Niemiecki europoseł chce zmiany traktatów unijnych, bo „nie można tak po prostu wjechać czołgami do Polski”.

fot. youtube
5

W wywiadzie dla „Frankfurter Allgemeine Zeitung” niemiecki europoseł Elmar Brok powiedział, że konieczna jest zmiana w traktatach unijnych, aby uniemożliwić Węgrom zablokowanie głosowania nad sankcjami dla Polski. Według obecnie obowiązującego prawa sankcje można nałożyć tylko wtedy, jeśli za takim rozwiązaniem będą głosować wszyscy członkowie Rady EU. Węgry zapowiedziały, że będą solidarne z Polską.

– Można by to zmienić tak, aby Orban nie mógł jednoosobowo blokować procedury wynikającej z artykułu 7 – stwierdził Brok argumentując, że przecież „nie można tak po prostu wjechać czołgami do Polski”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niemiecki eurodeputowany chyba zapędził się w swoich dywagacjach. Chciałaby szkopska dusza do raju, co? Strasznie musi biedaczysko cierpieć, że „nie można tak po prostu wjechać czołgami do Polski”. A może jednak Niemcy spróbują? Oj, żeby się nie zdziwili. Niemiecka armia już nie jest tak potężna jak kiedyś, a i duch w narodzie nie ten, gdy z hakenkreuzem ruszali na Europę. Niech więc nie podskakują, bo to może naprawdę źle się dla nich skończyć.

Źródło: wpolityce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sten mówi

  ręce same zaciskają się w pięści na germański pomiot – Odwieczna szwabska pycha i buta , nie zmieniło się nic – cele te same !

 2. Wiesław mówi

  Po prostu zagrał w otwarte karty, pokazał o co tak naprawdę rządowi Niemiec chodzi

 3. ocena z boku mówi

  Krzysztof Karoń na youtubie prezentuje cykl wiedzy społecznej. Zapoznanie się z historią marksizmu oraz eurokomunizmu daje jasny i przejrzysty obraz obecnej rzeczywistości. Takie słowa jak w/w Niemca tylko ujawniają rzeczywiste cele realizowane w ramach planu Spinellego. Dzisiaj jesteśmy w punkcie zwrotnym w obronie naszej wolności- albo Polska bedzie wolna i katolicka albo będzie terytorium nowej antykultury komunizmu europejskiego SODOMA 2 zwaną Unią Europejską. Szatan jak czuje słabość to manifestuje swoją obecność, podobnie jest z otwartym atakiem niemieckiego socjalistycznego autorytaryzmu.
  Podobnie z demonstracjami w Polsce- dzieki nim wiemy kto jest przeciwko Polakom i niszczy nasza kulturę i budowanie dobrobytu społecznego, poznaliśmy media i organizacje prowadzące wywrotową działalność.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.