Na takie nienawistne gnioty idą Sorosowe srebrniki w Ameryce. Skandaliczny spot atakujący Donalda Trumpa. VIDEO

fot. twitter
3

Wspierani przez Sorosa lewaccy budowniczy neomarksistowskiego świata nie mają żadnych hamulców. Ich obrzydliwa propaganda dzień w dzień sączy ludziom do głów nienawiść i pierze im mózgi strasząc ich apokaliptycznymi wizjami, które mają się spełnić, jeśli u władzy będą ludzie ceniący tradycyjne wartości. Tak jest w Polsce, tak jest w Europie, tak jest w Ameryce. Doszło już do tego, że finansowana przez Sorosa fundacja Latino Victory wyprodukowała spot, w którym oskarża zwolenników Eda Gillespie, republikańskiego kandydata na gubernatora Virginii, o urządzanie samochodowych polowań na małych Latynosów, murzynów i muzułmanów.

W tym kuriozalnym spocie kierowca czarnego pickupa z flagą Konfederacji i nazwiskiem „Gillespie” na tablicy rejestracyjnej goni dzieci, które w panice uciekają ostrzegając innych. Gdy dzieci nie mają już gdzie uciekać, nagle okazuje się, że to był sen. Ale twórcy spotu nie pozostawiają złudzeń, że ten koszmar stanie się rzeczywistością, jeśli Gillespie zostanie gubernatorem Virginii 7 listopada. „Czy dla Donalda Trumpa i Eda Gillespie tak wygląda amerykańskie marzenie?” – pyta głos z offu, a na ekranie telewizora, przed którym siedzi przerażona rodzina, widać wiec w Charlottesville. I pada hasło „Odrzućcie nienawiść”. Oczywiście, symbolem nienawiści są Gillespie i Trump,

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ed Gillespie jest przeciwny niekontrolowanemu, masowemu napływowi imigrantów do USA. Jest oburzony dewastacją i burzeniem pomników Konfederacji. Gillespie jest też przeciwnikiem aborcji i angażuje się w działania pro-life. Oczywiście, Antifa nazywa zwolenników Gillespiego nazistami, a George Soros jest głównym sponsorem fundacji Latino Victory, która wyprodukowała skandaliczny spot pokazujący Gillespiego i Trumpa jako patronów psychopatycznych prześladowców małych dzieci. Jest to chyba najbardziej obrzydliwy spot wyborczy, jaki można było zrobić. Ale czego spodziewać się po lewackich doktrynerach siedzących w kieszeni Sorosa?

Źródło: breitbart.com, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Zdzisław mówi

    Postępackie lewactwo jest śmieszne aż do „bulu”. Dlatego wprowadziło poprawność polityczną zastępującą cenzurę, bo śmiech to broń masowego rażenia

  2. Anna mówi

    Jesli wiecej jest tam ludzi myslacych to ten spot reklamowy powinien wrecz przypasc im do gustu. To tak jak ze szkodnikiem w domu, gdy kupisz pulapke szkodnika juz nie bedzie. Z mojego punku widzenia to wrecz wspaniala reklama przyszkosci Virginii bez smieci na ulicach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.