„Niezwyciężeni” – Soul Sanok [WIDEO]

6
SKLEP-WPRAWO.PL

Prezentujemy Państwu najnowszy utwór wyjątkowego Zespołu Wokalnego Soul Sanok pt. „Niezwyciężeni”. Utwór i teledysk powstały ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych z powiatów sanockiego, jasielskiego i brzozowskiego.

Poniżej zamieszczamy informację o działalności zespołu przedstawioną przez Monikę Brewczak, autorkę muzyki i tekstów, dyrygenta i prezes Soul Sanok. Pani Monika bez wątpienia jest matką sukcesu zespołu, którego utwór „Uwierz Polsko” opublikowaliśmy na naszym portalu kilka miesięcy temu.

Moje autorskie kompozycje takie jak: „Dla Niepodległej szli”, „Egzekucja w Markowej” , „Zło dobrem zwyciężaj” a w szczególności „Uwierz Polsko” wykonywane są przez chóry i wokalistów z całej Polski, jak również chóry polonijne i polskich wokalistów w Niemczech, Belgii, Stanach Zjednoczonych, Węgrzech, Francji, Litwę, Kazachstanie, Kanadzie, Bułgarii. Pieśni te wraz z nagranymi teledyskami emitowane były w ogólnopolskich (TVP 1, TVP Info, Telewizja Trwam), regionalnych (TVP Rzeszów, TV Podkarpacie, Radio Fara) i lokalnych programach telewizyjnych i radiowych, na stronie Instytutu Pamięci Narodowej oraz zamieszczone zostały na wielu lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych portalach internetowych oraz emitowane w audycjach radiowych w Stanach Zjednoczonych i Australii. Teledysk do pieśni „Egzekucja w Markowej” zdobył pierwszą nagrodę w 2018r., natomiast teledysk „Dla Niepodległej szli” zdobył drugą nagrodę w 2019r. na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Warszawie.

Zobacz także:

„Uwierz Polsko”… naszej wiary nie zabraknie nam – Soul Sanok [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Soul Sanok przecudny zespół, zawsze słucham pieśni w ich wykonaniu.

 2. Hammurabi mówi

  Wielki szacunek dla Pani Moniki Brewczak!
  Bardzo bym chciał posłuchać połączenia umiejętności i talentu zespołu „Soul” z zespołem „Contra Mundum”…
  Mieszanka byłaby z całą pewnością czymś nadzwyczajnym, bo oba zespoły są kapitalne!

  1. Monikk mówi

   Tekst fenomenalny ale ta melodia….. 😳😳😳😳rrrrrrraju niczym z pieśni sakralnych😁😁😁😁, to nie są moje klimaty.

 3. Hammurabi mówi

  Jakież to znamienne… Od środy do niedzieli tylko nas dwóch wyraziło opinię o zespole „Soul”… Nikt więcej tu nie zajrzał, czy nikogo więcej to nie interesuje?
  Podobnie z twórczością zespołu. Czy kto słyszał by nadawano śpiewane przez te dziewczyny piosenki w „polskim” radio? Czy pokazano je w „polskiej” Telewizji?
  Kurskiemu nie pasują – to pewne – bo śpiewają o prawdzie niekoniecznie wygodnej „ekipie”, bo z ich śpiewu emanuje polskość!

  1. Pawel mówi

   Na YT prawie 280 tys. wyświetleń „Uwierz Polsko”, wykonania z różnych, nieraz dosyć egzotycznych, zakątków świata. Niestety często bez wspomnienia o Autorce, jak ostatnio w TVP.
   Nie jest źle, po prostu na wprawo.pl mało ludzi zagląda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.