł logicznie …

  .Ja jestem dumny ze jestem polakiem i dużo niekiedy za to płacę…ale taki to los emigranta .ja jakoś sobie poradzię…a wy w polsce powininiście być dumni ze wszystkiego co polskie nawet ( sorry) z gó..ale polskie…. trzeba mówić bo to jest najlepsze na świeci g…o bo Polskie..!

  Milo mi jest stwierdzic ze ta partia od momenu dojścia do wladz troche zrobila dla polski i spoleczeństwa polskiego wlasnie w kraju i zagarnica.ale musicie uwazac bo (sorry mieszkam w niemczech od 88ego) ale jestem i czuje sie polakiem mimo ze mam dwa obywatelstwa i wlasnie musicie uwarzac na  niemiecki rzad bo oni zawsze beda cos knuc przeciwko polscei kraja ktore im sie sprzeciwiaja.

  Wiem że w polsce jest duzo ludzi co a szczegolnie polskich politykow co donosza na polske i na PiS..tez troche walczylem z tz.komuna ale po czasie stwierdzilem ze jest niebezpiecznie i udalo mi sie wyjechac.chcialem do Australi, Nowej Zelandi albo USA ale hmmm trafilem do niemiec..ten kraj jest tak już popsuty ze by trzeba było właśnie do EU komisji by zaskarzyc niemcy o zanik demokracji i brak praw dla  obywateli Niemiec i z Uni Europejskiej ale dla uchodźców około ci majavwszystki prawamoga nawet bezkarnie zabić niemcac i nic im nie zrobią….

  ..ale w polsce  przyszedl inny rząd co nie lize awet nie chce rozmawiac i dobrze (bo pani M to stara komunistka, nic nie umie, tylko czekac i podjudzać inne kraje przeciwko PL) dlatego nie było tak długo rządu w niemczech bo  tez taktycznie…. ona tylko czeka i czeka… Tak ze Trump dobrze zrobil ze tam nie polecia oficjalnie do niemiec…oni żeruja jak pasożyty od 70lat na innych krajach  jak Ameryka… ( wolność dostali na srebrnej tacy od USA) a USA ich  jeszcze bronila i pomagala oni sie wzbogacili, a teraz wypinaja się D..ą na USA, UK i innych..OK ……tak że PiS nie jast aż tak zly dla polski…żadna partia nie  robi odrazu super ale Wy….to powiem Wy dajecie powoli światło dla Polaków…ale to  wszystko wymaga czasu…

  A nie mowie o emigrantach o TŻ.  zmianie klimatu (Niemcy wywołali dwie wojny miliardy ton oleju ,amunicji ,gazów i innych środków trujących…tysiące zatopionych okretòw ile ropy plywa w oceanch, robili doświadczenia chemiczne i atomowe itd ale teraz oni udają że będą świat ratować inni teraz nie mogą robić doświadczeń itd….oni są winni za zniszczenie środowiska, pamiętajcie najgorsi bandyci to tylko pokazują na innych palcami a na siebie nie a w Niemczech czy we Francji demokracja…ha ha h a. Koń by się uśmiał…korupcja ,Tam teraz nazywa się lobiizmus…i jest wszystko ok…a pranie czarnych pieniędzy to teraz jest Stiftungen) to wszystko jest tylko….polityka gospodarcza  wojna polityczna wojna gospodarcza… A uciekinierzy z Afganistanu przeciez  tylok kilka km…za granicami ich kraii jest spokój a w arabi saudyjskiej ,Dubaj i inne kraje czemu do  EU? i innych….bo D i F chcieli tak ci co  przyjdą by teroryzowaly te kraje jak PL, H CZ itd i wtedy by powiedzieli ze sobie Pl, CZ, H  nie daje rady i wkroczyły z wojskami NATO albo EU….niby najemne z Francji i Niemiec by nas niby chronić i by okupowały nasz kraj ( jak zielone ludziki na krymie)i wprowadzili by stan wojenny itd … by polske zrujnowało albo zrobić następny rozbiór….ja jestem dumny ze jestem polakiem i dużo niekiedy za to płacę…ale taki to los emigranta  ( jest jak pomiędzy młotem i kowadlem)ja jakoś sobie poradzię…a Wy w polsce powininiście być dumni ze wszystkiego co polskie nawet ( sorry) z wszystkiego co polskie i trzeba mówić bo to jest najlepsze na świeci bo POLSKIE.!

  Kocham Was!!!

  Pamiętajcie nigdy ale to nigdy i nigdy nie wieżcie Niemcom , znam ich ( cały naród niemiecki ) i Francji(rząd)….psy nie wirnne.sprzedadza karzdego za jedno euro….może się powtarzamy…to sorry.

  Pozdrowienia / z Bogiem

  1. julie mówi

   Waldo . Albo Panie Waldku. Jestes wspanialym Polakiem . Jestes Prawdziwym Polakiem , Dzieckiem Naszej Umilowanej Ojczyzny ! Niech Ci Matenka Jasnogorska kamienie nienawisci , podlosci usuwa z drogi. Rowniez Twoim najblizszym. Szczesc Boze !

  2. ak mówi

   Musisz być wyjątkową szują, skoro plujesz na kraj, który sam sobie wybrałeś. Ja Polski, w której się urodziłem, ani narodowości sobie nie wybierałem, dlatego mam większe prawo do krytyki, ale nigdy nie pluję, ani na Polskę, ani na Polaków. Oczywiście, trudno nie nazwać szują Polaka takiego jak ty. Gdybyś miał za grosz godności, to byś po prostu wyjechał z kraju, na który plujesz, mimo, że jesteś tam gościem.

 4. goj mówi

  Mi to przypomina swastykę i pewnie takie właśnie był główny zamysł – żeby lewactwo jeszcze bardziej atakowało chrześcijaństwo.

  W świetle tych harców papieży i oskarżeń władz Kościoła o bycie żydami , filosemitami i filopoganami, mam pytanie do katolików: czy ciągle wasz kult maryjny nie wydaje się Wam ani trochę podejrzany?

  1. michu mówi

   Na pewno nie. Ani trochę. Nawet jak ktoś z hierarchii zdradzi to będzie to zdrada tylko jego. Inna rzecz, że nie wszystkie oskarżenia są prawdziwe.

 5. Mbl mówi

  Ten Franciszek to jakiś klawy niewypał:))), mamy takiego papieża dlatego że wybierały go stare ogiery:)))))) z klapami na oczach iiiihaaaaaa -normalnie jaja jak berety :))).

 6. Tomasz mówi

  Kto w Polsce szuje takie ornaty

 7. Pola kowalska mówi

  Rodzina z PIOTRkowa to nie tuska zyda i faszysty z PELO. KK zostal przejety w rece zydow falszywych biskuow kardynalow WALENRODOW co czekali pol wieku by zadac smiertelny cios. Przygnebiajac POLAKOW kradnac nam nadzieje wiec nie dajmy sie tej bandzie mojrzeszowego wyznania plemienu zmijowym Dzieci KAINA przebranych w purpure zboczencow socjopatow zydowskich.TE WSZY zydowskie zawsze cos spi***** musza i sie wysypie ten jad .Falszywy FRANEK jak reszta purpurowych co calowal lapska zydow .ZAPRASZAC islam moze do siebie do ZRODEL AMAZONKI

 8. Jacek mówi

  Przeciez w tym symbolu sa trzy szostki !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.