Niesiołowski wezwał do bojkotu Jasnej Góry! My wzywamy do bojkotu tego pieniacza

Stefan Niesiołowski / Fot. TV Republika
12

14 kwietnia na Jasną Górę przybyli narodowcy z całej Polski. Zarówno ci zrzeszeni w jakichś organizacjach oraz ci autonomiczni. Pielgrzymka jak to pielgrzymka. Odbyła się Msza święta, ks. Roman Kneblewski wygłosił płomienne kazanie, a przyjazd do duchowej stolicy Polski był dla wielu okazją do pogłębionej modlitwy oraz spotkania z przyjaciółmi. I to wystarczyło, by na środowiska narodowe i jasnogórskie sanktuarium przeprowadzić obrzydliwy atak. Podtrzymując niechlubną, postkomiternowską tradycję, rozpisywano się o tysiącach faszystów w Częstochowie.

Pielgrzymkę środowisk narodowych na Jasną Górę skomentował Stefan Niesiołowski. W mediach społecznościowych opublikował w tej sprawie wpis.

Na Jasnej Górze miał miejsce zjazd nacjonalistów i rasistów, którzy mają w swoim dorobku hitlerowskie gesty i rasistowskie hasła (Polska biała). Czcigodny przeor klasztoru o. Marcin Waligóra na protesty, że wspiera ludzi pełnych nienawiści, a więc działających niezgodnie z chrześcijaństwem, odpowiedział „Klasztor jest otwarty dla wszystkich”. Tak wygląda w najczystszej postaci faryzeizm uczonych w Piśmie. Jasną Górę należy bojkotować tak jak Wawel z oczywistych powodów – napisał poseł Unii Europejskich Demokratów.

Ciężko nam komentować słowa osoby kompletnie niezrównoważonej emocjonalnie. Skoro towarzysz Niesiołowski wzywa do bojkotu duchowej stolicy Polski, my wzywamy do bojkotu tego pieniacza.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr mówi

  oj niesioł, niesioł,
  a nie było to dalej zajmować się błonkoskrzydłowymi?
  a nie leźć tam gdzie płaca za bezrozum?
  przecież i tak na starość wrócisz do owadów
  bo dla ciebie i podobnych już czas wysysania ‚piniądzów’ minął

 2. Rafal mówi

  Przecież p.Stefan jest chory i obawiam sie ze juz z tego nie wyjdzie..

 3. Waldemar mówi

  i kto to mówi były współzałożyciel partii ZChN

 4. Pan Kracy mówi

  Niesiołowski był współzałożycielem Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, zatem partii bardzo prokościelnej. A teraz pluje jadem na Jasną Górę. Ależ się chłopina zbisurmanił, myślałem że na stare lata się uspokoi, a on bryka jeszcze bardziej. Bardzo się stara przejść na „jasną stronę Mocy”, ale czy Sralon mu uwierzy? „Liberałowie” mają swoje oczekiwania. Mięsistonosi też, a ich trudno zadowolić. Bez drobnego zabiegu chirurgicznego chyba się nie obejdzie…

 5. jacek mówi

  Dlaczego ten człowiek tak nienawidzi Polaków?Co złego mu zrobili?

  1. Teresa mówi

   Bo są Polakami.Jakby byli żydami czy muzułmanami to by ich kochał

 6. Claire mówi

  Kiedyś zdrajców Ojczyzny się wieszało, a teraz reprezentują naród polski. Zgroza.

 7. agata mówi

  Od tego pana nie mozna spodziewac sie nic dobrego i nic madrego,choroba nienawisci i zlosci postepuje!

 8. Ron mówi

  Lepiej by zrobił gdyby latał za motylkami,zamiast brać sie za politykę,gdyby nienawiść do Polaków potrafiła latać unosiłby się,jak te motyle…

 9. Constancja mówi

  Jesli ludzie ze srodowisk narodowych szanuja i modla sie codziennie (rozancem) o Polske, to nasza Krolowa Polski, Bogurodzica co bitwy wygrala pod Grunwaldem, Wiedniem, Jansa Gore przed Szwedami obronila, do dzieci gietrzwaldzkich po polsku przemowila…i innych cudow dokonala dla tych co Ja kochaja, jednym westnieniem Swoim do Ojca Swego zamieni Niesialowskiego w pylek kurzu marnego…bala bym sie na jego miejscu wypowiadac takie slowa, to jak zamach na Matke Boska.
  Szatan Jej nienawidzi, wiec panie Niesiolowski zabierz wszystkich, ktorzy z tym bojkotem sie zgadzaja w pielgrzymke kierunek Izrael pod sciane placzu, tylko bilety sobie kupcie w jedna strone! A tam kiwajcie sie, wykiwajcie….jednych drugich.

  A nasza Jasna Gora zajasnieje nam jeszcze bardziej nad Polska i byc moze swiatem calym!

 10. Mariusz mówi

  Robaki chyba wyjadły mu mózg.

 11. Robert mówi

  Faszystowskie PiS szuka boskiego wsparcia w Częstochowie. Muzułmanów terrorystów nie wpuszczać do Polski i mają rację. Byle żeby przypadkiem bez terrorystów sami nie wyrazili kraju w powietrze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.