Norymberga: imigrant z Afryki brutalnie pobił 73-latkę. YouTube usuwa film jako „szerzący nienawiść” [WIDEO]

fot. twitter
5

W połowie grudnia, w biały dzień, na ulicy w Norymberdze młody imigrant z Afryki brutalnie pobił 73-letnia kobietę. Stan pobitej był tak ciężki, że lekarze obawiali się o jej życie. Atak czarnoskórego mężczyzny (ubranego tylko w slipki) został nagrany i trafił na youtube. Ale film został błyskawicznie usunięty „z powodu naruszenia zasad youyube dotyczących szerzenie nienawiści”. Można go zobaczyć wyłącznie na twitterze.

 

Informacja na temat pobicia nie odbiła się szerokim echem w niemieckiej prasie. Lakoniczne notatki mówią o pobiciu kobiety przez młodego mężczyznę (oczywiście bez podania jego pochodzenia), a motywy ataku określa się jako nieznane. Gdyby jakiś biały skopał 73-letnią murzynkę mielibyśmy festiwal histerycznych doniesień o rasistowskim przestępstwie z nienawiści plus potępiające sprawcę oświadczenia najwyższych urzędników państwowych. Wideo z zajścia publikowałyby wszystkie serwisy informacyjne i organizacje typu Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Internet zalałyby sążniste analizy o rosnącej fali faszyzmu, a na ulicach mielibyśmy marsze z hasłem „Nigdy więcej”. Przy okazji dostałoby się Kościołowi, jako ksenofobicznej instytucji szerzącej nienawiść do obcych. Ale sprawcą pobicie jest murzyn, więc wszyscy nabrali wody w usta.

Czy wideo zniknie również z twittera? Czy konto osoby, która go opublikowała zostanie zablokowane jako „niespełniające standardów”? Bardzo możliwe. W orwellowskim świecie polit-poprawnego terroru przemoc ze strony czarnych nie istnieje. Agresorami mogą być wyłącznie biali.

Źródło: twitter, br.de

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Julia mówi

  Gdy widzę takie filmy zawsze mnie zastanawia, co trzeba mieć w głowie, żeby popierać politykę multi kulti. Gdzie są ci wiernie walczący z przemocą, rasizmem, atakami seksualnymi, dyskryminacją ??? Ano bronią praw, ale tylko imigrantów. Zakłamanie w czystej postaci.

  1. Andrzej mówi

   Droga Julio !
   wszystko jest dokładnie zaplanowane i sterowane przez Iluminatów . Cel nadrzędny : zniszczyć KK-cki , wylać morze pogan ,aby w czasie nadchodzącej wojny miał kto za nich ( żydomasonów ) dorzynać watahy ) .Potem tylko im zostanie bardzo szybkie ustanowienie jednego rządu i jednej światowej religii i zaczipowanie ludzkości .
   Proponuje obejrzeć i wysłuchać sobie filmik ” wywiad z Aaronem Russo ” i ” znamię bestii ” -to tak na początek .

 2. Andrzej mówi

  Wiedząc , ze media światowe są w łapach żydo masonów – czemu się dziwicie , ze sataniści prawdy nie dopuszczają na światło dzienne ,albo ją minimalizują prze całkowitym zamknięciu nam ust , gdy bliski będzie apokaliptyczny tzw . ” WIELKI UCISK ” .

 3. andzia mówi

  Gdzie te chłopy niemieckie? Spedalone, zboczone, strachliwe…-to dość delikatne określenia.

  1. Andrzej mówi

   TAM NIE MA WIARY ! ( jedynie w Tradycji )
   To są tacy sami ludzie bez serca i znieczulenia jak podczas II-wojny światowej . ( z nieznacznymi wyjątkami , które ja nie mogłem tam zbyt wiele znależć -chociaż przebywałem tam ponad 6 lat .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.