Niemiecki dziennikarz pluje na Polaków: „Prawicowe wojownicze pospólstwo”

fot. facebook
4

Jan Pallokat, niemiecki korespondent stacji ARD w Warszawie, opublikował na swoim fb wpis, w którym Polaków nazywa „prawicowym wojowniczym pospólstwem”. Według Pallokata polski naród „traci jakby moralny kompas i właściwą miarę”.

Jest oczywiście tradycyjne plucie na Kościół katolicki: „A Kościół katolicki? Ten milczy w sposób bezwstydny, zgoła niechrześcijański, lub nawet współuczestniczy w tym szaleństwie. Tak jak na przykład ci dostojnicy, którzy swym kapłańskim błogosławieństwem uświęcają te comiesięczne procesje smoleńskie Kaczyńskiego – owe maskowane jako uroczystości żałobne czysto propagandowe imprezy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gazeta Polska Codziennie to wg Pallokata współczesny „Völkischer Beobachter” (organ prasowy NSDAP), a „przedstawiony tutaj sposób myślenia jest w Polsce szeroko rozpowszechniony”.

Tłumaczenie całego wpisu opublikował portal Wataha „Nie dorżniecie nas”.  LINK TUTAJ

Nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego i aroganckiego niż Niemiec pouczający Polaków o tym, co jest, a co nie jest moralne. Tym bardziej, że wpis Pallokata to odpowiedź na polskie żądanie reparacji wojennych od Niemiec. Jak widać, Niemcy uruchomiły swoich najbardziej zajadłych politruków w kampanii przeciw Polsce, gdy okazało się, że istnieją podstawy prawne do wszczęcia sprawy o odszkodowania.

Jan Pallokat to sprawdzony wojownik propagandy antypolskiej.  Był również korespondentem ARD podczas poprzednich rządów Prawa i Sprawiedliwości (2005 – 2007). „Wtedy zajmowaliśmy się takimi absurdami jak karykatury braci Kaczyńskich w dzienniku „taz”. Dziś chodzi o podstawowe pytania – kwestię uchodźców, o to, jak możemy razem żyć w Europie” – mówi Pallokat.

Odpowiedź jest banalnie prosta. Możemy razem żyć w Europie bez żadnych zatargów, jeśli Niemcy w końcu zrozumieją, że ich metody uszczęśliwiania ludzkości zawsze prowadzą do rozlewu krwi. Teutońska buta to nieszczęście Europy.

Źródło: watndn.ayz.pl, wdr.de

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. test24 mówi

    Co on ćpa, że pomylił Polskę z Niemcami? 😀

  2. jacek mówi

    Pallokat?Kat Polaków?czy niemiecki Palikot?

  3. o ludzie !!! mówi

    a wie gdzie kończy sie miejsce ponizej plecow ? to germanie cmoknij !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.