Niemiecki sklep sprzedaje koszulki gloryfikujące atak Niemiec na Polskę

fot. screen
4

Niemiecki sklep internetowy Alfashirt.de sprzedaje koszulki gloryfikujące atak Niemiec na Polskę oraz wyśmiewające się z polskich ofiar II wojny światowej. Na koszulkach znajdują się napisy: „Do Polski latam tylko sztukasami” oraz „Polskę odwiedzę tylko w pojeździe gąsienicowym”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak właśnie wygląda niemiecka ekspiacja za zbrodnie popełnione podczas wojny. Oni nie tylko nie żałują, że mordowali Polaków, oni się tym szczycą. Dla nich Polacy to podludzie, których nie wyrżnęli zgodnie z planem. Jak widać, chętnie doprowadziliby tę sprawę do końca.

Co na to opozycja totalna, która przedstawia Niemcy jako gwaranta polskiego bezpieczeństwa? Może powiedzą nam, że to napisy w języku nazistowskim i z Niemcami nie mają nic wspólnego? A może zapewnią nas, że to taka swoista niemiecka mowa miłości lub rubaszny niemiecki humor, który powinniśmy zrozumieć?

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Trzeba pomyśleć w Polsce o koszulkach gdzie na Bramie Brandemburskiej załopotała flaga z sierpem i młotem w maju 1945 roku. O tak do przypomnienia.

 2. Robert mówi

  Do Polski latam sztukasami,bo musze gonic przed muzułmanami.Odwiedze Polske tylko w pojezdzie gasienicowym,bo moze pod deklem muslim nie zetnie mi głowy.Tak jak zostało powiedziane,prawdziwi niemcy ze strachu coraz bardziej chca do Polski

 3. Al Dente mówi

  widać, że przyjęli już do wiadomości, że swoje ziemie na wschodzie są już utracone.

 4. jacek mówi

  Do Niemiec wjeżdżam tylko na T-34 z Brygadą Pancerną im.Bohaterów Westerplatte i zawieszam polską flagę na Bramie Brandemburskiej w Berlinie.Raz sierpem,raz młotem szwabską hołotę!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.